Азиатска козметика и грим

  • 79 004
  • 743
# 450
a.l.e.n.a, благодаря
а тази маска от какъв тип е, в смисъл след нанасяне измива ли се или се отлепва?
Виж целия пост
# 451
Момичета искам да ви се похваля с едно страхотно мое азиатско откритие-лосион с бамбук.Цената е страхотна и кожата ми се почуства много добре а и доста се поизбели.Взех си го от тук badizdrav.info
Виж целия пост
# 452
a.l.e.n.a, благодаря
а тази маска от какъв тип е, в смисъл след нанасяне измива ли се или се отлепва?

отлепва се  Peace
Виж целия пост
# 453
За запис:
Получих това: http://www.ebay.com/itm/120937160289?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT … 49#ht_6107wt_1110,
яйцето, и още един два продукта.
В момента съм със платнена маска Simple Smile
Виж целия пост
# 454
Препоръчвам това за косопад: http://apteka.framar.bg/30026083/%D1%82%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D0%B4% … 420-%D0%BC%D0%BB-

Има начин да се закупи и на по-ниска цена  Wink
А нещо за дерматит? Peace
Виж целия пост
# 455
здравейте момичета! МОЛЯ за отзив за пиперената маска за пори!извинявам се,ако е имало,а съм го пропуснала.И искам да ви похваля едно бб кремче за което никъде не видях да сте писали.става въпрос за skin food peach sake pore bb cream spf20.много добре заглажда порички,естествен бежов цвят,изравнява тена,средно покривен ,не стои като маска,сравнително дълготраен,дори на моята супер мазна кожа!поръчвам вече втора опаковка.А за спукани капиляри си взех etude house baby skin baze-светло зелена на цвят,сухичка в момента на нанасяне,но после е добре.чудесно заглажда кожата.много просветлява фон дьо тена,който нанасям след него.Получих и мостри,но нямам смелост да дам отзив за нещо нанесено 1-2 пъти...
Виж целия пост
# 456
Да допълня и аз питането на Звезделина, понеже идва времето за избелващи процедури - доста момичета си накупиха лимоновия sleeping pack на Baviphat, дали вече сте събрали повечко впечатления от него? Hug
Виж целия пост
# 457
Да допълня и аз питането на Звезделина, понеже идва времето за избелващи процедури - доста момичета си накупиха лимоновия sleeping pack на Baviphat, дали вече сте събрали повечко впечатления от него? Hug

За мен е слаба работа избелването от него, дори не бих го определила като избелваш, по-скоро като избистрящ продукт.
Виж целия пост
# 458
Аз пък съвсем никакъв ефект не видях от тази маска (лимоновата). Розовия ВВ на Скин79 ми избели петната в пъти по-видимо.
Виж целия пост
# 459
Аз не усетих нищо избистрящо или избелващо в нея, не ми харесва. Доста време я ползвах в очакване на някакъв ефект....пари на вятъра за мен. Имам остатък, който мога да ти го изпратя за тест  Peace
Виж целия пост
# 460
Мерси, момичета  bouquet  Отказахте ме от нея, твърде голяма разправия е за толкова малък (или никакъв) ефект.. Аз тази зима май ще заложа на масла за възстановяване на кожата. От азиатските продукти ми остана само една малка тубичка на Скин79 ВИП Голд, ако и с него не се разберем повече нищо няма да си поръчвам Whistling
Виж целия пост
# 461
Нито от лимоновата съм очарована, нито от Паприка-та.
Имам останали количества и от двете, давам за проба.  Peace

Надявах се лимоновата да ми избистри малко тена на лицето, но дори и това не се случи. Паприка-та пък при мен никаква работа не върши, ама никаква.

Като се замисля, в крайна сметка, няма нещо, от което да съм очарована от всички азиатски продукти, които съм пробвала.  Thinking
Виж целия пост
# 462
Адри, от този ББ крем ли си доволна? http://www.ebay.co.uk/itm/SKIN79-Hot-Pink-Super-Plus-Beblesh-Bal … sh=item1c288cdace
Виж целия пост
# 463

Да, по отношение на избелване на петна няма равен  Peace
За съжаление обаче е много светъл. Зимата ми беше супер, но сега след лятото съм като белосана гейша, а съм много бяла дори и в момента  Sad
Виж целия пост
# 464
Да, по отношение на избелване на петна няма равен  Peace
За съжаление обаче е много светъл. Зимата ми беше супер, но сега след лятото съм като белосана гейша, а съм много бяла дори и в момента  Sad
E това вече не е добре. Много са ми петната, но и тен имам, въпреки цегодишното мазане с SPF50.  Ще го взимам за зимата Peace Мерси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия