Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 195
Скоро не са давали РЕКЛАМИ и ЗЕТЯ Joy Joy Joy
Тоя път го изпуснах жалко стана ми мъчно за него
Joy Joy Joy JoyАз не изпускам точно него Joy
Виж целия пост
# 196
Момичета кой беше сайта, който е с 20 минути закъснение?
Някой ще може ли да ми пусне линк.Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 197
Ама много весело, бе ... ние се готвехме за сълзи, пък как се забавляваме само...
Виж целия пост
# 198
не мислите ли,че тия кадри с Керим са снимани сега.Сега е по-различен от началото на филма,по-хубав е от преди.
100% са снимани сега.Керим е с последната си прическа,въпреки че са се опитали да го прикрият,но няма начин да не личи...
Виж целия пост
# 199
Виж целия пост
# 200
не мислите ли,че тия кадри с Керим са снимани сега.Сега е по-различен от началото на филма,по-хубав е от преди.

Определено е различен. Първите серии беше много BAD BOY, сега е вече TAMAM BOY....
Виж целия пост
# 201
не мислите ли,че тия кадри с Керим са снимани сега.Сега е по-различен от началото на филма,по-хубав е от преди.
Даам то ясно  че са от сега:hug:
Виж целия пост
# 202
аз ви чета през рекламите,за да не гледам зетя,но той пък сега Мустьо ми изкара акъла като се изтъпанчи на прозореца  ooooh!  ooooh!  ooooh!
Виж целия пост
# 203
не мислите ли,че тия кадри с Керим са снимани сега.Сега е по-различен от началото на филма,по-хубав е от преди.
Керим всеки път е по-хубав от преди! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 204
Момичета чак ме притеснихте, сигурно нищо няма да мога да разбера от напрягане да не ви разочаровам. Но ще се реванширам като изгледам после серията и ще напиша точните присъди, ако не разбера на момента  Blush

 Hug Hug Hug Hug   love001  love001  love001  love001  love001
Не се притеснявай, дете! Когато , тогава!  PeaceГледай си детенце преди всичко! Peace
Виж целия пост
# 205
Мука не се гримираше в началните епизоди, тоз път сгафиха  Laughing
Приспах детенце и то милото ме съжали  Simple Smile
Виж целия пост
# 206
Ей го и другият Ердо опс хапчетата!
Виж целия пост
# 207
Сега ще ни покажат всичко преди и след изнасилването което не са показали до сега.
Виж целия пост
# 208
Керим работи и ВЕФА свири ,ама че готин тоз ковач
Виж целия пост
# 209
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия