Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719








 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       

Тема 71 Тема 72 Тема 73 Тема 74 Тема 75 Тема 76 Тема 77 Тема 78 Тема 79 Тема 80 Тема 81 Тема 82 Тема 83 Тема 84 Тема 85 Тема 86 Тема 87 Тема 88 Тема 89 Тема 90 Тема 91 Тема 92 Тема 93 Тема 94 Тема 95 Тема 96 Тема 97 Тема 98 Тема 99 Тема 100 Тема 101 Тема 102 Тема 103 Тема 104 Тема 105 Тема 106 Тема 107 Тема 108 Тема 109 Тема 110 Тема 111 Тема 112 Тема 113 Тема 114 Тема 115 Тема 116 Тема 117 Тема 118 Тема 119 Тема 120 Тема 121 Тема 122 Тема 123 Тема 124 Тема 125 Тема 126 Тема 127 Тема 128 Тема 129 Тема 130 Тема 131 Тема 132 Тема 133 Тема 134




   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри






ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.









В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА
Виж целия пост
# 1
Довечера в 20,00 часа - последна онлайн среща.

И щастието да не напуска Керим и Фатмагюл в живота им без нас.
Виж целия пост
# 2
Марианка   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря за новата темичка, да се настаним удобно в нея чакайки един много хубав и захаросан финал.
И аз благодаря за темата, и дано наистина финалът да е "захаросан"   Praynig
 
Скрит текст:
Макар, че нещо се съмнявам  Confused
Виж целия пост
# 3
привет в новата тема!
тук ли ще ви заваря довечера, в следващата тема ли....
Хрисе - сметна ли бирата?
Марианка - а ти темите?

ако закъса някой за салфетки или нещо твърдо/ течно имам предвид Laughing/ драснете на лични да взема от денонощния
Виж целия пост
# 4
Благодаря за новата тема! Пожелавам на Всички да са много усмихнати и щастливи след финалните надписи  Hug  Безпроблемен нет и приятно прекарано време за последен път онлайн със сладурите.     newsm51
Виж целия пост
# 5
Поздравявам всички с една от нашите песни! Hug Hug Hug



Чета постовете ви и подсмърчам... Стигнах до сладурския момент от Крюела и като ревнах... Те са толкова щастливи там, а аз рева като откачена. Знам, че днес е хубав ден, но толкова ми е мъчно...
Виж целия пост
# 6
Между любовта и омразата има само една крачка. Фатмагюл направи крачката и в двете посоки.

Куркуметке благодаря за песента .... Hug
Виж целия пост
# 7
 waveyЗдравейте HugИ аз да се запиша за последно.
Благодаря за темата newsm51 newsm51
Пожелавам ви приятно гледане довечера и само положителни емоции по време на финалния епизод и след него newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Миленка джанъм днес цял ден си тук нали Hugче аз на филми не рева,ама от смях със тебе ДА  love001 smile3525
Виж целия пост
# 8
То човек да не поработи малко и вие хоп веднага в др тема .Ама и аз намерила съм точно днес да работя Whistling
Гледам джапанки сте си приготвили ,че  по цветове сте се наредили -готови сте за гранде финале.
Аз ще съм като Боровинка боса ,ама нагоре с домашна роба ама с декулте няма да се излагам я  Wink
 Кърпите са на линия и питетата също/бира вино кой каквото има/ още малко и сме в Измир

А наш Енгин дали няма да е на партито пак с брат си newsm78
Виж целия пост
# 9
А Кенан и брат ли има?
Ами нали всеки трябва да доведе някой , а нашият човек освен брат си друг не показва,,че аз  за туй питам.
Виж целия пост
# 10
А Кенан и брат ли има?
Ами нали всеки трябва да доведе някой , а нашият човек освен брат си друг не показва,,чеаз  за туй питам.



То хубаво,че попита! Щото аз замислих,Енгин дали няма някой по-първи братовчед  ерген  Joy Joy Joy за себе си питам!  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 11
 bouquet Запис и от мене , като за последно он-лайн гледане . При мене 100 % ще насича , добре че са репортажите на някои момичета  Hug
Виж целия пост
# 12
Сигурно има -то голям род ще да са Joy
Ама и тях ги крие  Thinking
Виж целия пост
# 13
Здравейте:)
Енгин какъвто е потаен нищо чудно да се появи с някоя мацка довечера. Гледам, че е влезнал в много добра форма, а и е доста усмихнат......изглежда като влюбен:)
Виж целия пост
# 14
Engin akyurek with beren saat clip - 85

         http://www.youtube.com/watch?v=ojHrIBHhrHA
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия