Азиатска козметика и грим

  • 79 002
  • 743
# 330
Coquelicot, абсолютно права си Peace Заклет фен съм на Шисейдо, ползвала и тествала съм какви ли не техни продукти, но и за тях имам забележки. Различните типове кожа обичат различни продукти. А откакто живея в Канада моята все по-малко я разбирам какво иска ooooh! В случая просто нацелих добра комбинация. Сега ме подсещаш да извадя ББ-то на ЕЛ, от месеци не съм го ползвала  bouquet
И за да не е спам, да споделя за това: http://www.ebay.com/itm/330550324196?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1439.l2649. Бял, гъст ензимен пилинг гел е. Измива кожата до скърцане, не я пресушава. Единствено не ми харесва, че в един момент става на гранули по лицето, сигурно е заради целулозата, която съдържа. Но не е болка за умиране.

П.П. Сега като се замисля и аз се разкрасих с дребни, бели пъпчици от мостра на Етюд хаус newsm78. Но пък с ББ-та на BRTC нямам подобни проблеми.
Виж целия пост
# 331

В една от поръчките имах мостра ББ на Етюд Хаус .Такъв обрив си докарах от само едно намазване,че не желая да си припомням дори.

От ВВ на Етюд хаус и аз се обринах доста, но за щастие се оправих за 2-3 дни.
Виж целия пост
# 332
И аз да се запиша  в числото на зарибените. Наредила съм всевъзможни мостри на ББ кремове в уиш листа, лимоновата маска също. Че къде си нямах работа да надникна и в съседната тема за маникюра със шаблони....  Embarassed Май ще ми забранят бг-мама в най-скоро време.
Въпросът ми е, обаче, дали има азиатски антицелулитен продукт? Пък ако някой има и отзиви, ще е страхотно просто. Че аз поразтърсих и не открих нищо, но може би не гледам където трябва.
Виж целия пост
# 333
Въпросът ми е, обаче, дали има азиатски антицелулитен продукт? Пък ако някой има и отзиви, ще е страхотно просто. Че аз поразтърсих и не открих нищо, но може би не гледам където трябва.

Преди 10-ина дни получих този: http://www.ebay.com/itm/250980358338?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1439.l2649. Отзиви още не мога да дам, леко пари при нанасяне, заради капсацина. Опаковката е с приличен грамаж, текстурата е на рядък крем. Добре попива в кожата.
Виж целия пост
# 334
Foncé   Peace и при мен много се забави ...а късно видях, че е шипната 2 седмици, след като е поръчана  newsm78

корейците имат тракинг номера - можеш да погледнеш  Peace
Виж целия пост
# 335
Foncé   Peace и при мен много се забави ...а късно видях, че е шипната 2 седмици, след като е поръчана  newsm78

корейците имат тракинг номера - можеш да погледнеш  Peace

Моята е шипната на 29 юни Sad Нямам си тракинг номер, просто направих грешката да поръчам от продавач с рейтинг 97 и нещо. Писах му и получих отговор, че ще направят справка в корейските пощи, и предполагат, че тази седмица ще получа продуктът. Пратките ми обичайно пристигат в края на втората седмица, много рядко в началото на третата. Ще го тормозя до последно Peace
Виж целия пост
# 336
Днес получих този крем
http://www.ebay.com/itm/330700702808?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1497.l2649
и тази маска
http://www.ebay.com/itm/220713550013?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1497.l2649
Кремът отново ми идва леко светъл, а аз не съм особено тъмна, но сега съм с лек тен. Предполагам, че за зимата ще е идеален като тон. Но и сега се адаптира и ни ми седи като маска, за разлика от кремовете на скин 79. Доста по покривен е от скин 79. Сложих го следобед и засега е добре- не съм лъснала, но и не съм ходила по жегите. На първо четене ми харесва и ще го ползвам.
Маската още не съм я пробвала. Ще пиша като я пробвам. Мирише обаче супер
Очаквам и това http://www.ebay.com/itm/190577114191?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1497.l2649
Четох добри ревюта. Ще пиша като дойде
Виж целия пост
# 337
Лимоновата маска никак не е лоша,но мисля,че грешим в начина и на ползване.Ако я нанеса в тънък слой като крем,попива бързо,сутринта лицето ми е лъснало и няма никакъв ефект.Но когато сложа щедро дебел слой,както се ползва маска-кожата ми е сутрин е гладка,хидратирана и немазна.И все пак много повече ми харесва ефекта на Тонимоли.В тази връзка,да питам пак-някой има ли представа каква е разликата между TONYMOLY Intense Care Dual Effect Sleeping Pack и TONYMOLY Intense Repair Dual Effect Sleeping Pack?
Виж целия пост
# 338
Сънчо - второто е и за околоочния контур.
Виж целия пост
# 339
Въпросът ми е, обаче, дали има азиатски антицелулитен продукт? Пък ако някой има и отзиви, ще е страхотно просто. Че аз поразтърсих и не открих нищо, но може би не гледам където трябва.

Преди 10-ина дни получих този: http://www.ebay.com/itm/250980358338?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1439.l2649. Отзиви още не мога да дам, леко пари при нанасяне, заради капсацина. Опаковката е с приличен грамаж, текстурата е на рядък крем. Добре попива в кожата.
Моля те, като станеш с идеално гладки бедра и копринена кожа от него, не забравяй да се похвалиш тук, аз ще стоя кротко и ще чакам.  Laughing И без това съм спряла да се мажа вече с каквото и да било, защото и от скъпите и от евтините кремове ефекта е нулев. Ще ми се да пробвам и един от азиатските и ще приключа завинаги с антицелулитните мазила.
Виж целия пост
# 340
Въпросът ми е, обаче, дали има азиатски антицелулитен продукт? Пък ако някой има и отзиви, ще е страхотно просто. Че аз поразтърсих и не открих нищо, но може би не гледам където трябва.

Преди 10-ина дни получих този: http://www.ebay.com/itm/250980358338?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1439.l2649. Отзиви още не мога да дам, леко пари при нанасяне, заради капсацина. Опаковката е с приличен грамаж, текстурата е на рядък крем. Добре попива в кожата.
Моля те, като станеш с идеално гладки бедра и копринена кожа от него, не забравяй да се похвалиш тук, аз ще стоя кротко и ще чакам.  Laughing Ще ми се да пробвам и един от азиатските и ще приключа завинаги с антицелулитните мазила.

Голямо чакане ще падне и за двете smile3532
Цитат
И без това съм спряла да се мажа вече с каквото и да било, защото и от скъпите и от евтините кремове ефекта е нулев.
Точно заради това реших, че 13$ е оправдан риск, ако пък и има дори минимален ефект ще е чудно. Кремът ми е просто успокоение, че правя всичко възможно като допълнение към спорта и храненето.
Да се отчета сега и аз за вулканичната маска. Пробвах я и на себе си, и на половинът. При него имаше видими "жертви" след отлепването, при мен не. Хареса ми, нослето е като полирано, порите са свити. Подозирам само, че ефектът ще е за 2-3 дни. Ще видим.
Виж целия пост
# 341
Ама сте отвратителни откъм зарибяване!  Crossing Arms

Искам и аз сега тази маска.  ooooh!
Виж целия пост
# 342
 offtopic Добро ексфолиращо и антицелулитно средство е мляно кафе,смесено с малко зехтин.Или утайка от кафе.Вие сигурно го знаете де,но аз наскоро прочетох за първия вариант и за мен е ново,в къщи пия нес с мляко Grinning

Сънчо - второто е и за околоочния контур.
Благодаря,Румик Hug Най-вероятно ще поръчам направо него.
Виж целия пост
# 343
Някой поръчвал ли е това яйце
http://www.ebay.co.uk/itm/TONYMOLY-Tony-Moly-Egg-Pore-Tightening … sh=item1c28a654f2
Виж целия пост
# 344
offtopic Добро ексфолиращо и антицелулитно средство е мляно кафе,смесено с малко зехтин.Или утайка от кафе.Вие сигурно го знаете де,но аз наскоро прочетох за първия вариант и за мен е ново,в къщи пия нес с мляко Grinning
Това го правя от около месец всеки ден или през ден, плюс упражнения 3-4 пъти седмично, разходки, мазане с разни щуротии, масажи, ограничавам някои храни, но гадта не мърда и това си е. Упорито нещо е това целулита...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия