Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 45
Гони,страхотна песен на Том Джоунс!Клипа ми звучеше някакси прощален и много ме натъжи! ooooh!
Виж целия пост
# 46
http://gledaitv.net/online-kanal-d-alternative
http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=eurod
http://www.online-tv-izle.com/online-kanal-d-izle

http://www.tvizler.net/2011/04/kanal-d-canl-izle.html
http://www.etvizle.com/kanal-d-canli/
http://www.pepelotrozi.tv/live?utm_source=keyfiseyir&utm_med … utm_campaign=live

http://x video7.com/watch:e9e62836a  /тук триете интервала между x и video/
Виж целия пост
# 47
http://gledaitv.net/online-kanal-d-alternative  Тук миналия четвъртък вървеше без проблем.
Виж целия пост
# 48

 Hug Hug Hug Мерси!

Канал Д алтернатив много забива в момента
Виж целия пост
# 49
Гони,страхотна песен на Том Джоунс!Клипа ми звучеше някакси прощален и много ме натъжи! ooooh!

 Hug newsm51  и мен......
Виж целия пост
# 50
Зетя от сега го дават,Мерак етме,както си казава..т.е. не се притеснявайте ще го гледаме  Joy Joy Joy[/b]
Виж целия пост
# 51

Виж целия пост
# 52
Слагам ви нещо от мен - за довечера. Естествено в скрит текст, защото може да се хареса на някой и да си го "забърше" т.е "замете".

Който иска успокоително хапче - моля.

Ако пък кафето ви действа добре на успокояването - има и от него.

Ако предпочитате вино - вземете, но с мярка. Да не стане така, че утре вместо спомен от последната серия - в главата ви да звучи рефрена "Червено вино снощи пих и капка не остана...."

Ако сте "твърди и стабилни" момичета - давайте направо на сериозното "успокоително" - с лед, без лед - може само като видите ледените очила на знаете кой - да ви дойде елексирното усещане за свеж, студен и най-важното успокоителен вкус.

Ако и това не ви помогне - е няма смисъл - потопете се в едни кафяви,  топли очи - нека ви говорят, зарежете сериала и успокоението и се отдайте на "дълбокосмислени"разговори.

Скрит текст:

Марта Hug  bouquet - голям избор си ни предложила---- А сега де.... Joy Joy
Виж целия пост
# 53
Тук   http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/   върви без грешка... но защо не, нали още не е настъпил момента
Приготвих два чифта очила, като се изпотят едните да отпочвам с другите
И се настаних да гледам:
две сърца в едно тупкащи,
две нежно влюбени души
и магични, топли две очи
(Берен да ме извини)
Скрит текст:
Виж целия пост
# 54
Оф,на мен вече място на лаптопа не ми остана,отворих всички сайтове..Обаче или Зетя,или едни хладилници ми се показват!  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 55
Тези моменти дали ще са от ретроспекция или в реално време.

Готови сме за последната среща с Керим и Фатмагюл.
Виж целия пост
# 56
Тук   http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/   върви без грешка... но защо не, нали още не е настъпил момента
Приготвих два чифта очила, като се изпотят едните да отпочвам с другите
И се настаних да гледам:
две сърца в едно тупкащи,
две нежно влюбени души
и магични, топли две очи
(Берен да ме извини)
Скрит текст:

 Joy Joy
И аз винаги си приготвям по два чифта очила, освен че ми се запотяват едните, малкият често ми ги  сваля и започва да бяга с тях
Виж целия пост
# 57
Тези моменти дали ще са от ретроспекция или в реално време.

Готови сме за последната среща с Керим и Фатмагюл.
Като съдя по облеклото на пътничката, според мен са от преди
Виж целия пост
# 58

Виж целия пост
# 59
Оф,на мен вече място на лаптопа не ми остана,отворих всички сайтове..Обаче или Зетя,или едни хладилници ми се показват!  Joy  Joy  Joy
  love001 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия