Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 210
Добре са си починали докато правят снимките, Седа /Мелтем/ и тя е с тен.
Виж целия пост
# 211
охх, тръпна да не се окаже, че Керим е виновен Sad
Виж целия пост
# 212
Бебо да каже, обаче ми се стори, че Мустю не е съгласен да ходи Фати на годежа. Той щял да ходи за риба.

Репортаж 3
Имение Яшаран. Мелтем си маже краката с крем по халат, Селим се облича. Тя му показва вестник с някаква статия. Говорят за годежа сякаш. Баща й чука на вратата, тя му вика тамам тате идваме. После казва на Селим май да внимават с Ердоан какви ще ги забъркат. Целува го и го изпраща по бяла риза и бели маратонки навън. Ердоан курдисан на една маса край морето, пие чай. идва един мустакат брадат тип и сяда при Ердо. Даде му май пари, а онзи някаква розова бележка в която е завита дрога и си тръгна.
Майстор Керим работи, момчето му помага, а Галиб бей чете вестник. Направи му забележка, че работи без маска.
Вурал пристига разгърден с един сак и се обажда на Керим. Керим казва, че има работа. Май се уговарят да се видят.
Галип гледа някакво писмо. От Фахретин е.
Галип го пусна да се забавлява, работата свършила.
Виж целия пост
# 213
охх, тръпна да не се окаже, че Керим е виновен Sad
Няма как нали са щастливи след делото Peace
Виж целия пост
# 214
охх, тръпна да не се окаже, че Керим е виновен Sad
Няма как нали са щастливи след делото Peace
Praynig Peace
Виж целия пост
# 215
Мелтем уж от сой ама и тя се маже с "Нивея" от синята метална кутия за 1.80
Виж целия пост
# 216
И все пак тръпката от неизвестното е супер яка! Браво на М и Е за замисъла!
Виж целия пост
# 217
Мусти пак прилича на човек  Laughing Heart Eyes
Виж целия пост
# 218
Само на мен ли ми е супер скучна тая ретроспекция.. Това май ще е най-скучния епизод..до тук съм доста разочарована.
Виж целия пост
# 219
Мелтем уж от сой ама и тя се маже с "Нивея" от синята метална кутия за 1.80
Joy Joy Joy JoyНямаш равна Hug
Виж целия пост
# 220
Само на мен ли ми е супер скучна тая ретроспекция.. Това май ще е най-скучния епизод..до тук съм доста разочарована.
И аз и аз Peace
Виж целия пост
# 221
Можем спокойно да кръстим началото на филма "Възкресението". Всички умрели взеха, че се явиха....Само да не ни остават 15 мин за щастливия финал, че.... #2gunfire

И на мен ми е скучна....
Виж целия пост
# 222
http://gledaitv.net/online-kanal-d-alternative
http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=eurod
http://www.online-tv-izle.com/online-kanal-d-izle

http://www.tvizler.net/2011/04/kanal-d-canl-izle.html
http://www.etvizle.com/kanal-d-canli/
http://www.pepelotrozi.tv/live?utm_source=keyfiseyir&utm_med … utm_campaign=live
третият е безупречен , но е назад с двайсетина минути!

http://x video7.com/watch:e9e62836a -Копирате линка, поставяте го и махате интервала м/ у x video Не знам защо е така, но иначе на става.
Виж целия пост
# 223
На мен ми е супер интересно какво ще изскочи от миналото, което не сме знаели!
Виж целия пост
# 224
Мелтем обясни на Селим, че в тяхната къща ще дойдат гримьори, фризьори и т.н.
Вурал вика К. на морето, К. каза, че работи, но като си свърши работата ще отиде.
Ето я и прословутата камионетка на Мукадесита   Grinning
На Мука са почнали от рано сутринта да й звънят и да я питат къде са, къде са поръчките, трябвало им пари, ама тя ФГ нали била заета с Мусти и не я е грижа за тия неща. Мука каза, че като се вземели ФГ и М. тогава щяла да види тя дали още ще се обичат така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия