Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 862
  • 721
# 120
И аз днес направих бърз скок,но хич не ми беше добре от жегата и затова взех само една рокля и едни панталони на баща ми.. Иначе нещо не съм доволна от избора тая седмица..Но пък си е нормално,нали всеки ден ще има намаления Wink
Виж целия пост
# 121
Такива цени на обувки не съм срещала, това на едро ли е? Wink

Е, как на едро?! До края на седмицата сигурно ще са по левче чифта, ама едва ли ще има нещо останало. Имаше поне 5 чифта детски маратонки Геокс днес, които ако имах излишни 20 лв щях да купя, независимо, че не са номерата, които носят децата в момента.
Виж целия пост
# 122
Иначе нещо не съм доволна от избора тая седмица..Но пък си е нормално,нали всеки ден ще има намаления Wink

Да, нормално е. Най-хубавата стока за сезона е в началото на сезона, сега дори и във "фабриките" в чужбина "излиза" все повече стока за следващия сезон т.е. есен-зима. В складовете у нас лятното почти е на изчерпване и все по-рядко ще се откриват супер находки. Особено началото на август е мъка и за търговци, и за клиенти. Не, че няма, но са в по-голямата част по-ниско качество и по-неатрактивни. В началото на септември отново се събира супер лятно, но всеки вече зарежда есенно- зимното. Най-добри попадения и най-запазени дрешки се купуват в самото начало на сезона. Не, че няма и по-натам, но изборът е по-малък.  Hug
Виж целия пост
# 123
О, август- септември вече започвам да се оглеждам за есенни дрехи! Обичам да купувам ботуши през лятото и сандали през зимата  Mr. Green
Виж целия пост
# 124
О, август- септември вече започвам да се оглеждам за есенни дрехи! Обичам да купувам ботуши през лятото и сандали през зимата  Mr. Green

Да, това е правилната тактика, и аз така правя  Laughing
Виж целия пост
# 125
Да си покажа новия бански banana republic  Mr. Green  за 5,20 лв
Виж целия пост
# 126

Киса, страхотен е  Heart Eyes
И аз миналата седмица отидох да си търся цял, но все на бабешки попадах  Mr. Green
Иначе повечето си бяха още с лепенките  Peace
Виж целия пост
# 127
Отдавна си търся цял, но и аз все на бабешки или големи за мен попадах.  Confused

Този го намерих случайно, имах да убивам малко време в един Мъпет Маг, май днес имаше зареждане, защото беше препълнен, бутаха се, все едно цената не беше 32 лв килото, а на банските 40 лв  ooooh!
Виж целия пост
# 128
Случвало ли се е някой да напише нещо от сорта на "ега ти ужаса, ти нормална ли си, пфуу боклук"...
 Или да си трая?!  Grinning

И що да си траеш? Преди време бях попитала за една пола на калинки какво толкова й харесват  Laughing Откровени боклуци за мен виждам понякога тук, но не споделям. Понеже може моите "находки" да са боклуци за друг...

Полата на калинките е моя. Тогава не се впрегнах от мнението ти, разбираемо е един да харесва едно, друг друго, но сега честно казано се засегнах.
Никога не бих коментирала, ако нещо не ми харесва. Не познавам лично хората, които постват снимките си тук и не бих могла да преценя как би им стояла дадена дреха, защото няма да си ги държат по закачалките, все пак. Може пък точно тази дреха да стои идеално на физиката им, или пък цвета да пасва на тена им или на цвета на очите им, въпреки че не е моя стил. Важното е, че те са си я харесали и се харесват в нея!


Помня я и аз тази пола, че заради нея току-що даже реших да се включа в темата  - беше различна, забавна, eye-catching  - има десени, които няма как да останат незабелязани, а има и (за мен) по-скучни, незабележими, ежедневни неща, но пък в същото време (за някого) удобни и практични ....  това също не е лошо - всеки да си се кипри с това, което си харесва  Laughing  Wink
Виж целия пост
# 129
Да се запиша и аз, че ми се иска по-голямо разнообразие на мъжки дрехи Simple Smile
Виж целия пост
# 130
Be_you, върнахте ли се с бебчо???
Виж целия пост
# 131
lady_Blu, напълно съм съгласна. )
Най-голям бум на летни дрехи имаше края на март, април месец. Сега е слаба работа.
Но и все още не изкарват есенно-зимните в голям процент.
Но пък другото лошо по нашите магазини е, че вдигат прогресивно цената на килограм и на бр.
Докато зимата блуза с дълъг ръкав или пуловер бяха на 6лв, сега пускат ризки и блузи с къс ръкав на по 7-8-9лв бр. на зареждане.
Виж целия пост
# 132
Здравейте момичета, много редовно ви чета, но нямам време да снимам Sad Вчера в Макс маркет в Дружба обаче попаднах на страхотен шлифер на Макс Мара, според мен нов, в зала Б. Излезе 1 лев на бройка, а с намалението 0.68 ст. Още не мога да повярвам Simple Smile Ще се постарая довечера да го снимам и да ви го покажа Simple Smile А иначе в Макс маркета имат намаления до края на юни - всеки ден различен процент.
Виж целия пост
# 133
До бившия Руски клуб има магазин за ВУ, в момента има -50% на всички дрехи, но там нищо не ми хваща окото, за разлика от ЗЗ, където на по-ниските цени можеш да си намериш страхотни дрехи
Виж целия пост
# 134
Преди няколко дена видях в "Младост"3 /София/ една огромна табела :"Дрехи втора употреба".Беше сложена на входа, май, на голямо помещение - по-точно ниско тяло към висок блок. Ще се опитам да мина към края на седмицата, да видя как е и ще ви кажа. Тези магазини в последно време никнат като гъби.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия