Азиатска козметика и грим

  • 78 993
  • 743
# 90
elikain хубаво ме подреди JoyСега с този руски сайт си харесах още неща BlushЗа момичета ,които не могат да се въздържат от поръчки не препоръчвам влизането JoyШегувам се,много интересен сайт,хубавото са снимките,благодаря ти  bouquet

И аз от няколко часа се ровя в него. Много интересни неща има, наистина.
Ето този хайлайтър ме впечатли, много красиво изглежда http://www.ebay.com/itm/Holika-Holika-Midnight-Owl-Hilight-Blush … sh=item20c52f40fe
Не че ще си го купя, нямам нужда в момента, просто ми е мнооооооооого красив  Heart Eyes
Виж целия пост
# 91
Изчетох темата, добре, че я хванах едва в началото Simple Smile Направи ми впечатление, че се обсъжда само корейска или японска козметика.
За спиралите - ползвам в момента китайска и съм много доволна - точно с такива удължаващи частици е и се измива само с вода, което за мен е много важно, защото не обичам да си търкам очите с разни... препарати.
За лепенките за нос споделих на предишната страница. Маски още не съм пробвала, но смятам скоро да е, а фон дьо тен не ползвам  Peace
Момичета, искам да ви питам - как сте настроени към козметика, която е произведена в Китай?
Виж целия пост
# 92
Намерих едни много интересни ББ кремове http://www.ebay.com/itm/MIZON-MULTI-CAPSULE-B-B-CREAM-40ml-Olive … sh=item2a1cb69f26
цветни са, не в бежовата гама
Виж целия пост
# 93
вероятно с идеята за корекция на тена, виждала съм такива продукти - не като ББ кремове, а само за корекция на тена  Peace
Виж целия пост
# 94

Момичета, искам да ви питам - как сте настроени към козметика, която е произведена в Китай?
Много положително! Ползвала съм и такава  Hug
Виж целия пост
# 95
Нямам спомен за марките,но последно ползвах тези-http://jessafloo.wordpress.com/2010/08/18/review-biore-pore-strips/.Имат отделно за носа и за брадичка или челото,хубави са,но в никакъв случай не ме болеше махането за разлика от корейските,но пък последните изкараха от мен невиждани гадости #CrazyДа,черна е и много ме болеше докато я махна,аз съм с много суха кожа и помислих,че ще ми я отдере...,след това не ме е щипала кожата,минах с мицеларната на Биодерма и преминах към грима.Като цяло резултатът ми харесва.
Виж целия пост
# 96
MissNellie - благодаря за отговора за спиралите  Hug - чак сега го намерих  ooooh!
 Под дефиниране имах предвид да отделя миглите една от друга, а не да ги слепва, както правят повечето спирали за обем например.
Ще разгледам тези, които си предложила.

Снощи се зачетох в руския форум - наистина има доста интересни неща..май ще се поръчва. Особено ми харесват разните нощни грижи. Остава да реша какво да е точно.
Виж целия пост
# 97
да споделя и аз за лепенките за нос - за тази, която питах - никак не беше лепкава и мисля, че никаква работа не свърши  Rolling Eyes Rolling Eyes

няам черни точки, нямам и големи пори, очаквах да залепне, като "кола маска"  Blush аам не, дори не залепна някак  Cry

може да си взема за проба от тези, които похвалихте  Blush
Виж целия пост
# 98
Какво мислите за това? Чета доста добри отзиви.   newsm78

http://www.ebay.co.uk/itm/Laneige-Water-Sleeping-Pack-EX-80ml-ne … sh=item5893fbf80b

П.С. Сега видях, че сте го похвалили по-назад  Embarassed
Виж целия пост
# 99
a.l.e.n.a ,много странно,едва я отлепих от носа си,без да преувеличавам помислих,че ще ми отдере кожата,кола маска ряпа да яде.След баня си намокрих носа и я залепих,изчаках 15-20 минути(пише толкова ако се ползват лятото)и започнах да отлепям.аз също нямам видимо нито разширени пори,нито черни точки,но не мога да ти опиша какво излезе след като я махнах...да не би да са стари вашите,знам ли newsm78.Булвално ми изподра мъхове,точки каквото се сетиш.
Виж целия пост
# 100
някой може ли да ми препоръча добър крем против бръчки за ЧЕЛОТО Thinking
ползвала съм 1-2 досега,но май като гледам ще се ходи на хирург накрая Mr. Green

дано поне азиатците са измислили нещо добро Crazy

да му се ненадяваш на тая мазна кога откъде се довлякоха такива бръчки Twisted Evil
Виж целия пост
# 101
бихте ли ми дали някакъв линк за тези ленти за нос,искам и аз да вадя от там Laughing
Виж целия пост
# 102
http://www.ebay.co.uk/itm/200626694797?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1439.l2649 заповядай   bouquet
Виж целия пост
# 103
Лепенката за нос, която аз ползвах се продава и в България - освен това цената  й е 3 лв, гледам, че тази, която е показала tamar струва 3 долара, а и доставка...  Thinking
Виж целия пост
# 104
Цената е за 5 броя мисля  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия