Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 862
  • 721
# 105
А бързо и ефикасно не може да бъдат в едно изречение, когато става въпрос за слабеене. По-добре бавно, но славно + някакъв спорт. Сега съм хванала системата - 60, иначе не всичко свалих с нея, а с някакви мои измислени действия и изключване на определени неща от менюта, разбира се имало е и прегрешения.

Да не е съвсем спам да споделя, че бях забравила. Моята половинка ми купи страхотен бял кожен колан преди известно време само за 80стотинки в деня преди зареждането на Бултекс.
Виж целия пост
# 106
Момичета, аз ли нещо не видях или няма.....освен Мания в Пловдив какво има друго  и къде, че ще ходя на гости и трябва да поровя и в Пловдивските магазини  Crazy
Виж целия пост
# 107
Момичета, аз ли нещо не видях или няма.....освен Мания в Пловдив какво има друго  и къде, че ще ходя на гости и трябва да поровя и в Пловдивските магазини  Crazy

Не ти препоръчвам Мания  Whistling
По-добре направо отиди в Зиг-Заг .. на Васил Априлов  Peace
Определено можеш да убиеш 3-4 часа там  Mr. Green

http://zigzag-bg.com/bg/products/index/%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2

До него има още един магазин Релтекс май беше, но на мен лично и там не ми допаднаха дрехите  Heart Eyes
Виж целия пост
# 108
Момичета, аз ли нещо не видях или няма.....освен Мания в Пловдив какво има друго  и къде, че ще ходя на гости и трябва да поровя и в Пловдивските магазини  Crazy

Не ти препоръчвам Мания  Whistling
По-добре направо отиди в Зиг-Заг .. на Васил Априлов  Peace
Определено можеш да убиеш 3-4 часа там  Mr. Green

http://zigzag-bg.com/bg/products/index/%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2

До него има още един магазин Релтекс май беше, но на мен лично и там не ми допаднаха дрехите  Heart Eyes

Мерси F.a.t.e , непременно ще отида  Grinning
Виж целия пост
# 109
запис-че. И за да не е само една дума, да кажа, че пък аз си открих чудни неща в Манията в Пловдив - в зала Б - риза на мъжо и тениска за големия син. И двете сякаш необличани, и в желания от нас размер - ХХЕЛ, че в по-мъничък не се побират мъжете ми. Харесами че и в двете зали големите дрехи бяха на отделен щендер с табелка - така не се налага да ровичкам всичко и да чета размери.Двете неща ми излезаха общо около 6 лв. Получих и карта за отстъпки за в бъдеще. Дано да мога да снимам и да покажа.
Виж целия пост
# 110
tedka_koketka,но да си подготвена,че цени в стотинки в Пловдивските магазини-няма.....Че,като чета тук момичетата,какви цени цитират-ние такива можем само да сънуваме....
Вчера направих един тур през ЗЗ и Ла Фиестата....ами,имаше интересни неща,но цените им,нещо хич не ме очароваха....а,пък като падне цената/за ЗЗ говоря/ и избора е по-ограничен.....Не,че нищо не си купих,но я нямаше тръпката,че съм направила "супер попадение"...
А,за снимките-аз да си призная,се въздържам да показвам,щото си купувам практични,удобни и много далеч от модата дрехи.Предпочитам чист памук и неутрални цветове и кройки,че да мога после да ги съчетавам на воля......На децата пък им търся предимно  по-метълски одеждички,че няма голям избор по нормалните магазини....не,че не им взимам и други,де/например дъждобрани страхотни съм им накупила,скоро случих на зареждане с много ризки....Та,риска да бъда оплюта е много голям/не че ме притеснява,но пък що да си го причинявам/...
Та,на въпроса-искам да има голям избор на запазени дрехи на ниски цени в Пловдив.И,да се намира моя номер/аз пък съм от кльощавите и все ми се "ветреят" и "шуптят"/.
Виж целия пост
# 111
Благодаря, момичета . Да видим какво ще "изровя" в Пловдив  Grinning
Виж целия пост
# 112
Бих искала повече дрехи малък размер XS и S.Много рядко намирам дънки или панталони този размер.
Виж целия пост
# 113
запис-че. И за да не е само една дума, да кажа, че пък аз си открих чудни неща в Манията в Пловдив - в зала Б - риза на мъжо и тениска за големия син. И двете сякаш необличани, и в желания от нас размер - ХХЕЛ, че в по-мъничък не се побират мъжете ми.

Може би за това са запазени и останали ... по-малките размери са или изчезнали или много заваляни  Heart Eyes
Нека да погледне и там, разбира се ...  Hug
Виж целия пост
# 114
аз пък не си спомвням да съм прочела нещо от типа - ауу колко е грозно, как можа да си го купиш  Simple Smile в темата...та все си мисля, че който каквото  не хареса по-точно именно премълчава или пропуска да изкоментира специално.
Аз пък понякога премълчавам и когато ми харесва нещо, не мисля, че всички трябва да цъкаме на показаните находки.
А, имам дрехи само за из къщи, много им се кефя, чудесно ми се вижда, че ми стоят, ама ако изляза навън сигурно много ще шокирам народа. Други пък удобни, мекички за у дома са супер, ама до входната врата. Ся, къси панталонки и супер мини в градски условия на моята възраст - не е баш най-добрия вариант, но вкъщи е друго.
Виж целия пост
# 115
Днес ходих на зареждането, но чак към 12ч. Беше се пообрало, а и нищо не ми хвана особено окото.
Взех една туника от лен, много приятна. После ще снимам.
Виж целия пост
# 116
От днес- маратонки Адидас и платненки Декатлон за мъжа ми, всеки чифт за по 4 лв  Wink
Виж целия пост
# 117
Цитат
аз пък не си спомвням да съм прочела нещо от типа - ауу колко е грозно, как можа да си го купиш  Simple Smile в темата...та все си мисля, че който каквото  не хареса по-точно именно премълчава или пропуска да изкоментира специално.
Аз пък понякога премълчавам и когато ми харесва нещо, не мисля, че всички трябва да цъкаме на показаните находки.
А, имам дрехи само за из къщи, много им се кефя, чудесно ми се вижда, че ми стоят, ама ако изляза навън сигурно много ще шокирам народа. Други пък удобни, мекички за у дома са супер, ама до входната врата. Ся, къси панталонки и супер мини в градски условия на моята възраст - не е баш най-добрия вариант, но вкъщи е друго.


Момичета, не са необходими #2gunfire в тази толкова слънчеватамичка. За мен секънд хенд изпълненията ми са нещо като терапия и като забавление, място за запълване на необходимостта ми да си"начеша крастата" за шопинг. А ако си открия нещо, в чиято материя да се влюбя, ми не го свалям. Интересно че малкия ми син също се влюбва в меките памучни ризки, които му откривам, а децата както знаем са безкомпромисни в много отношения.
Виж целия пост
# 118
Такива цени на обувки не съм срещала, това на едро ли е? Wink
Виж целия пост
# 119
Честито на днешните печеливши  Mr. Green Hug
Ацз от миналата седмица намазах една блузка ... а уж отидох само да разгледам  Whistling
Ще покажа като имам и други нещица за снимане  Heart Eyes

mama mariana Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия