Голямата тема за малките масла 4

  • 78 262
  • 750
# 90
Аз вече се сдобих с масло от иланг иланг и от цитронела. Взех си ги от фирмения магазин на "Българска Роза- Карлово" само за 3,30 лева всяко.  newsm44 В една аптека на Пешеходния мост в Пловдив ми искаха за иланг иланг 16 лева на същата фирма. Как да не съм доволна!  smile3521
Пробвах цитронелата как действа на комарите, като се намазах/ разтворена в базово/- ми, нито един не ме захапа. Действа!!!
Супер новини! Ще се пробва на всяка цена.  Peace
Виж целия пост
# 91
Здравейте.
Когато правите маска на коса с масло в корените ли го нанасяте или по дължината на косата? Пожелавам ви прохладна вечер.
Виж целия пост
# 92
В какво базово масло постави Цитронелата?
Виж целия пост
# 93
Здравейте.
Когато правите маска на коса с масло в корените ли го нанасяте или по дължината на косата? Пожелавам ви прохладна вечер.
Затоплям маслото на водна баня, втривам в корените и след това по целите дължини, като наблягам на връхчетата, защото ми е много суха косата. Слагам найлоновата шапка и стоя ок. 2часа.
Виж целия пост
# 94
Още един глас за шипката - мн приятно масло, с витамин Ц, изравнява тена.. За цяло лице.
Аз нещо съм разочарована от прословутия арган - измазала съм 2 бутилки, едната от чужбина с гарантиран произход - е, не забелязвам ефект... Нито непосредствен, нито дългосрочен. За сметка на това маслото от пшеничен зародиш ми действа супер овлажняващо. Предполагам, че арганът не е за всяка кожа.
Виж целия пост
# 95
Най- на края се сдобих с арома-лампа. Дайте сега инструкции за употреба. Опитах се да ароматизирам, като сложих маслото директно върху лампата, ама за малко да удуша целия блок с миризмата. трябва ли да се сложи малко вода, например, и няколко капки от маслото?
Виж целия пост
# 96
вода + няколко (1-2 според мен) капки вода. иначе е много силно. Simple Smile
Виж целия пост
# 97
Ами тогава под ръка имах само масло от жожоба и в него сложих цитронела. Пропорцията беше на око- около 10 капки жожоба и 1,2 цитроела, но ми се видя силничко. По принцип пропорцията трябва да е 3,4 капки цитронела на 15 грама базово масло.
 Пробвах я и в арома-лампа, но на открито и не забелязах ефект.
Виж целия пост
# 98

Здравейте.
Когато правите маска на коса с масло в корените ли го нанасяте или по дължината на косата? Пожелавам ви прохладна вечер.
Затоплям маслото на водна баня, втривам в корените и след това по целите дължини, като наблягам на връхчетата, защото ми е много суха косата. Слагам найлоновата шапка и стоя ок. 2часа.
Благодаря за отговора. И аз така процедирам, но нали повечето маски не се нанасят в корените, реших  да потърся съвет.
Виж целия пост
# 99
Pure Adoration  благодаря ти за отговора   bouquet
кожата ми не е много суха,но значително почна да изсъхва,и не знам от какво  newsm78 newsm78

L. A. Candy,  аз бих ти препоръчала арганово масло за тялото. Аз също съм с много съха кожа и го ползвам. Вечер след душ. С постоянство.
Ползвам маслата на Akamuti и съм много доволна от тях. В http://www.theorganicbodycareshop.com/ даже някои излизат по-евтино от Зоя.
Виж целия пост
# 100
Най- на края се сдобих с арома-лампа. Дайте сега инструкции за употреба. Опитах се да ароматизирам, като сложих маслото директно върху лампата, ама за малко да удуша целия блок с миризмата. трябва ли да се сложи малко вода, например, и няколко капки от маслото?



Зара , аз ползвам своята арома - лампа така :

отгоре легенчето го пълня до горе с вода , отдолу в дупчицата слагам свеща и като се зарее водата капвам капчиците от маслото , може да си направиш комбинации в опътването на маслата пише кое с кое може и по колко капки Simple Smile
Виж целия пост
# 101
Аз имам масла на Етерика , но за сега само от Мандарина и Портокал , нещо да ме посъветвате за тях , някоя маска за лице , коса (моята е мазна в корените). Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 102
Аз имам масла на Етерика , но за сега само от Мандарина и Портокал , нещо д ме посъветвате за тях , някоя маска за лице , коса (моята е мазна в корените). Благодаря Simple Smile
На лицето - не и през лятото.  Peace Изчакай да се захладни, и тогава. Peace
Виж целия пост
# 103
Скоро обмислям да си купя нови масалца , но не знам какви . Искам да оправя проблема с мазната в корените коса и черните точки , а и от време на време ми излизат от онези гадните боезнени пъпки  Close нещо да препоръчате ?  Simple Smile
Виж целия пост
# 104
За пъпките повечето сме доволни от чаеното дърво. Поставя се само върху засегнатото място.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия