Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 860
  • 721
# 570
Имаше такава подписка в Мания,но аз не я подписах...Много ме е гнус като видя някакви смачкани,скъсани и кални чепици,магазините от тях вонят  ooooh!...

Права си, но, ако е легално, предполагам, че ще има някакви изисквания Rolling Eyes

Всички обувки, които виждам в нашия ЗЗ са направо нови, да не казвам, че съм виждала и с етикети маратонки и обувки  Heart Eyes В Манията като съм ходила за тези два три пъти ... всички са били толкова износени и парцаливи ooooh!
абе, в ЗЗ в София има ли "стаичка"? В Мания обувките са ужасни, и аз не се подписах.
Виж целия пост
# 571
Девойки, искам да ви питам нещо. Аз до сега не съм купувала обувки втора употреба. Та се питам - вие имате ли"скруполи" към обущетата newsm78 В смисъл как ги обработват, има ли вероятност да ми гъбясат крачетата - четох преди малко една статия, че ги обработват с формалин, но дали? При нас има магазини, в които има обувки и маратонки, дори и детски....
Виж целия пост
# 572
Девойки, искам да ви питам нещо. Аз до сега не съм купувала обувки втора употреба. Та се питам - вие имате ли"скруполи" към обущетата newsm78 В смисъл как ги обработват, има ли вероятност да ми гъбясат крачетата - четох преди малко една статия, че ги обработват с формалин, но дали? При нас има магазини, в които има обувки и маратонки, дори и детски....
ОООО аз най-редовно си купувам ,даже повечето ми са такива Party!Ами колкото и да са обработени и с каквото и да е аз пробвам само с чорап дори и нови обувки Stop.Имах 1 колежка милата такива неприятности имаше от пробване на 'нови 'обувки Rolling EyesТакива гъбички хвана ,че и вадиха нокътя и разни операции на пръста и правиха ,страшна история!Та аз си купувам и ги мятам в пералнята ,които може а другите почиствам със спирт.
Виж целия пост
# 573
Ну,ако искаш на следващата фиданска среща, която ще е в началото на август ще ти я донеса направо.

Аз за обувките нямам проблем, но трябва да са видимо нови Naughty Както бяха и двата чифта, които си купих от ВУ- с етикети  Laughing Иначе не купувам  Mr. Green Вчера в репортажа собственикът на магазина каза, че всичко обработват с 90% формалин. Аз вкъщи ги минавам с тампон със спирт.
Виж целия пост
# 574
Може ли да попитам нещо, гледахте ли новините по БиТиВи от 19.00 ч. вчера, в анонса чух, че искали да забраняват продажбата на обувки ВУ, не успях да гледам новините, какво казаха в репортажа?
Виж целия пост
# 575
Малката беше супер търпелива, но по едно време за малко да ни се разсърди.
Имала си късмет, затова сте успели да вземете толкова хубави неща.

F.a.t.e, радвам се че се сдоби с желаните роклички.

Мирама,
И какво, няма да надникнеш в другоградските магазини?!

Би-Ю, качи сладурски снимки на рокличките на беба.
Виж целия пост
# 576
Може ли да попитам нещо, гледахте ли новините по БиТиВи от 19.00 ч. вчера, в анонса чух, че искали да забраняват продажбата на обувки ВУ, не успях да гледам новините, какво казаха в репортажа?
Продажбата на обувки, kакто и на бельо и бебешки дрехи си е забранена. Имало подписка да се разреши.
Виж целия пост
# 577
В нашата Мания е забранено продажбата на бански...Вадят ги само в определен ден..
Виж целия пост
# 578
благодаря ви за отговорите сега ще чета сайта
може и да сте говорили за магазина но съм го подминала нали не е имало такъв магазин .

а да ама на шик шик има и бельо и бански и се гледат ровят се   и по една обувка от чивт (като ходих единия ден бяха точно така от всички обувки които продават бяха само по една и много мръсни )
Виж целия пост
# 579
Може ли да попитам нещо, гледахте ли новините по БиТиВи от 19.00 ч. вчера, в анонса чух, че искали да забраняват продажбата на обувки ВУ, не успях да гледам новините, какво казаха в репортажа?

Казаха, че здравната комисия към МЗ( не съм сигурна, че това беше органът) ще разгледа решението си от 2005та година, с което забранява продажбата на обувки в резултат на тази подписка. Причината за тяхното решение през 2005г. било нарасналите случаи на гъбични заболявания. И тук, питам аз, как решиха, че ВУ са виновни? В другите магазини мигар не се пробват обувки? И да не би пък там навсякъде да следят дали се пробва само с чорап? Пълни глупости са това.
Виж целия пост
# 580
Мили дами, отдавна Ви чета, защото и аз съм фенка на дрехите от ВУ.
Имате страхотни придобивки. Тук, при нас, в определен ден във всички магазини ВУ се пускат обувки, бельо, бебешко и бански, но определено в Мания обувките са доста мърляви.
Аз, миналата седмица взех за 4-годишната си дъщеричка бяло болерце на NEXT за скромния 1 лев, както и две боди-гащеризончета, видимо нови, отново за по 1 лев, тоест двете 2 лева. За себе си, за сегашното ми състояние, което е в 5-ти месец с приличен тумбак си взех страхотен 7/8 черен клин за 2 лева, страхотна дънкова туника за 4 лева и една лятна рокличка за малката за 1 лев. Пазарувам основно от едни малки магазинчета, от които едното е от една малка наша верига, тоест два са в нашия град.
Скоро ще кача и снимки.  Peace
Виж целия пост
# 581
Днес имаше много бански при нас, награбих 4, но накрая не харесах нито един. ) Така си останах пак без бански.
Взех си едно сакенце само, индигово синьо. )

chatNoir, оооооо, не. ) Отивам на почивка, а до Варна отскачаме само до морската градина и увеселителния парк, да се вози детето по разните му люлки и др. щуротии. Как пък не бих тръгнала да търся магазини ВУ. )))
Виж целия пост
# 582
Мирама, не е нужно да ги търсиш! Mr. Green Те са баш на центъра, на път за Морската градина, до Ню Йоркър. Mr. Green
Виж целия пост
# 583
Мирама, не е нужно да ги търсиш! Mr. Green Те са баш на центъра, на път за Морската градина, до Ню Йоркър. Mr. Green

Е, може, но ние ходим след 19ч. към морската и то 1-2пъти най-много. Пък и малко почивка не е излишна. ) Едва ли има нещо, дето да го няма по нашите. )
Виж целия пост
# 584
Срам не срам аз пак питам, че в тези жеги да не ходя напразно-В ЗЗ на Краснодар кога е зареждането-този петък или вече са с новата стока. То аз бях питала, ама пак не разбрах  Crazy Crazy Crazy дано да е от жегите
За компенсация на това, че съм супер отнесена-обещавам довечера да снимам и да покажа новите придобивки.
За Бургас става дума Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия