Азиатска козметика и грим

  • 78 999
  • 743
# 345
...
Да се отчета сега и аз за вулканичната маска. Пробвах я и на себе си, и на половинът. При него имаше видими "жертви" след отлепването, при мен не. Хареса ми, нослето е като полирано, порите са свити. Подозирам само, че ефектът ще е за 2-3 дни. Ще видим.

и аз я усетих по същия начин, стана ми много любима, а ефектът при мен бе по-дълъг  Heart Eyes
Виж целия пост
# 346
Аз също получих днес вулканичната маска. Някъде съм бляла и не съм видяла, че продавачът е нов-новеничък и аз съм му 5-и клиент. Щях да го пропусна иначе, но добре, че не го направих. Пратил ми е сума мостри (5 или 6) + пакетче разкошен зелен чай (чай за пиене) и едно трогателно благодарствено писмо, написано на ръка  Laughing  Супер миличко ми стана рано сутринта.
Довечера като пробвам маската ще споделя, а и ще направя подробни снимки с макро на носа ми преди и след + снимка на това, което е изкарала маската след отлепяне (дано изкара нещо).
Виж целия пост
# 347
Много ли боли при отлепянето?  Rolling Eyes

Пробвах тези лепенки Purederm.
Направо звездички видях, като отлепях лепенката от носа ми. Ужасно!
И... нямаше особен ефект.
Виж целия пост
# 348
...
Да се отчета сега и аз за вулканичната маска. Пробвах я и на себе си, и на половинът. При него имаше видими "жертви" след отлепването, при мен не. Хареса ми, нослето е като полирано, порите са свити. Подозирам само, че ефектът ще е за 2-3 дни. Ще видим.

и аз я усетих по същия начин, стана ми много любима, а ефектът при мен бе по-дълъг  Heart Eyes

Супер, надявам се и при мен да се задържи по-дълго Heart Eyes

Цитат
Много ли боли при отлепянето?  Rolling Eyes

Пробвах тези лепенки Purederm.
Направо звездички видях, като отлепях лепенката от носа ми. Ужасно!
И... нямаше особен ефект.

Мен не ме болеше, по-скоро като пощипване го усетих Peace

NovemberRain , и за мен такива дребни жестове са много мили и ме впечатляват Flutter Получавала съм мостри от не толкова популярни продавачи и то на половината стойност на поръчката н.пр. От други - с ужасно много клиенти, нищо. Е, следващият път е ясно къде първо ще потърся каквото ми трябва Mr. Green
Виж целия пост
# 349
Много ли боли при отлепянето?  Rolling Eyes

Пробвах тези лепенки Purederm.
Направо звездички видях, като отлепях лепенката от носа ми. Ужасно!
И... нямаше особен ефект.

И аз не бих определила усещането като болезнено, а по-скоро пощипване. Но ефект определено си имаше - на лепенката бяха всички "гадинки"( както им казва една приятелка:)) Лепенката обаче непременно трябва да се постави на мокра кожа, най-добре след баня  Peace
Ползвала съм тези:
Виж целия пост
# 350
...
Довечера като пробвам маската ще споделя, а и ще направя подробни снимки с макро на носа ми преди и след + снимка на това, което е изкарала маската след отлепяне (дано изкара нещо).

при мен с отлепването ...там където съм намазала по-тънко .... не стоеше, като гладка лентичките за пори, ами ставаше едно лепкаво ... и се смачкваше на топче в ръката ми - някак меко, като дъвка

най-лесно ми беше там където съм намазала по-дебело - отлепваше се като вестник  Blush но и аз намазах доста повече от носа  - имаше и по челото и по бузите  Blush при мен по-проблемо беше челото и там ефектът беше поразителен - буквално "полирано"  Heart Eyes
Виж целия пост
# 351
Аз също получих днес вулканичната маска. Някъде съм бляла и не съм видяла, че продавачът е нов-новеничък и аз съм му 5-и клиент. Щях да го пропусна иначе, но добре, че не го направих. Пратил ми е сума мостри (5 или 6) + пакетче разкошен зелен чай (чай за пиене) и едно трогателно благодарствено писмо, написано на ръка  Laughing  Супер миличко ми стана рано сутринта.
Довечера като пробвам маската ще споделя, а и ще направя подробни снимки с макро на носа ми преди и след + снимка на това, което е изкарала маската след отлепяне (дано изкара нещо).

Дай го на лична да го изпробвам. Така се печелят клиенти.  Mr. Green
Виж целия пост
# 352
Ако може и на мен да кажеш кой е продавача  Praynig дано не съм много нахална  Rolling Eyes Embarassed
Виж целия пост
# 353
човекът ще пропише и на български, след толкова клиенти от тук  Hug аз мисля, че няма проблем линкът да е в темата, след като толкова линкове се споделят  Peace
Виж целия пост
# 354
Аз съм за Peace С удоволствие ще погледна какво предлага.
Виж целия пост
# 355
Много ми хареса този измиващ крем. Изключително икономичен - количество колкото грахово зрънце ми стига за цялото лице. Прави много нежна крем-пяна, а като се изстиска от тубичката е като бронзант, изглежда перлено кафяво. Мирише чудно на шоколад. Оставя много хубаво усещане за идеално чисто лице, направо скърца. Мисля, че е по-скоро за мазна кожа, защото стои леко опъната и стегната след като се подсуши, но без да създава дискомфорт.
Виж целия пост
# 356
Mims*, аз ползвам пяна от същата серия, но с ягода. Тя е за суха кожа и нямам опъване след като се измия. Ароматът не е особено натурален, но е приятен и кожата ми след нея е страшно мекичка  Heart Eyes

Аз влизам да дам отчет за вулканичната маска. Снимах си носа с макро, после се изкъпах, измих лицето с ягодовата пяна и след като подсуших носа го намазах много обилно с маската. Слой с дебелина около 2мм. Отне му над 20 минути да изсъхне напълно. Като го отлепих имаше съвсееем малко мръсотия по него и честно казано доста се разочаровах, но пак си снимах носа с макро и разликата е очевАдна. Ако не сте гнусливи мога да пусна снимките  Mr. Green
Виж целия пост
# 357
Пускай, пускай, че все и се чудя на тази маска при толкова противоречиви мнения
Виж целия пост
# 358
Честно казано, ако не бях направила снимките (направих ги заради блога, а не защото имам навика да се снимам преди всяка козметична интервенция  Laughing ), аз също щях да кажа, че маската нищо не прави. По  нея, след като я отлепих, имаше не повече от 10ина видими нечистотии. С просто око също не забелязах особена разлика във вида на носа си. Макрото обаче казва съвсем друго  Mr. Green Всъщност, допреди да се снимам изобщо не подозирах, че порите ми са толкова задръстени и гадни   Sick Моля хората със слаби стомаси да не отварят снимките!  Naughty

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1755/187690038316636085611343 … QAVJHS0WlEjuu.JPG - Преди
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1594/785983237345376642134386 … ecNB4qK6vwXYP.JPG - След

Естествено, не е премахнато всичко на 100%, но е и абсурдно да се вярва, че това е възможно с едно нанасяне. След още 1-2 употреби ще снимам пак
Виж целия пост
# 359
Разликата е огромна........ Shocked
Още сега ще я поръчам.
Благодара за снимките  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия