!Детелинка
,Куркуметке
,прочетох ви и пак ревнаааах,хеле като чух и песничката
недейте така бе милички,нали пак ще сме си в темата !
,мн.са хубави колажите
!
тъй че с теб сме в един екип
!
,добре че си ти да се смея след поредната доза рев
,а децата ме гледат и не вярват на очите си-мама ту плаче,ту се смее....
Вече и детето се закъхари за мен

Две години преживяхме какви ли не емоции с този невероятен филм и се наслаждавахме на невероятната игра на всички актьори. Казвам ви всичко това сега, защото не знам довечера в какво състояние ще съм докато тече епизодът. От сега ми е ужасно мъчно....
Дано всичко свърши добре и ние зрителите да останем доволни. Мога да си представя и на актьорите колко им е мъчно - все пак 2 години живяха с тези образи. Ще има рев довечера то е ясно.
Пожелавам ви една незабравима вечер с последните минути от нашия сериал и дано има все по хубави проекти, които да ни събират! Мерси за всичко!
здравейте момичета
върни се при нас.Ох,днес не мога да ви стигна
Имам чувството,че довечера на балкона няма да му издържат основите
е,чудя се аз,къде съм била до днес,а той ми отговаря-в облаците....Препоръчани теми