Азиатска козметика и грим

  • 79 002
  • 743
# 465

Да, по отношение на избелване на петна няма равен  Peace
За съжаление обаче е много светъл. Зимата ми беше супер, но сега след лятото съм като белосана гейша, а съм много бяла дори и в момента  Sad

Адри, имаш ли представа дали този розовият е по-светъл от Gold Super Plus BB крема?
Виж целия пост
# 466
аз също ползвах всички 4 ББ-та от тестери (от 2 кутии с 4 бр), струва ми се, че розовият най-не ми хареса, защото стои много сив на моето лице  Rolling Eyes променя ми цвета неприятно, което с другите не се получава

диамантеният много блести, но с матираща пудра е супер дискретно и приятно

този, за който питаш - най-много ми хареса, като че ли и ако избирам от всички - вероятно ще взема него newsm78 но и е индивидуално - все пак - според мен трябва да се пробва и тези малки тубичко са супер удобни, защото стигат за дълго  Blush Heart Eyes



Кремчето за пъпки - при мен работи успешно  Peace доволна съм  Heart Eyes
Виж целия пост
# 467
Някой взимал ли си е хубав серум? Моля препоръчайте  ми нещо с анти ейдж ефект.  Peace
Виж целия пост
# 468
Признавам, че не съм чела цялата тема.Преди няколко години видях от корейските маски за лице, от тези като напоени кърпички, но не си спомням къде.Тогава не си взех,че се бях презапасила от Корея.Гледам по сайтовете цените са им около 25 долара, а в Сеул бяха по 2 вона.Тази с алое е единствената маска, която още след първата употреба променя  кожата на лицето.
Къде в София мога да намеря?
Виж целия пост
# 469
Аз съм виждала в ДМ няколко вида, не зная дали тази, която търсиш я има. Ако я намериш - сподели  Hug
Виж целия пост
# 470
Сигурно ми е много тъп въпроса, но ДМ съкращение ли е или така се казва магазина?
Виж целия пост
# 471
Име на магазина - има ги в моловете или отделно..аз реших, че си в София, не знам защо Embarassed
Виж целия пост
# 472
Правилно си решила, мерси!Сетих се,но като разгледах сайт на един от моловете. ooooh!
Виж целия пост
# 473
Мога да проверя дали има в мол  Сердика, ако пуснеш снимка, за да знам какво търся.
Виж целия пост
# 474
Не намирам точната опаковка в нета, но със сигурност са аналогични.Тази е най-близка.Много, много ти благодаря за това, че ще отделиш време  да провериш.Ако аз намеря първа, непременно ще пиша.
Мерси още веднъж!
Виж целия пост
# 475
преди време следях темата и тогава си взех лимоновата маска за избелване на петна. Сега почти ми е свършила и искам да си поръчам нещо ново. Някой знае ли нещо по-добро за избелване (да не е бб крем). Или пак да заложа на нея  Flutter
Виж целия пост
# 476
Момичета прабвали ли сте тази маска:
Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask # Red Wine http://www.eopenmarket.com/kim1160941/cosmetic/holika/wine_thera … _sleeping_red.jpg

Алена ако четеш ще споделиш ли мнението си за оранжевия ББ крем - гледам в нета различки мнения
Виж целия пост
# 477
Лепи, като се видим следващия път ще ти дам една мостричка от оранжевия Скин да го тестваш Peace
Виж целия пост
# 478
пух   smile3525 стига да не съм го поръчала до тогава  Mr. Green кажи с 2-3 изречения как ти се струва
Виж целия пост
# 479
От две проби през лятото - доста покривен, гъст, но не труден за разнасяне. Много светъл, с неутрален до леко жълт подтон. По дълго издържа от примерно розовия на същата марка, без да лъсне на носа. Но не съм го носила навън, тъй като ми е адски светъл - знаеш каква ми е боята и с него съм като призрак. Това се сещам засега. Ако имаш какво да ползваш в момента, изчакай да го видиш и наживо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия