Азиатска козметика и грим

  • 78 993
  • 743
# 75
a някой ползвал ли е този продукт  Rolling Eyes
Аз, не става. Никакъв ефект. Ползвала съм го само веднъж, имах го като мостра към ББ крем.
Виж целия пост
# 76
a.l.e.n.a пратиха ми няколко безплатно с едни бб кремове,но не съм ги ползвала,днес или утре ще сложа специално заради теб и ще ти пиша  bouquet
Виж целия пост
# 77
Отдавна съм хвърлила око на Ланеж. Simple Smile)
Доста години наред ползвах Шисейдо- познавам каталога им много добре, ползвала съм поне 50-60 % от продуктите, а другите познавам от мостри. Също известно време ползвах японската KOSE-  марка от ранга на световните Канебо и Шисейдо, в топ 5 на японските компании и в топ 30 на световните такива, основана през 1940те. Ползвала съм избистрящата им маска п/в петна, околоочен крем (Sekkisei) , дневен крем Junkisui, нощен и съм много доволна-текстурите им нямат аналог, никога не съм имала проблеми с ронене на крем, което ми се е случвало с някои "европейски". Друга сходна марка  е Menard , само мостра съм провала и нямам ясен спомен, но съм запомнила, че цените са им солени. Мои приятелки в Германия са "полудели" по ANNAYAKE- парфюми, кремове, всичко. Аз лично не вярвам, че има  козметика, съобразена само с азиатската кожа- аз не знам да има витамин С за европейки и витамин С за азиатки. Обърнете внимание на списъка със съставки и ще се убедите,че няма няма кой знае каква разлика. Разликата е в цветовете и модните тенденции, тесктурите (но тук говорим за индивидуални нужди). Но е факт, че е по-престижно за тях да си купят френска козметика. Моя позната посети Япония преди време и каза, че там Диор е тотален хит и няма значение, дали е хубаво или лошо-щом е Диор ... Peace
Виж целия пост
# 78
Моя позната посети Япония преди време и каза, че там Диор е тотален хит и няма значение, дали е хубаво или лошо-щом е Диор ... Peace

Много точно myranovel в Корея ситуацията е същата. Азиатските продукти не отстъпват от европейските или американските, просто е по-престижно да си вземеш такиви, независимо дали са ефективни.
Виж целия пост
# 79
a някой ползвал ли е този продукт  Rolling Eyes



Ще ви следя, много интересна тема  Hug И за да не е гол запис - ползвала съм такъв тип лепенка за нос и съм страшно доволна! Лепенката се казва Бамбуков въглен, ето я


Интересно ми е каква е цената на горната?
Виж целия пост
# 80
Както тук е по-престижно да се мажеш с Лореал, вместо с Българска Роза  Laughing Това е нормален всенароден синдром.

Аз се включвам за да похваля базата за грим на Baviphat - All in one collagen. Споменавала съм я в други теми, но и тук да си кажа - най-добрата база за моята суха кожа. Изглажда бръчиците много добре и удължава живота на ФДТ-а многократно.
За мазна кожа обаче не става. Изпитано е вече.
Виж целия пост
# 81
Благодаря много на всички, които се включиха по моя въпрос  Blush

И при мен дойде, като безплатна мостра към ББ крем тестери, но в ибей - може да се види за цени  Peace

Бихте ли споделили как ги ползвахте и дали има нещо специфично   bouquet

Благодаря, Дами  Peace Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 82
Следвала съм указанието  Hug Използва се върху мокра кожа (най-добре след баня), моята имаше едно прозрачно фолио - отлепяш го и си я залепяш на носа. След 10-15 минути я отлепяш внимателно и ефекта е поразителен!
Виж целия пост
# 83
Благодаря, и аз ще пробвам утре  Peace
Виж целия пост
# 84
Чудесна тема  bouquet

Ще ви следя с интерес Naughty Засега съм се насочила към Лимоновата маска,надявам се да има желания ефект и при мен Peace

Разгледах продуктите на Шисейдо,но честно казано са ми прескъпи за експеримент Crossing Arms

В общи линии търся продукт,който да има доказан избелващ ефект и да свива пори.В тази връзка най-вероятно ще пробвам и "чушката" Wink
Ако някой може да предложи и друго нещо ефективно за такъв тип проблеми,ще се радвам Peace
Виж целия пост
# 85
Ползвам азиатска козметика от няколко години и съм много доволна, но редувам с такава, предназначена и за европейска кожа.
От ла неж съм изключително доволна, а от Шишейдо само някои неща.
Виж целия пост
# 86
Здравейте, и аз доста се запалих по азиатската козметика, но за сега съм се запасила с 4х5 мл. комплект ББ кремове на Скин 79. От този сет харесвам най-много розовия ББ крем. Като цвят и плътност ми допада доста. Но все още издирвам идеалния бб крем, голямо чудене какво да взема. Но май се е видяло, че ще стрелям на посоки, пък на каквото попадна. Разглеждам един руски сайт, който е посветен на корейската козметика. Давам ви линк: http://kosmetista.ru/tag/%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0 … 0%BA%D0%B0/page1/
Има отзиви за много продукти с подробни снимки. Ако някой се затруднява с превода, мога да помагам. Аз сега имам спешна нужда от почистващо средство и за сега се спрях на това: http://kosmetista.ru/blog/otzivi/25674.html
Ще разгледам още малко и ще поръчам. Хубав ден ви желая. Страхотна тема
Виж целия пост
# 87
elikain хубаво ме подреди JoyСега с този руски сайт си харесах още неща BlushЗа момичета ,които не могат да се въздържат от поръчки не препоръчвам влизането JoyШегувам се,много интересен сайт,хубавото са снимките,благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 88
a.l.e.n.a задачата е изпълнена  bouquetОсвен,че са създадени за мазохисти,лентите вършат работа JoyНе подозирах какви неща се крият зад кожата ми #CrazyПолзвала съм ленти на няколко марки,но тези са най-болезнени и най-ефикасни-тези корейци ги признах Peace
Виж целия пост
# 89
Корейската лепенка черна ли е на цвят? Чак пък болезнено... Тази, която аз ползвах се отлепя трудничко, а после известно време щипе леко. Но пък такова чудо извади...
tamar, а ползвала ли си от лепенките на ТианДе? Дали са сравними с тази корейската?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия