Азиатска козметика и грим

  • 79 002
  • 743
# 495
Здравейте момичета, две приятелки искат да има поръчам Skin 79 BB cream, но се чудя дали ако ги пусна в една поръчка ще отидат на митница,или да не рискувам и да пусна две поръчки?
Виж целия пост
# 496
Момичета прабвали ли сте тази маска:
Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask # Red Wine http://www.eopenmarket.com/kim1160941/cosmetic/holika/wine_thera … _sleeping_red.jpg

Алена ако четеш ще споделиш ли мнението си за оранжевия ББ крем - гледам в нета различки мнения

изключително съм доволна, толкова покривен ББ крем не съм ползвала до сега  Peace

Обаче е бледо мръсно сив на моята кожа и не става да приключа с безцветна матираща пудра над него - трябва си пудра с цвят  Peace

имам една червена звездичка на носа - покри я перфектно  Peace
Виж целия пост
# 497
 A_stra ,пусни ги от английския ибей,продавачите са едни и същи(повечето),когато надхвърлям сума от 30 лева поръчвам от там,за да не ходя до митницата  bouquet
Виж целия пост
# 498
Момичета, не можах да изчета темата, но случайно да можете да препоръчате продукт срещу акне?! Бременна съм и се радвам на прекрасна кожа в момента и НЕ искам да се разделям с нея, а знам, че след 4-5 месеца пак ще съм с вид на пубертет Sad. Ползвала съм доста продукти, но ефектът е частичен.
Виж целия пост
# 499
Терминатор - какво си използвала досега като съставки, как, колко време. Какво е акнето. Продуктите по време на кърмене ли мислиш да ползваш. Кожата каква е. Повече инфо трябва.
Виж целия пост
# 500
A_stra ,пусни ги от английския ибей,продавачите са едни и същи(повечето),когато надхвърлям сума от 30 лева поръчвам от там,за да не ходя до митницата  bouquet
Благодаря  Hug
така направих, сега остава само чакането  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 501
Мис Нели, ти ми беше писала преди и чинно следвах препоръките ти, ползвах продукти със салицилова киселина (Нютроджина ми действаше най-добре), защото кърмех, и сега ще ги ползвам, докато кърмя, но както писах нямаше особен ефект. Кожата ми е мазна. Питам тук, защото четох за чудесата от ББ кремовете, които между другото, подобряват ли общото състояние на кожата или само имат хубав замазващ ефект?
Виж целия пост
# 502
Ако на някой му е интересно за Ябълковата маска
http://theblackwidowsplace.com/index.php/2013/01/18/baviphat-app … py-sleeping-pack/
Виж целия пост
# 503
http://www.beaute-test.com/purifying_peel-off_mask_-_black_mask_shills.php
Не знам дали ще обсъждали тази маска ,но аз да си кажа че съм много доволна.
Наистина почивства добре и порите и косъмчетата по лицето  Laughing 
За чувствителни кожи обаче не е подходяща ,около час след свалянето и бях зачервена .
Мисля един път месечно да я ползвам в/у цялото лице ,а един път седмично в/у носа и брадичката.
Виж целия пост
# 504
Момичета прабвали ли сте тази маска:
Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask # Red Wine http://www.eopenmarket.com/kim1160941/cosmetic/holika/wine_thera … _sleeping_red.jpg

Не открих много ревюта за нея,но ми се стори интересна и тъй като ми свършва нощната грижа,която ползвах досега,я поръчах.Като дойде,ще споделя впечатления Peace
Виж целия пост
# 505
момичета току що  тествах
значи с четка по никакъв на`ин не успях да го нанеса , а четката я изпрах 5 пъти и все още не може да падне ББ- крема , нямам идея как ще го сваля от лицето ми довечера  Rolling Eyes
покривноста ми е малко над леката , усещам лицето си доста лепкаво - добре ,че не съм купила целия бб крем, само мостра
Виж целия пост
# 506
Момичета, вчера получих това:


Доволна съм, покрива хубаво и не ми изсушава кожата. Към него имаше мостра и на това


което докато разбера че е червило))) то като лак изглежда и  Mr. Green

Преди време като мостричка ми бяха пратили един ББ крем, който беше като озаряваш - блестящ. Немога да намеря, а много искам да си купя. Може ли да ми помогнете с линк? Praynig


Виж целия пост
# 507
Момичета, вчера получих това:
Преди време като мостричка ми бяха пратили един ББ крем, който беше като озаряваш - блестящ. Немога да намеря, а много искам да си купя. Може ли да ми помогнете с линк? Praynig[/color]
Да не е този
Виж целия пост
# 508
undrwater, мостричката беше в златна опаковчица, но не се сещам изобщо как се казваше(((( Sad
Виж целия пост
# 509
За златисти опаковки се сещам за три -
Скрит текст:
Skin79 snail nutrition , Skin79 Super+ Gold Label , Skin79 Oriental Gold. Обаче не мисля, че някой от тях има блестящ ефект Rolling Eyes
Между другото, би трябвало да се преместим в темата за бб кремове , да не ни се скарат Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия