Азиатска козметика и грим

  • 79 002
  • 743
# 270
Привет момичета страхотна тема нещо по-различно  Peace

отизиви за този продукт
http://www.ebay.com/itm/SKINFOOD-SKIN-FOOD-Korea-SkinFood-Kerati … sh=item4cfe0ed481
 
Може ли топ 5  или 10 най -добри продукти   Embarassed
Виж целия пост
# 271
Reiny,няма проблем Simple Smile просто незнаех за кой да пиша.Та...абсолют тотала според мен е най-непокривен.Пише,че е с прашец от 5 вида скъпоценни камъни и има блясък.Аз обичам по-матовия финиш и този ми идва доста бляскав,нямам в предвид нещо като хайлайтер,а по-скоро озаряване:)Изглежда ми все едно не е попил,макар на пипане да не е така newsm78Не съм много по обясненията,дано не те омотая:)Вип голда е по-покривен,по кремест и има матов финиш на лицето.Като го нанеса е по-светъл,но след няколко минутки се адаптира.Лилавия скин също много ми харесва,но не и за лятото,без пудра не мога да го нося самостоятелно.Червения ми харесва много да не кажа най-много за лятото.Бързо попива,покривен е и не лепне.ако се сетиш още нещо питай,че незнам дали ме разбра  bouquetОранжевия пробвах от тестер,нанесох го без крем от долу.Много трудно го разнесох,наложи се да минавам с навлажнено тампонче от горе,има пудрен завършек и много ми изсуши кожата под очите,но е единствения от всичките,който издържа непокътнат върху лицето ми над 20 часа,съжелявам,че нямам друг тестер да опитам върху база или крем.Много е траен и не е толкова бял,колкото очаквах,с малко бронзър стана супер.
Виж целия пост
# 272
Момичета, можете ли да ми препоръчате хубав азиатски коректор за сенки под очите? Wink
Виж целия пост
# 273
Reiny,няма проблем Simple Smile просто незнаех за кой да пиша.Та...абсолют тотала според мен е най-непокривен.Пише,че е с прашец от 5 вида скъпоценни камъни и има блясък.Аз обичам по-матовия финиш и този ми идва доста бляскав,нямам в предвид нещо като хайлайтер,а по-скоро озаряване:)Изглежда ми все едно не е попил,макар на пипане да не е така newsm78Не съм много по обясненията,дано не те омотая:)Вип голда е по-покривен,по кремест и има матов финиш на лицето.Като го нанеса е по-светъл,но след няколко минутки се адаптира.Лилавия скин също много ми харесва,но не и за лятото,без пудра не мога да го нося самостоятелно.Червения ми харесва много да не кажа най-много за лятото.Бързо попива,покривен е и не лепне.ако се сетиш още нещо питай,че незнам дали ме разбра  bouquetОранжевия пробвах от тестер,нанесох го без крем от долу.Много трудно го разнесох,наложи се да минавам с навлажнено тампонче от горе,има пудрен завършек и много ми изсуши кожата под очите,но е единствения от всичките,който издържа непокътнат върху лицето ми над 20 часа,съжелявам,че нямам друг тестер да опитам върху база или крем.Много е траен и не е толкова бял,колкото очаквах,с малко бронзър стана супер.

tamar, много ти благодаря!  Hug  bouquet
Аз го имам Абсолют тотала и затова сравнението ти с Вип голда ми е от страхотна полза. Тъкмо бях в чуденка кой да е следващия ВВ, който да пробвам.
Между другото Абсолют тотала го купих пак след твой отзив /направо пълния размер, не ми се занимаваше с тестери/ и съм мнооого доволна - покривността ме удовлетворява напълно, само дето при мен го няма това озаряване, за което пишете, но карай.
След описанието ти май ще се насоча към лилавия /Оriental Gold, нали?/, защото малко ме притеснява матовия завършек на Вип-а.
Виж целия пост
# 274
Лилавия скин е много хубав,ще ти хареса много,аз почти го привърших.Мислех да си го оставя за зимата,защото тогава кожата ми е без забележка,просто за изравняване на тена,но все си лагам от него под фон дьо тена.Харесва ми това,че може да се наслагва на места ако е необходимо без да изглежда натрупано както става при фон дьо тените.Абсолют тотала го смесвам с ревлон колорстей на равни части и стои хем много естествено хем издържа дълго време.Незнам каква кожа имаш,ако е суха като моята вземи или вип или лилавия,ако е мазна препоръчвам ти червения.Мисля да поръчам голд премиер пак на скин и ще пиша като дойде  bouquet
Виж целия пост
# 275
tamar   bouquet

Кожата ми е много суха. Абсолют тотала си го нося самостоятелно, всъщност от години не съм ползвала ФДТ /е, само при вечерни излизания/, защото имам склонност към пигментации и ми се налага да ползвам тонирани кремове с висока защита. На лилавия не му е много сериозна защитата, но така или иначе няма да го поръчам този месец, защото ще сме на море, а междувременно ще имам възможност да прочета и отзивите ти за Голд премиума.  Hug


Виж целия пост
# 276
Записвам се в темата . След ВВ кремовете, следващата покупка ще е лимоновата маска, балончетата и маската срещу черни точки .
Виж целия пост
# 277
Reiny , tamar , за кой точно лилав скин говорите? Може ли линк  Praynig
Виж целия пост
# 278
Момичета, току що получих лимоновата маска, а ми се иска да пробвам и други от плодовите маски на baviphat, така, че ако някой има желание да разменим пробички в стерилни контейнери  да ми пише  Peace може и за друго да се разберем  Peace
Виж целия пост
# 279
Кори аз имам предвид този:
Виж целия пост
# 280
Момичета, току що получих лимоновата маска, а ми се иска да пробвам и други от плодовите маски на baviphat, така, че ако някой има желание да разменим пробички в стерилни контейнери  да ми пише  Peace може и за друго да се разберем  Peace

Аз чакам Паприка-та всеки момент, а бих искала да пробвам и Лимоновата. Ще ти пиша на лични.  Peace
Виж целия пост
# 281
tamar , благодаря много   bouquet
Виж целия пост
# 282
След като повечето от вас са пробвали вече кремчетата, ще се допитам до вас.

Търся си нещо НЕизбелващо, овлажняващо без да стои на мазен филм върху кожата, може би срещу бръчки.
Виж целия пост
# 283
След като повечето от вас са пробвали вече кремчетата, ще се допитам до вас.

Търся си нещо НЕизбелващо, овлажняващо без да стои на мазен филм върху кожата, може би срещу бръчки.

http://www.laneige.com/product/detail.jsp?prdtCd=214118003

Виж целия пост
# 284
А нещо от плодовите?

Открих, че Перипера вече са достъпни и в Щатите. ББ кремовете им ме заинтригуваха. http://www.periperaus.com/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия