Азиатска козметика и грим

  • 78 999
  • 743
# 360
   Хе-хе, аз тъкмо влязох да похваля моите мили продавачи с ръчно написаните им писъмца(някои на картички-сърца даже), а то... Но хубаво, че и вас са ви почели, де - 'а дано повече и всекиму.  Praynig
   Иначе... Голям грях имам...    cry Толкова, ама ТОЛКОВА напоръчах - че сега ще трябва да подарявам каквото не е запечатано.  Joy И понеже поръчките запристигаха - да кажа какво пробвах и кое как е.  Mr. Green


http://www.ebay.com/itm/CareAngel-Soft-Powder-Double-UVA-UVB-Pro … sh=item231d91471e

   Нямах кой знае какви очаквания, взех го това предимно защото ароматизираните талкове са ми стара любов. Цветът е доста розов, при това - бонбонено, бебешко. Има блестящи частички, разнася се лесно и бързо, очаквах да ми оставя странен цвят - но за моя радост не се получи - просто добавя малко блясък и много, ама МНОГО заглажда кожата. Ухае пак бонбонено някак, трудно ми е да кажа повече - но е приятно. Малка, много удобна опаковка - и предвид UV защитата - това замина директно в "дамската"(страшна дама съм, няма що Mr. Green ) чанта - обичам да си имам подобни нещица в нея - но само по едно от вид - е това не заема място, идеално се получи. Освен това пробвах да смеся тази пудричка с бебешка - а и отделно с матираща - ефектът и в двата случая е страхотен, бях цял ден навън с подобна смес 1:1 - час по час се поглеждах в някоя витрина или в огледалото на мястото до шофьора - само нямаше кой да ми каже "Пу, да не са ти уроки!"  hahaha


http://www.ebay.com/itm/THESKINCONCEPT-Intense-Snail-Wrinkle-Car … sh=item4aba74ce41

   Да почна с малка предистория. Как спя нощем - не знам - но сутрин се събуждам досущ Квазимодо - сгърбена, куцам, вратът ми запецва и се обръщам наляво-надясно като Робокоп, с цяло тяло - с една дума - трагедия.  Mr. Green От всичкото това - имам сутрешни бръчки отляво или отдясно, според снощната поза - и две хоризонтални на шията ако съм спала по гръб. Тези по лицето изчезват до час след като стана, а тези на шията - се позаличават до 50-60%. Други нямам, но се стреснах, че засега нищо "за превенция" не съм ползвала - и реших и аз барабар Петко с мъжете, докато все още нямам бръчки, че да не почна да се мажа като е вече късно. Та - пробвах го тоя крем - лек, разнася се и попива като водичка почти - очаквах да заличи нещо по-фино. Изненадващо - заличи първо точно споменатите две бръчки на шията - ама почти веднага се изпънаха - аз от кофти пози пред пианото и над китарата си ги образувах тия проклетии и хич не бях доволна, ако и да са от типа "То само аз си ги виждам, че знам къде да ги търся".  Joy
   Мисля, че това е моят крем - кожата ми е мека както след като съм се ексфолирала, наплескала с дълбоко хидратираща маска, мазен крем и преспала едно хубаво - и всичко това - с едно нанасяне. И най-важното - не лепне, не ми оставя мазен филм, прекрасен за основа под грим, а и при липса на специален крем за околоочния контур - този спасява положението. Икономичен, много! Много!


http://www.ebay.com/itm/New-ASIA-HOT-HOT-ITEM-Chaarming-cat-Wate … sh=item46049ab5ed

   Като за цената си е доста добра - четката е с "косми", не е силиконова, но се преживява и това. Което ме втрещи беше миризмата на... Ябълков пай, пълнежа.  #Shocked Пробвам я аз, викам си "Какво изведнъж огладнях пък сега?!?" и като я нюхнах... Добре, че не е зелена на цвят, че щях да си гризна.  Joy


http://www.ebay.com/itm/NATURE-REPUBLIC-Whitening-Collagen-Dream … sh=item1c29a67a1d

   Имах слаби очаквания, а и много зор видях, докато да го положа тоя чаршаф на лицето си - че даже се наложи да посрежа тук-там, за да ми пасне по-добре на контурите. Трудно ми е да преценя доколко точно избелва, при мен няма много накъде да "дръпне" цвят - но на другия ден(тази я ползвах една вечер към 2, не можах да мигна и се чудих какво да похвана, пък половинЪТ спеше и не вървеше да го похващам него, та...  Mr. Green ) лицето ми беше много свежо и с бистър тен. А за колагена няма какво да обяснявам - резултатът е обещаният - изглажда и "напомпва" кожата. Някой по-назад беше питал как така 20 ml за едно ползване - ами вариантите са два - или след като махнеш маската използваш останалото количество за да си намажеш отново цялото лице, шията и деколтето(има такова количество, че чак капе, ако се процедира така), или пък след като извадиш маската - "изцеждаш" останалото в чисто контейнерче, или просто запечатваш добре с тиксо и - в хладилника. Стига за още две прилични намазвания - аз обикновено това правя, така вместо 2-3 маски на седмица - карам с една.  Mr. Green И един малък "трик" - като махнеш маската от лицето си - използвай я като мокра кърпичка и си нахрани малко и деколтето/ръцете/стъпалата - ефектът е страхотен, особено на стъпалата и подбедриците. Ама голяма съм скръндза... Но пък нека поне малко да компенсирам цялата тая съсипия с всичките поръчки.

   За BB кремовете ще пиша в другата тема.

     bouquet Успешен ден на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 361
Снежанке, заририбителна си както винаги Crazy Напълни ми се wishlist-а с препоръчвани продукти, но се въздържам и взимам един по един..

Като почнат да ми пристигат некозметичните дреболии, наред е измиващото гелче на Миша със зелен чай (него отдавна съм го намеркала след хвалбите на Тамар и Адри за серията) и после ще тествам твоето охлювено кремче Hug

Това с вулканичната маска впрочем е доста впечатляващо - определено е достоен наследник на старата и с най-голям кеф ще си я поръчам, като свърши моята Heart Eyes
Виж целия пост
# 362
Snowwhite, благодаря за изчерпателните впечатления, ще пробвам крема и аз  Hug
Виж целия пост
# 363
И аз искам да похваля измиващата пяна на Миша със зелен чай! Страхотна е! Вчера я получих, два пъти съм си мила лицето с нея (+ Миа). Никога до сега кожата ми не е "скърцала" така, както след измиването с тази пяна. Тя си е за мазна кожа и тъкмо мислих да си поръчам другата с шоколад, но след отзива на Mims май ще поръчам тази с ягодата. Иска ми се нещо, което да не премива толкова, макар че тази ще си я ползвам с удоволствие.
Чудя се и кое от тези две яйца да поръчам:
http://www.ebay.com/itm/TONYMOLY-Tony-Moly-Egg-Pore-Blackhead-Ou … sh=item1c2926eb4a
или
http://www.ebay.com/itm/TONYMOLY-Tony-Moly-Egg-Pore-Tightening-P … sh=item1c28a654f2
Резултатите на снимките "преди" и "след" са впечатляващи! Някой пробвал ли е някое от тях?
Виж целия пост
# 364
Хм, това с премиването е притеснително.. Аз съм със смесена и за Т-зоната е добре, но да не ми изсуши бузите и около очите newsm78 Пфу, така се бях навила и сега се разколебах ooooh!
Виж целия пост
# 365
Ами аз нищо не мога да кажа защото не съм го ползвала по-продължително. За два пъти миене съм ОК, но за повече не знам....после като сложиш и малко хидратиращ крем всичко ще си дойде на мястото  Peace Аз сутринта сложих директно ББ крем на Миша и нямам опъване.
Виж целия пост
# 366
http://www.ebay.com/itm/TONYMOLY-Tony-Moly-Latte-Art-Milk-Cacao- … sh=item2c6729a0d1
Това видяхте ли го?
Струва ми се интересно, но не разбрах как точно се използва.
Някой да помогне с превода, благодаря!
Виж целия пост
# 367
 След измиване на лицето се обтрива с тоник. Смесва се 1:1 какао пакета и млечния крем, намазва се на цялото лице, като се избягва областта на очите и устата. Оставя се 10-15 мин и се мие с топла вода. Ползва се 1-2 пъти седмично.

Виж целия пост
# 368
Момичета, днес получих това


Доволна съм, харесва ми  Heart Eyes
Заедно с него има и три тестерчета подарък. Две са SUPER AQUA OXIGEN MICRO ESSENCE PEELING и SUPER AQUA OXIGEN MICRO VISIBLE DEEP CLEANSER, тях ги знам какво са.
Искам да питам за третото- пише само с йероглифи на него  Confused
Снимах го, че и в нета не мога да го издиря, дали някой има идея що за чудо е  newsm78
Малко са ми размазани снимките, но дано по форма поне някой го разпознае



Благодаря предварително  Hug

Виж целия пост
# 369
На предните страници NovemberRain май пита за същото, потърси Peace
Виж целия пост
# 370
Адри   bouquet забележителен резултат  Heart Eyes  bouquet аз бях категорична в усещането си за ефекта  Peace благодаря за труда да го снимаш   bouquet
Виж целия пост
# 371
Anik@, имах твоята драма малко по-назад  Laughing Към същата пяна ми изпратиха същия тестер. Голямо ровене падна из целия ибей и из целия Гугъл. Оказа се серум, който се слага преди крема за подсилване на ефекта му, за стягане и хидратиране и не знам си какво още  Mr. Green

Сега драмата се повтаря с някакъв продукт на The Face Shop. Пак само йероглифи на него и даже в официалния им сайт не го откривам. Гугъл също не е и чувал за такъв продукт  Laughing
Виж целия пост
# 372
NovemberRain  Hug  Благодаря!
До сега се рових в сайта на MISSHA, разбрах, че е някакъв крем, толкова съм и разбрала значи  Grinning

NovemberRain,
Скрит текст:
как изкара толкова хубава снимка на това мъничко тестерче?


Виж целия пост
# 373
NovemberRain, как изкара толкова хубава снимка на това мъничко тестерче?


С камерата на телефона  hahaha
Скрит текст:
Трябва да взема да им напиша едно благодарствено писмо на тия от Самсунг. По 3-4 пъти на ден ми се случва някой да ми пише да ме пита с какво снимам  Laughing

Ето го въпросния продукт - http://www.ebay.com/itm/MISSHA-Gold-Snow-First-Essence-Booster-1 … 38#ht_4641wt_1037
Виж целия пост
# 374

    Искам да питам за третото- пише само с йероглифи на него  Confused
    Снимах го, че и в нета не мога да го издиря, дали някой има идея що за чудо е  newsm78
    Малко са ми размазани снимките, но дано по форма поне някой го разпознае



    Благодаря предварително  Hug



    Аз също го получих тези дни, но много бързо го намерих с гугъл:) Забелязах, че има някакви златни частици на опаковката и потърсих "missha gold" - оказа се ето това - http://www.kpoptown.com/missha/9228--missha-missha-gold-snow-kie … ssence-100ml.html.
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия