Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 858
  • 721
# 45
като видя цена за кг около и над 30 лв и ми призлява  Sick

фейт
, да ти завиди човек на роклите  Laughing

Аз имам една, която навремето бях взела за цели 11 лв! от Хуманата, доста я поносих, но й се появиха миниатюрни дупчици около декоративните ластици ли, ширити ли, та спрях да я нося, но ми седи в гардероба, ама не се виждам вкъщи с такава рокля (иначе, обирах овации и погледи с нея)
Виж целия пост
# 46
И аз съм за повече роклички,и то готинки!!!

Днес се сдобих със много сладка нежна поличка.Само за 1,60.Размер-хс -32-лепна ми!Мина през пералнята и е готова за утреееее!!!!!!!
По тоя повод се сещам да питам-мога ли да качвам снимки направо от компа или първо трябва да са някъде......????
Виж целия пост
# 47
като видя цена за кг около и над 30 лв и ми призлява  Sick

фейт
, да ти завиди човек на роклите  Laughing

Ами повече от 3-4 лв не ми е излизала рокля  Heart Eyes даже имаше една за към 1,50  Laughing

ri4ko Не може директно от компа. Направи си регистрация например в Снимка БГ.
Правиш си снимката, качваш я на компа и от компа на сайта им  Peace
Вече от там можеш да използваш линковете към снимките и да ги постваш тук  Heart Eyes
Виж целия пост
# 48
Леле, кога изписахте 4 страници .. Wink

Та на въпроса - искам повече полички 40-42 номер, някакви весели шарени или пък сини (независимо в коя част от синята гама). Също така хубави чанти, а като ви гледам последните обувки, които пускате - искам и повече новички обувки Wink

Май много ми станаха желанията...
Виж целия пост
# 49
F.a.t.e  завиждам ти за роклите, много са красиви!
Виж целия пост
# 50
Вместо запис.... искам да намирам хубави рокли и обувки (моя номер естествено) и чанти.... мноооого чанти.

F.a.t.e. прекрасни, прекрасни... думи нямам
Виж целия пост
# 51
И аз искам повече мъжки дрехи, повече чанти и обувки.
Днес ще ходя в Макс маркета в Дружба, да видим дали ще се прибера с нещо мноооого добро. Simple Smile
Виж целия пост
# 52
като видя цена за кг около и над 30 лв и ми призлява  Sick

мхм  Sick А помним времето, когато 19.99лв беше най- скъпо там  Confused То тогава на зареждане и панталон можеше човек да си купи, и суитчър...ех, времена..
Виж целия пост
# 53
Мадами от Пловдив, това, което чух вярно ли е?Майка ми вчера ми каза, че кг в ЗЗ е 28 лева, тея се уляха, в магазинчето до тях, кг е бил 15 лева.Ако продължават да правят така, магазина им ще се пълни само при цена от 8 лв/кг и на разпродажба.На коя дата ще бъде това 6 лева.
Моят изведнъж стана голям фен на ВУ, все пита кога ще е намалението, за протокола 180 см е висок и 62 кг, но носи Елка
Виж целия пост
# 54
А аз си мислех, че само ние с Мирама сме със слабите мъже. Моят е 1.85 висок и е 62 кг с дрехите, носи М. Mr. Green
Виж целия пост
# 55
Моят пък е 2 метра и е 90 кг.   Laughing
Слаб, висок, всички тениски са му широки и къси.
Много трудно му намираме тениски които да не му стоят като торба и да не са му до пъпа.
Виж целия пост
# 56
Мадами от Пловдив, това, което чух вярно ли е?Майка ми вчера ми каза, че кг в ЗЗ е 28 лева, тея се уляха, в магазинчето до тях, кг е бил 15 лева.Ако продължават да правят така, магазина им ще се пълни само при цена от 8 лв/кг и на разпродажба.На коя дата ще бъде това 6 лева.
Моят изведнъж стана голям фен на ВУ, все пита кога ще е намалението, за протокола 180 см е висок и 62 кг, но носи Елка

Точно така и няколко поста по нагоре съм дала цените как падат  Peace
Днеска вече е 21.99 лв/кг.
Иначе за магазинчето до него - казва се Релтекс и няма почти нищо интересно. Освен цена на кг. има и дрехи с фиксирана такава, която не отговаря на стоката ooooh!
Примерно панталон или рокля с цена от 8-10-12 лв. Еми ти дори да влезеш в ЗЗ на цена 28 лв, ще ти излезе по-евтини тези дрехи на бройка Flutter А стокава в ЗЗ определено си заслужава цената  Peace
Виж целия пост
# 57
F.a.t.e., поздравление за попаденията!
Виж целия пост
# 58
F.a.t.e., поздравление за попаденията!

мерси момичета  Hug
Виж целия пост
# 59
Аз ще чакам намаленията тогава и ще направим шопинг, значи цената пада всеки петък нали така?Като гледам какви хубави рокли сте избарали и на мен ми се иска да си взема поне някаква дълга, но за жалост поли, рокли и пр.не ми са много удобни, понеже съм си свикнала с панталон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия