Азиатска козметика и грим

  • 78 993
  • 743
# 660
Damn you, nad_tab!!!!!  Crazy
Виж целия пост
# 661
Наде, Наде....какви са сега тези красоти...на Бухала устоях, ама на тези пеперуди  надали... ooooh!
Виж целия пост
# 662
Наде, Наде....какви са сега тези красоти...на Бухала устоях, ама на тези пеперуди  надали... ooooh!

Аз май ще устоя... срам ме хваща от количеството хайлайтери в тоалетката  Embarassed
Виж целия пост
# 663
да ми препоръчате нещо против торбички под очите?
Виж целия пост
# 664
да ми препоръчате нещо против торбички под очите?

Повече течности. Преди лягане да не се пият обаче и солта да се избягва  Peace

Така дойде ми 3 минутния стартер - от снощи и днес сутринта ползване, още немога да дам отзиви, но не ме опъва толкова кожата.
http://www.ebay.com/itm/350643520481?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1439.l2649

Кремче на Мизон - за по-студено време мисля ще е перфектен, защото леко мазнее, въпреки че има и избелващ ефект, т.е. леко при нанасяне стои като маска.

И в тези съм влюбена, много ме радват)))) http://www.ebay.com/itm/380689193216?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1439.l2649
Виж целия пост
# 665
да ми препоръчате нещо против торбички под очите?
Повече течности. Преди лягане да не се пият обаче и солта да се избягва  Peace
това го правя , но не помага
търся нещо за купуване и мазане
Виж целия пост
# 666

ina.gg, може ли да опишеш какво точно представлява това нещо? Вместо дневен крем ли го ползваш или над крема?
Виж целия пост
# 667
Рапунцел ®, дано друг да се включи. Но да нямаш проблем с бъбреците, това е индикация. Не да те хвърлям във филм, но торбичките с крем и мазане, според мен няма да изчезнат. Peace

bubchen, ми това е блясък. Смесвам с ББ-крем 1:3 и мажа по скулите. Може да се ползва като хайлайтър и т.н.
Виж целия пост
# 668
Рапунцел ®, дано друг да се включи. Но да нямаш проблем с бъбреците, това е индикация. Не да те хвърлям във филм, но торбичките с крем и мазане, според мен няма да изчезнат. Peace

какви сте значи, човек да иска да похарчи пари и да не му каквате за какво  Joy
проблемът не ми е здравословен, а възрастов  Blush
Виж целия пост
# 669
Рапунцел ®, ахахах еми аз защото съм все в преразход)))) и гледам да спестявам на другите  Joy

Нека наистина се включи някой друг, ако е изпробвал Hug
Виж целия пост
# 670
Присъединявам се и аз към питането на Рапунцел ®   Tired
Виж целия пост
# 671
Ами аз ще ви споделя моята комбинация, с която не постигам изумителни резултати, ама преди обяд вече са се дренирали торбичките и съм ок  Peace

В темата за крема за около очи бях споделила, че си поръчах тестерчета (20 бр., което си е пълен размер кремче) и съм вече на половината количество на крема с безумното име O-HUY  Joy hahaha

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=699454.270

Много му се смях и аз, обаче е много хубав! Нямам представа дали се води точно дрениращ, но върши някаква такава работа, освен това е много мазничък и плътен, а попива бързо и без да оставя филм. С една дума, доста добро попадение на сляпо горе-долу... Другото, което слагам сутрин е коректора на Clarins новия, който вече си има дрениращата характеристика в описанието.

Дано съм била полезна Peace
Виж целия пост
# 672
Ами аз ще ви споделя моята комбинация, с която не постигам изумителни резултати, ама преди обяд вече са се дренирали торбичките и съм ок  Peace

В темата за крема за около очи бях споделила, че си поръчах тестерчета (20 бр., което си е пълен размер кремче) и съм вече на половината количество на крема с безумното име O-HUY  Joy hahaha

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=699454.270

Много му се смях и аз, обаче е много хубав! Нямам представа дали се води точно дрениращ, но върши някаква такава работа, освен това е много мазничък и плътен, а попива бързо и без да оставя филм. С една дума, доста добро попадение на сляпо горе-долу... Другото, което слагам сутрин е коректора на Clarins новия, който вече си има дрениращата характеристика в описанието.
Дано съм била полезна Peace

Joy O HUI го препоръчвам и аз с две ръце))) Но тъй като нямам торбички, немога да кажа дали ще помогне. Опаковката гледах струва над 150 долара. А с тестерите си решавам и аз проблема. Хубавото е точно на този, че е супер икономичен. За разлика от някои гелови околочни, този направо няма свършване  Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 673
O HUI си струва да го пробвам  Joy
Напазарувах 10 тестерчета, дано имат някакъв ефект  Hug
Виж целия пост
# 674
Рапунцел ®, дай, моля те,линк към твоя продавач Praynig И аз се навих на O HUI Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия