Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 862
  • 721
# 495
В София Хумана са разлепили плакати из София и 1,99лв е за бройка. Но никога не съм ги харесвала- хем скъпо, хем само боклуци съм виждала там  Crossing Arms
Виж целия пост
# 496
Във Варна в кв Вл. Варненчик каква е цената на кг тази седмица?
Виж целия пост
# 497
В Кауфланд в Дружбите (за Русе става дума)
Супер, аз точно тогава ще съм в Русе, и съм на гости точно в Дружба 3 до Кауфланд  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 498
Във Варна в кв Вл. Варненчик каква е цената на кг тази седмица?

2,99лв, в неделя зареждат новата стока и магазинът няма да работи.
Трябва си доста ровене, но все пак си излязох с една торба дрехи за 3,09 лв. във вторник  Laughing
Виж целия пост
# 499
здравейте аз ви чета и се радвам на вашите находки тъй като нямам възможност да ходя редовно .
сега KAROLA като каза за новия магазин хумана в русе  и го търсих на първа страница  ......
кажете как е положението в тези магазини че не етолкова евтино ми стана ясно но поне има ли хубави неща и как намаляват цените . далеко ми е дружбите и да знам да ли да ходя , е не още първия ден.
Виж целия пост
# 500
Аз във Варна нищо не харесах, скъпо ми се видя
Само една дънкова пола от бутик Хармония, или нещо подобно беше...12 лева, ма ми хареса и след разочарованието от стоките на кило си я взех
май май нашата Мания в Гео Милев, дето я оплюх, е по-добра  Laughing
Виж целия пост
# 501
Аз във Варна нищо не харесах, скъпо ми се видя
Само една дънкова пола от бутик Хармония, или нещо подобно беше...12 лева, ма ми хареса и след разочарованието от стоките на кило си я взех
май май нашата Мания в Гео Милев, дето я оплюх, е по-добра  Laughing
Може би и тебе трябваше да те пратят до Владиславово, на ниските цени.
Обаче, ние като ходихме и накупихме една торба тениски, съм си загубила очилата, дали не ги пращат по пощата?!
Виж целия пост
# 502
Някой ходи ли и забра ли нещо красиво от Ремикса? АЗ ходимюх, ама на мен само едно рокленце взех, нещо нищо не си харесах, на приятелят ми му взех 3 панталона и 3 ризи, че си няма, обаче си загубих касовата бележка и ако не му станат горя Sad((
Виж целия пост
# 503
Всеки път като ходя си казвам,че е за последен,нищо не ми харесва,а това което виждам на страницата им в ФБ и ми хваща окото не откривам там...Дрехи не се заменят,това не ти е редовен магазин...
Виж целия пост
# 504
Някой ходи ли и забра ли нещо красиво от Ремикса? АЗ ходимюх, ама на мен само едно рокленце взех, нещо нищо не си харесах, на приятелят ми му взех 3 панталона и 3 ризи, че си няма, обаче си загубих касовата бележка и ако не му станат горя Sad((

Какви са цените ? Че нали сега уж рекламират 35% намаление.....по принцип мислех днес да ходя но се отказах, че и нямам парички...а и ако купя още нещо от там моя ще ме изгони Simple Smile ахахаха че вече няма къде да ги прибирам.

Melina.melina,

Ако имаш време и искаш някой път заедно може да се разходим до там....аз съм до Сточна гара.
Виж целия пост
# 505
Всеки път като ходя си казвам,че е за последен,нищо не ми харесва,а това което виждам на страницата им в ФБ и ми хваща окото не откривам там...Дрехи не се заменят,това не ти е редовен магазин...

Doli,

Ами те повечето ги грабят още с отварянето и затова после не ги виждаме.....аз съм по същият начин. Последният път като ходих си бях харесала и набелязала няколко неща, НО така и не ги намерих, но пък си намерих страхотно елегантно палтенце за есента.
Последните 2 седмици не съм ходила.
Виж целия пост
# 506
Всеки път като ходя си казвам,че е за последен,нищо не ми харесва,а това което виждам на страницата им в ФБ и ми хваща окото не откривам там...Дрехи не се заменят,това не ти е редовен магазин...
На всякъде ли важи това за замяната на дрехи или конкретно в този магазин?
Виж целия пост
# 507
Кой е писал за замяна....
Виж целия пост
# 508
Не съм видяла в такъв магазин да заменят.
Виж целия пост
# 509
В Ремикс нищо не ми харесва дори от снимките, в Зиг Заг има милион пъти по-интересни неща, а и много по-евтини.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия