Азиатска козметика и грим

  • 78 993
  • 743
# 390
Здравейте,препоръчайте ми крем за нормална към смесена в Т-зоната кожа,с разширени пори ConfusedНа 35г.съм.Ползвала съм мостричките на скин 79,но така и никой от тях не ме впечатли дотолкова,че да си поръчам цяла опаковка Confused
Виж целия пост
# 391
Мерси, Lodsi   bouquet , аз си представях нещо друго, сега имам такъв продукт на Ести Лаудер и ще се въздържа, докато не ми свърши  Hug

elikain  newsm78 лъскавото под пудрата е гъбичката, с която да я нанасяш ли  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 392
И аз в темата Laughing
След като изчетох темата съм в очакване на лимонената маска и лентичките за нос, които ще тествам с майка ми bowuu
Виж целия пост
# 393

elikain  newsm78 лъскавото под пудрата е гъбичката, с която да я нанасяш ли  Rolling Eyes

Да, гъбичка е
Виж целия пост
# 394
Пробвах мостричка на Shining Pearl BB Cream Plus. Очарована съм. Много лека текстура. Разбира се ако се нанесе на цялото лице, ще озари прекалено много, но за един хубав тен и ползване нещо като хай-лайтър е перфектен. Не е тъмен. Но аз съм със светла кожа и седи приятно.

Преди години имаше фон дьо тен на Боржоа с такива блестящи частици, който обожавах, но за съжаление го спряха((
Виж целия пост
# 395
Някой има ли вече опит с азиатски шампоан против косопад? Simple Smile
Гледам и ги мъдря...
Поръчах си затоплящия скраб с манго, нощната терапия с ябълка и ягодовата маска за свиване на порите. Както и пяната с шоколад.
Днес получих крема с грозде и съм очарована от аромата му. А дори не му отворих самата кутия с предпазителя, достатъчно беше само да отворя самият капак на кутията.
Виж целия пост
# 396
аз наскоро ползвах вулканичната маска за 2 път, този път нанесох по-дебело и изводът ми е - за моята коа, че не трябва нито да е много дебело, нито много тънко  Rolling Eyes за себе си вече се ориентирах колко

при много дебелия вариант - нямам време да чакам толква дълго да изсъхне достатъчно

отн. лентичките vs. маската - ми прави впечатление, че за тях изрично е указано - на мокра кожа, а на маската - на суха, възможно е да има разочаровани от маската, ако в посока ползване на лентите - са нанасяли маската на мокра кожа  Peace
Виж целия пост
# 397
Някой има ли вече опит с азиатски шампоан против косопад? Simple Smile
Гледам и ги мъдря...
Поръчах си затоплящия скраб с манго, нощната терапия с ябълка и ягодовата маска за свиване на порите. Както и пяната с шоколад.
Паяче,къде ги гледаш тия шампоани?Аз бих експериментирала,нещо много ми пада косата,надявам се да е временно и сезонно,ама...
Ягодовата ли беше за свиване на порите?Нещо ги обърках тия маски.Очаквам вече 10 дни крема с охлюви,който похвали Снежанка и нощната грижа на Тонимоли,изчака ми се чакалото 'начи...


За SKIN79 The Oriental Shining Pearl BB Cream Plus си пише,че е Highlighter Peace
Виж целия пост
# 398
Lunen_sun, може да пише, но не и на мострата) Установих чак след като го написах и видях в ибей.  Peace Но съм била на прав път аххаха Mr. Green
Виж целия пост
# 399
Абсолютно Peace
Виж целия пост
# 400
Препоръчвам това за косопад: http://apteka.framar.bg/30026083/%D1%82%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D0%B4% … 420-%D0%BC%D0%BB-

Има начин да се закупи и на по-ниска цена  Wink
Виж целия пост
# 401
Спрях се на пяната с ягода.
Останах с впечатлението, че нея препоръчвате за мазна кожа?
Бих помолила някой, който вече я е получил, да даде линк към продавача. Hug
Виж целия пост
# 402
Юле, на предната страница има описание на всичките маски - ето поста. За мазна кожа е тази със зелен чай Peace
Виж целия пост
# 403
Юле, на предната страница има описание на всичките маски - ето поста. За мазна кожа е тази със зелен чай Peace
Мерси!  Hug Hug Hug
Значи аз не съм прочела като хората... Whistling
Ами..тази със зелен чай ще е.. Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 404
Да кажеш после как я намираш, че аз още съм в чуденка да я поръчвам ли или да продължавам да тествам тези на Хималая Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия