Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 860
  • 721
# 600
Здравейте!! Отдавна не съм споделяла находките си и честно казано забравих кои бяха последните споделени нещица ама днес ще ви покажа "малко" дрешки Simple Smile

Пола/рокля Може да се носи и като дълга пола и като рокля
Синьо-зелена блузка с копчета
Бежова блуза с копчета
Сива блуза с 3/4 ръкав Old Navy Имаше едно бяло петанце, което се надявах да се изпере ама не стана и сега ще мисля как да го скрия...
Сив потник
Синя блуза с 3/4 ръкав
Пола
Блуза PUMA
Мнооогооо лек потник
Спортна блузка OLD NAVY
Рокля Отдавна е..много си я обичам  Heart Eyes
Черна рокля
Блузка с дълъг ръкав
Блуза цвят пепел от рози Много лека и удобна Simple Smile
Виж целия пост
# 601
Карола, честити Hug
Полата/рокля много ми хареса Heart Eyes
Виж целия пост
# 602
Минах днес през единия магазин, последен ден преди зареждане. )))
За 7лв се сдобих с 1тениска за мама, 1блузка на Манго за мен, 1риза на Хема, и 1пола на Веро Мода.
Тениската за мама и полата са нови с етикетите.
Виж целия пост
# 603
KaRoLa честито повечето неща и аз бих носила с кеф  Simple Smile а на теб сивото да не би да е любимият ти цвят ?
Виж целия пост
# 604
А, взех си и един бански на Триумф. Обаче чашка В. ((( съответно отрязах чашките. Но сега се чудя, как да пришия нещо и какво точно да е, така че да мога да си слагам подплънките от други бански. (нали знаете, че имат едни такива джобчета, и вътре са едно като подплънки, за да държат бюста и да не увисва)
Виж целия пост
# 605
Карола, честито!

Ако имаш време и желание, можеш да зашиеш върху петното цветенца от плат. Аз много обичам да шия такива. Peace
Виж целия пост
# 606

Много е ефирен, дано и аз си намеря такъв.
Виж целия пост
# 607
Ох, като си говорим за бели блузки, сега си търся чисто бяла  тениска по мен за онази пола с цветчетата, че е с висока талия, а други светли тениски нямам. Logg серията на H&M имат със сигурност, но ще я търся в нашите си магазини тениската.
Виж целия пост
# 608
Ето тази ризка е последната  ми находка, намерих модела в сайта на марката  Patrizia Pepe.
страхотна е, а и съм дала за нея само 1,50 лв (цената в сайта е 160 евро ) Laughing

http://www.patriziapepe.com/bg/en/product/BC0143-__A01-20121-1-1 … Body%20shirt.html
Виж целия пост
# 609
Благодаря ви Simple Smile Сивото ми е любимият цвят  Heart Eyes

Потникът е мнооогоооо лекичък и прозрачен,все едно си без нищо Simple Smile
Виж целия пост
# 610
Ох, като си говорим за бели блузки, сега си търся чисто бяла  тениска по мен за онази пола с цветчетата, че е с висока талия, а други светли тениски нямам. Logg серията на H&M имат със сигурност, но ще я търся в нашите си магазини тениската.

Бели блузки лесно можеш да намериш. На мен майка ми ми донесе от Германия точно от LOGG колекцията на H&M синьо и бяло (продаваха ги в комплект) ..ама са нови де. Но все пак казвам, че и в пловдивския ЗЗ съм засичала. Peace
Виж целия пост
# 611
Каролче, супер находки Simple Smile
Виж целия пост
# 612
Може ли пловдивчанки с календарче да кажат кога ще е 6 лева кг в ЗЗ, мерси


Малко по назад съм дала ценовия календар  Heart Eyes ... можеш да изчислиш кога точно се пада  Hug но мисля, че е след 3 седмици  Peace

Каролче ... честити продобивки  Hug полата - рокля и на мен ми е фаворит  Heart Eyes
Виж целия пост
# 613
Малко по назад съм дала ценовия календар  Heart Eyes ... можеш да изчислиш кога точно се пада  Hug но мисля, че е след 3 седмици  Peace

На 36та страница  Laughing Запомних къде е за следващата тема  Laughing
Виж целия пост
# 614
Днес набързо минах да видя какво има на разпродажбата в Бултекса, вече на излизане мярнах една блузка на H&M за огромните 0,27 лв.  Shocked
Без да я меря ми лепна страхотно, на това му се вика находка.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия