Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 858
  • 721
# 60
Аз ще чакам намаленията тогава и ще направим шопинг, значи цената пада всеки петък нали така?Като гледам какви хубави рокли сте избарали и на мен ми се иска да си взема поне някаква дълга, но за жалост поли, рокли и пр.не ми са много удобни, понеже съм си свикнала с панталон.

Точно така  Peace
А повечето от тези рокли за на зареждането. Млко по невзрачните са на намаленията  Mr. Green
Аз днес ще отскоча, но следобед за да видя какво има в стаичката  Whistling
Виж целия пост
# 61
Значи след 13 започваме атака
Виж целия пост
# 62
Нищо не искам повече аз от ВУ! Има всичко- и обувки, и чанти, и колани, и детско, и мъжко. Вярно, малко по- трудно си намирам панталони и дънки( да се чудиш как при тези трудности имам над 20 панталони и дънки само за лятото  Whistling), но това си е мой проблем  Laughing
Виж целия пост
# 63
Аз пък искам повече нови или като нови Simple Smile сутиени... на мен това ми е голямата драма...
Виж целия пост
# 64
Ха, и аз бих искала да има нови сутиени. Само веднъж уцелих, но бяха все малки, или пък много големи. ((( Няма угодия. )))

При нас цените започват от 32лв. за кг. ) На мен ми се струва нормално, защото падат до към 26-28лв.
В последния ден преди зареждане блузките са на 3лв бр. или 5лв за 2бр.
Виж целия пост
# 65
Здравейте, Момичета,
Извинявам се, че така ви нахлувам в темата, но се обръщам към вас с молба да ме ориентирате за магазини ВУ, в района на Гоце Делчев, Красно село, Южен парк, Стрелбище. Темата ви е ужасно интересна и полезна, отвори ми очите за доста неща. Благодарение на вас установих, че масово кварталните магазинчета, на които пише дрехи -внос, реално ги зареждат от магазини ВУ. Благодаря, че ме светнахте. Моля, за адреси на магазини ВУ в изброените по-горе райони.Успех и усмихнат ден.
Виж целия пост
# 66
има на самото красно село един шик-шик, на спирката на трамвая.
там ако тръгнеш по тротоара посока българия има още 2 единият на спирка праскова, другият малко по-натам  в блока и двата са мн зле според мен.  На българия и г. делчев на спирката на 73   също има една мания...и тя е мн зле....и други там не се сещам...
та евентуално шик-шик да преслушаш, понеделник им е зареждането...
Виж целия пост
# 67
Angel_Dust,
Благодаря ти за бързия отговор. Реално излиза, че около мен няма добре заредени магазини ВУ. Еми тогава от доста по-далечните кой бихте ми препоръчали, като най-добър, като ще се разкарвам, поне да има смисъл. Благодарности.
Виж целия пост
# 68
е шик-шика е голям...сега в летните неща има приятни Wink
в смисъл ако ти е близо нищо ен пречи да го посетиш..
иначе списък има в първият пост на магазини....
Виж целия пост
# 69
е шик-шика е голям...сега в летните неща има приятни Wink
в смисъл ако ти е близо нищо ен пречи да го посетиш..
иначе списък има в първият пост на магазини....
  bouquet
Виж целия пост
# 70
Шик-шика на Красно село се нарежда на първо място като едноличен лидер в класацията за най- гнусен магазин  Sick

Някой беше казал за нов ЗЗ в София? Или бъркам? Къде ще е?
Виж целия пост
# 71
ххахаха  и на мен до скоро, но последните седмици наистина има приятни неща....
Виж целия пост
# 72
Някой беше казал за нов ЗЗ в София? Или бъркам? Къде ще е?

Мдаа, ето тук пИшИ  Mr. Green

http://zigzag-bg.com/bg/news/read/%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B8 … D1%83%D1%81%D1%82
Виж целия пост
# 73
Аз пък искам повече нови или като нови Simple Smile сутиени... на мен това ми е голямата драма...
     И аз за това си мечтая, ма ако може по-големи  р-ри и да са със етикет ще е супер. Flutter Party
Виж целия пост
# 74
Някой беше казал за нов ЗЗ в София? Или бъркам? Къде ще е?

Мдаа, ето тук пИшИ  Mr. Green

http://zigzag-bg.com/bg/news/read/%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B8 … D1%83%D1%81%D1%82


Урааааа! Аз там ще се местя, и без това ми е в квартала. Сега, другата седмица правя прощална обиколна на тази в Младост и от август в моя квартал  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия