Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 860
  • 721
# 510
Аз пък от ЗЗ никога нищо не мога да си купя. Само на парцали попадам, не знам защо.
Хумана не ми харесва. В Ремикс ходя само по намаления.
Пазарувам предимно от Макс Маркета и Мания. Но ми се струва, че е въпрос на вкус и разбиране - всеки има различни предпочитания в кой магазин ще ходи.
Имам приятелки, които само от Ремикс пазаруват, без значение от цената. Така че, всичко е относително...
Виж целия пост
# 511
Не съм видяла в такъв магазин да заменят.

Пред очите ми точно в Ремикс замениха на едно момче едно палто. Бил го взел на приятелката си, но било голямо, та го връща. Носеше си и касовата бележка. Върнаха му парите.
Виж целия пост
# 512
и аз да се вкл към края на темата
аз също искам да има повече мъжки дрехи-дънки,спортно-елегантни панталони  .....
и обувки-ама както се изказа някой преди мен "чистак нови"  Crazy
и да ви се похваля - скоро си взех от една женица,която частно се занимава с тази дейност- обувки GRABO /мисля че такава беше марката/ почти нови за 5 лв  Party
а в тези магазини до Валентината надули,намерих тениска на томи холфигър излезе ми около 3 лв  Crazy голям късмет
Виж целия пост
# 513
Понеже виждам, че повечето от вас искат хубави и нови обувки, реших да споделя за едно магазинче ВУ! Намира се в кв. Дианабад точно срещу фитнес залата на Дианабад, не мога да се сетя как се казваше булеварда но през там минават автобусите: 88,94,102. Не знам като цени колко струват но мисля че всеки чифт си е с отделна цена а аз обърнах внимание на два чифта зимни детски ботушки GEOX. Бяха естествена кожа такива пухести отвътре и чистак нови или поне по подметката си личеше, че не е стъпвано с тях. Единият чифт струваше 22 лева. Дано сте ме разбрали  , че не съм много по обясненията. Simple Smile
Виж целия пост
# 514
Понеже виждам, че повечето от вас искат хубави и нови обувки, реших да споделя за едно магазинче ВУ! Намира се в кв. Дианабад точно срещу фитнес залата на Дианабад, не мога да се сетя как се казваше булеварда но през там минават автобусите: 88,94,102. Не знам като цени колко струват но мисля че всеки чифт си е с отделна цена а аз обърнах внимание на два чифта зимни детски ботушки GEOX. Бяха естествена кожа такива пухести отвътре и чистак нови или поне по подметката си личеше, че не е стъпвано с тях. Единият чифт струваше 22 лева. Дано сте ме разбрали  , че не съм много по обясненията. Simple Smile
Ооо аз те разбрах, понеже пътувам по този маршрут и от автобуса съм виждала на витрината интересни дрехи, но никога не съм влизала, днес на витрината на магазина имаше една зелена  чанта, страхотен цвят и рокля имаше вчера интересна, а по принцип цените на дрехите как са - на цена или на кило?
Виж целия пост
# 515
Понеже виждам, че повечето от вас искат хубави и нови обувки, реших да споделя за едно магазинче ВУ! Намира се в кв. Дианабад точно срещу фитнес залата на Дианабад, не мога да се сетя как се казваше булеварда но през там минават автобусите: 88,94,102. Не знам като цени колко струват но мисля че всеки чифт си е с отделна цена а аз обърнах внимание на два чифта зимни детски ботушки GEOX. Бяха естествена кожа такива пухести отвътре и чистак нови или поне по подметката си личеше, че не е стъпвано с тях. Единият чифт струваше 22 лева. Дано сте ме разбрали  , че не съм много по обясненията. Simple Smile
Ооо аз те разбрах, понеже пътувам по този маршрут и от автобуса съм виждала на витрината интересни дрехи, но никога не съм влизала, днес на витрината на магазина имаше една зелена  чанта, страхотен цвят и рокля имаше вчера интересна, а по принцип цените на дрехите как са - на цена или на кило?
    Simple Smile На цена са, но не са някакви фрапиращи цените, но мисля, че има и на кило! А и ми направи впечатление, че  зареждат нови дрехи и чанти.
Виж целия пост
# 516
Фейтче, чакам да се похвалиш...  Flutter
Виж целия пост
# 517
Понеже виждам, че повечето от вас искат хубави и нови обувки, реших да споделя за едно магазинче ВУ! Намира се в кв. Дианабад точно срещу фитнес залата на Дианабад, не мога да се сетя как се казваше булеварда но през там минават автобусите: 88,94,102. Не знам като цени колко струват но мисля че всеки чифт си е с отделна цена а аз обърнах внимание на два чифта зимни детски ботушки GEOX. Бяха естествена кожа такива пухести отвътре и чистак нови или поне по подметката си личеше, че не е стъпвано с тях. Единият чифт струваше 22 лева. Дано сте ме разбрали  , че не съм много по обясненията. Simple Smile
  Може ли по-точно да обясниш къде  се намира въпросния магазин
Виж целия пост
# 518
Фейтче, чакам да се похвалиш...  Flutter

 Mr. Green офффф ... днес не ми е явно много ден  Crazy

Сутринта отидох на навалицата, естествено изчаках всички и накрая нямаше кошничка за мен  Crossing Arms но почнах да гледам, а народа си грабеше  Mr. Green Взех на мъжо една тениска, къси панталонки и ризка /нова/ но тя не му стана  Tired Ако някой има слаботелесен мъж да вика ... ризката ми излезе към 4 лв. и е на ХМ черно и бяло каре. Ще снимам обаче утре  Wink
Търсих си рокля за мен, но естествено докато се кача на втория етаж всичко беше разграбено и не си харесах нищо. Прибрах се и следобед пак отидох  Mr. Green уж да видя и стаичката, която обаче днес ми казаха, че няма да работи  ooooh! ... взех си едно потниче и една рокличка и сега се прибрах  Heart Eyes Снимки ще покажа тези дни  Hug

Утре сутринта обаче съм там за стаичката  Sunglasses
Виж целия пост
# 519
Цял ден и аз чакам с нетърпение да видя какво ще покажеш от зареждането, ама и на мене няма да ми е ден днес. Laughing
Утре като не е петък дано имаш повече късмет.
Виж целия пост
# 520
Утре сутринта обаче съм там за стаичката  Sunglasses
И аз ще мина през стаичката, но следобед. Искам да взема рокличка на малката за питката, че харесах една в продавалника, но 15лв. вече много ми се виждат (въпреки че си заслужава)
Дано имаме късмет  Hug
Виж целия пост
# 521
Кой е писал за замяна....
Просто питам информативно Peace
Виж целия пост
# 522
Айде и аз да се изфукам. Взех си страхотен кежуъл панталон, с широооооки крачоли. Кафяво-сиво с лилаво. Ще трябва да го снимам  Laughing
Виж целия пост
# 523
Момичета, къде се намира "стаичката" в ЗЗ Пловдив. Не съм попадала на нея.
Виж целия пост
# 524
vanichka75, на вторият етаж в дъното. Отворена е през седмицата след 16ч и в събота и неделя по цял ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия