Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 860
  • 721
# 585
Би-Ю, качи сладурски снимки на рокличките на беба.
Задължително ще кача само да се изперат и изгладят...(ех, ако можеха сами  Laughing) Едната рокличка, май ще се окаже блузка, но нищо за другото лято ще ни е супер Simple Smile
Виж целия пост
# 586
бейли,страхотни неща по мой вкус  Heart Eyes
Виж целия пост
# 587
Би-Ю, качи сладурски снимки на рокличките на беба.
Задължително ще кача само да се изперат и изгладят...(ех, ако можеха сами  Laughing) Едната рокличка, май ще се окаже блузка, но нищо за другото лято ще ни е супер Simple Smile

Нищо де  Mr. Green важното е да е практична  Hug
Кумата ми използваше окъселите дълги клинчета, като панталонки за следващото лято  Mr. Green
Виж целия пост
# 588
Срам не срам аз пак питам, че в тези жеги да не ходя напразно-В ЗЗ на Краснодар кога е зареждането-този петък или вече са с новата стока. То аз бях питала, ама пак не разбрах  Crazy Crazy Crazy дано да е от жегите
За компенсация на това, че съм супер отнесена-обещавам довечера да снимам и да покажа новите придобивки.
За Бургас става дума Peace
Чета ви с голямо удоволствие. Все още не съм пазарувала в такива магазини, но съм разглеждала с някоя приятелка. Не съм в Бургас, но по мои изчисления в бр.миладинови и в краснодар трябва да заредят в петък на 27, а в събота да е първият ден. Дано не греша Hug
Виж целия пост
# 589
Еми, не се сдържах - ще се похваля  newsm62
Моите са изпрани поне:
блуза H&M
потник
За бебка:
роклята-блуза  Laughing
ризка
къси панталонки mexx
рокличката отблизо за съжаление не може да и се види цялата хубост
F.a.t.e.  Hug
Виж целия пост
# 590
Здравейте,
извинявам се,че нахлувам в темата и във Вашата прекрасна компания  bouquet
бихте ли споделили дали знаете м-н за мебели втора употреба в Пловдив Thinking Thinking
Виж целия пост
# 591
Здравейте,
извинявам се,че нахлувам в темата и във Вашата прекрасна компания  bouquet
бихте ли споделили дали знаете м-н за мебели втора употреба в Пловдив Thinking Thinking

Мяркала съм, но адрес точен не мога да кажа  Whistling
Това е близо до община в Тракия /кафявата сграда/, вървиш от нея страна /връщаш към Баумакс/ ... пресичаш улицата и там има едни магазини ли са, офиси ли не знам точно .... но зад тях пише Мебели ВУ ... виждат се даже от пътя. Ако някой ги е виждал и може да обясни по-добре ... моля  Blush

BE_YOU много са сладурски ... бялата ризка още онзи ден я видях  Heart Eyes а рокличката е много сладурска  Hug Аз в петък мисля пак да отида  Crazy
И твоите неща са хубави ... потника ми е фаворит обаче  Wink
Виж целия пост
# 592
Здравейте,
извинявам се,че нахлувам в темата и във Вашата прекрасна компания  bouquet
бихте ли споделили дали знаете м-н за мебели втора употреба в Пловдив Thinking Thinking
http://-spam147-/furniture/oferta-tri-dni/
Ето тука можеш да си поръчаш нещо ,ако ти хареса! Peace
Виж целия пост
# 593
Момичета, моля, кажете къде да проверя за кувертюра за спалня, че си търся отдавна ама все на чаршафи попадам или имали такъв магазин ВУ само за домакинско?  Praynig
Виж целия пост
# 594
Момичета, моля, кажете къде да проверя за кувертюра за спалня, че си търся отдавна ама все на чаршафи попадам или имали такъв магазин ВУ само за домакинско?  Praynig
На пл.Възраждане в Шик Шик имаше много хубави,ама трябва да се ходи на зареждане....в понеделник...след това няма-а- Laughing
Виж целия пост
# 595
Здравейте,
извинявам се,че нахлувам в темата и във Вашата прекрасна компания  bouquet
бихте ли споделили дали знаете м-н за мебели втора употреба в Пловдив Thinking Thinking
http:///furniture/oferta-tri-dni/
Ето тука можеш да си поръчаш нещо ,ако ти хареса! Peace

не се отваря Whistling Whistling

Fate-благодаря,ще проверя
Виж целия пост
# 596
Мирама, не е нужно да ги търсиш! Mr. Green Те са баш на центъра, на път за Морската градина, до Ню Йоркър. Mr. Green

Е, може, но ние ходим след 19ч. към морската и то 1-2пъти най-много. Пък и малко почивка не е излишна. ) Едва ли има нещо, дето да го няма по нашите. )


О, Мирама, ще идваш до нашия град ли, брей, сподели къде ще отседнеш, пък ако имаш поли за продаване - донеси малко  Laughing
Виж целия пост
# 597
Киса, хаха, в Св.Константин и Елена сме. ) Поли имам, освен да разпъна една сергия на плажа....))))
Виж целия пост
# 598
Be-you,
много сладурски. Иначе това са си рокли  Peace
За бебета с пампарс, няма как да са други.
Виж целия пост
# 599
Може ли пловдивчанки с календарче да кажат кога ще е 6 лева кг в ЗЗ, мерси

Би Ю е купила големи красоти за бебка, жалко, че аз късно открих ЗЗ за моето бебе/, до 1 година са ни давали дрешки познати и приятелки, има наистина много хубави бебешки дрешки там.Въпреки че е на 2 години и 6 месеца, е едра и й купувам направо за 4-5 годишни, размер 110-116, понякога намирам много хубави неща за стотинки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия