Азиатска козметика и грим

  • 78 993
  • 743
# 675
Рапунцел ®, дай, моля те,линк към твоя продавач Praynig И аз се навих на O HUI Wink
най-евтино ги намерих
10бр  http://www.ebay.co.uk/itm/First-Cell-Revolution-Eye-Cream-10ml-S … sh=item20cfbaa36c
25бр  http://www.ebay.co.uk/itm/OHUI-The-First-Cell-Revolution-Eye-Cre … sh=item565a4d1bb8

аз взех 10 бр за да пробвам, ако съм доволна другото е по-изгодно като цена  Peace
Виж целия пост
# 676
  bouquet Благодаря ти! И...да споделяш как е Wink аз също ще дам отзиви Peace
Виж целия пост
# 677
 Peace И аз съм от доволните от кремовете с благозвучното име О'хуи. Доста приятелки обзаведох с тях и всички са доволни - от 35 до 55+ години. Аз съм си взела околоочния, крема и серума, а доста си взеха и целия комплект. Този продавач е много коректен. По 40 или 50 мостри взимам за 12 $, комплекта - от 22 до 27 $ /зависи от наддаването.
Всички продукти са на търг. Спирала съм да наддавам или съм сложила пределна цена 12 $,  не печеля търга, но ми пращат мейл за втори шанс и ми ги предлагат за 12.
Дано съм била полезна   bouquet
Виж целия пост
# 678
Някой да е използвал този крем  Blush
http://www.ebay.co.uk/itm/MIZON-Snail-Recovery-Gel-Cream-45ml-bu … sh=item3f28079fbe
Виж целия пост
# 679
Момичета, присъединявам се към молбата да предложите нещо за мазна кожа /особено в Т- зоната/. Интересуват ме основно нощни и дневни кремове/ емулсии/ серуми и т.н.  Peace В краен случай- някакво мазило, тип основа за грим, регулиращо омазняването, или пък фиксатор за грим.  ThinkingАзиатките в болшинството си с какви кожи са?  newsm78

Иначе и мен ме заинтригувахте с  О HUI- околоочния  Laughing Нямам торбички /все още/, но ще го пробвам дали върши друга превантивна работа.

Аз щом устоях на бухала преди време, на пеперудите сега със сигурност ще. Peace Но пък първата "пудриера" буквално ми спря дъха  Crazy
Виж целия пост
# 680

Този е много добър като основа за грим. Ползвам го за какво ли не - понякога като нощен, против пъпки или някакво кожно раздразнение, и вместо дневния крем както казах. Единственият му недостатък е, че е малка опаковка.
Виж целия пост
# 681

Този е много добър като основа за грим. Ползвам го за какво ли не - понякога като нощен, против пъпки или някакво кожно раздразнение, и вместо дневния крем както казах. Единственият му недостатък е, че е малка опаковка.

Уни, благодаря много за бързия отговор  bouquet Ще го пробвам, надявам се и продавачът да е коректен
Виж целия пост
# 682
Аз щом устоях на бухала преди време, на пеперудите сега със сигурност ще. Peace Но пък първата "пудриера" буквално ми спря дъха  Crazy

Аз продължавам да не харесвам бухала... има едни дразнещи, поне за мен, блестящи частички в него.
Виж целия пост
# 683
Момичета, присъединявам се към молбата да предложите нещо за мазна кожа /особено в Т- зоната/. Интересуват ме основно нощни и дневни кремове/ емулсии/ серуми и т.н.  Peace В краен случай- някакво мазило, тип основа за грим, регулиращо омазняването, или пък фиксатор за грим.  ThinkingАзиатките в болшинството си с какви кожи са?  newsm78

Лятото пробрах от аква серията на MISSHA - Super Aqua за мазна кожа - доста воден крем е , но пак ми лъсваше Т-ето  Wink в един момент. И отгоре бибита и пудри и пак същата работа.
Като че ли по-добре е положението от този охлювения по-горе и също имат едни големи кутии алое вера (на всяка фирма го има - моят е на Натур републик) - той е много лек гел, овлажнява и е също лековит  Crazy Държа го в хладилника и е голям кеф като се сетя да го ползвам  Laughing
А от нощните на Тони Моли - Интенз Рипеър ми харесва много. Сутрин не лъщя от него.

А на Lioele Waterdrop нощния вече съм сигурна, че ми прави пъпки. Уж е водица, но нещо не става. Освен това сутрин съм като светофар от него (омазнява).
От няколко дни ползвам това:
http://www.ebay.com/itm/Innisfree-No-Sebum-Mineral-Pact-8-5g-Fac … sh=item1e7a7d80a1

още нямам категорични впечатления от него.
Виж целия пост
# 684
Преди няколко дена си поръчах това http://www.ebay.co.uk/itm/400443514953?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1439.l2649
Като дойде и го тествам, ще дам отзиви.  Peace
Виж целия пост
# 685
Аз щом устоях на бухала преди време, на пеперудите сега със сигурност ще. Peace Но пък първата "пудриера" буквално ми спря дъха  Crazy

Аз продължавам да не харесвам бухала... има едни дразнещи, поне за мен, блестящи частички в него.

досега успях да се сдържа, ама вече не мога  Blush
я кажете между бухала, котката и пеперудите кое да избера
търся лек хайлайтер като за идващия сезон (бронзъри си имам достатъчно)
или ако някой иска да се раздели с нещо подобно - нека пише на ЛС
Виж целия пост
# 686
Аз щом устоях на бухала преди време, на пеперудите сега със сигурност ще. Peace Но пък първата "пудриера" буквално ми спря дъха  Crazy

Аз продължавам да не харесвам бухала... има едни дразнещи, поне за мен, блестящи частички в него.

досега успях да се сдържа, ама вече не мога  Blush
я кажете между бухала, котката и пеперудите кое да избера
търся лек хайлайтер като за идващия сезон (бронзъри си имам достатъчно)
или ако някой иска да се раздели с нещо подобно - нека пише на ЛС

Щом е за зимата, ти трябва нещо студено... ако си светла, пробвай този, никак не е лош.
http://www.ebay.com/itm/ETUDE-HOUSE-Secret-Beam-Highlighter-Pink … sh=item4d0df29b12


Този също изглежда добре, но не съм го виждала наживо.
http://www.ebay.com/itm/Holika-Holika-Luminous-Silk-aura-Highlig … sh=item3f25fa49f4
http://blovet.blogspot.com/2012/12/holika-holika-luminous-silk-aura.html
Виж целия пост
# 687
Holika Luminous Silk aura Highlighter  - този го получих вчера и няма някакви нагли частици. Но пък нямам бухала и котката и няма как да го сравня. Днес съм с него и колегите не са ми казали да имам осезаеми блясъци.
Виж целия пост
# 688
Здравейте и от мен. Днес ми е шипната поръчката, която съдържа
http://www.ebay.com/itm/140967699750?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1497.l2649 - четох хубави отзиви,дано и аз да имам такива;
http://www.ebay.com/itm/251209004837?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1497.l2649  - и този продукт не съм го ползвала досега, ще споделя отзиви.
Да Ви попитам - практика ли е да се коментира с продавача за отстъпка при закупуване на 2 броя продукти? Или не, мострите са бонуса,които се дава.
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 689
Всеки продавач има обявени мостри подаръци и условия за получаването им. Обикновено ако се поръчват мостри (каквото е Тони Молито, което си показала) мострите подарък отпадат или това не ти се брои като втори продукт (къквата е пяната - за която ще получиш мостри).
Не съм се пазарила досега и незнам дали правят отстъпка за цената. Но пък ако съм получавала напр. 4 продукта са ми слагали 4х3 мостри. На фона на този продавач има други дето са много стиснати напр. рубируби дето и една мостра не им се отпуска от душата Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия