Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 150
Няма да има Финал щото Мюмтяз не е надушил,че има фенка от Русе т.е. Мен  Joy Joy Joy
hahaha Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 151
Тюх, направо се изнервям вече, къде е дългият финал...

Специално за да си успокоиш нервичките,мила!
Скрит текст:
Виж целия пост
# 152
Аз пък се чудя дали Фатма няма да умре докато ражда, след като пуснат ретроспекцияна на нейното раждане..дано не стане така, но нз. Чудя се с какво вече могат да ни изненадат, то освен истинска интимност (с малко изключение в 79 епизод) май всичко друго сме видяли. А това за Фатма дали ще умре - видяли сте снимките, които е с Мустафа (който също умря), и се чудя дали пък...ох, дано НЕ

Ооооо не само това не!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Ооох, момичета, защо сега ми идва дар-слово...... но ще се въздържа.... ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 153
Момичета, компютъра ми се скапва нещо, изключва се сам.
Ако изчезна, да знаете не е нарочно  Sad
Аз силно вярвам в хепи енда, а ако има катастрофа, тя ще е спомен на ФГ и Р. как са починали родителите им, поне така се надявам.

Ела у нас!!! Мини през "Чародейка" да не губиш време!  Joy  Joy
Виж целия пост
# 154
Гони изкажи се по време на йозета интересно ми е какво мислиш в повечето случай се покрива с това което мисля и аз.
Виж целия пост
# 155
Ей тва е...и къде е дъъъъъългия финал?
усещам какво ще стане...2мин. песничка отпред, 2мин. песничка отзад....100 кила реклами и 20 мин. финал.
Виж целия пост
# 156
Бебо, да не му е горещо на компа ти. Няма ли кой да му вее с едно ветрило докато гледаш?
В теб ми е надеждата, че като се знам каква съм фантазьорка, ще се чуди аудиторията кой сериал гледа.

Уф, при мен почна да забива. Явно доста станахме на клона.
Виж целия пост
# 157
Момичета, компютъра ми се скапва нещо, изключва се сам.
Ако изчезна, да знаете не е нарочно  Sad
Аз силно вярвам в хепи енда, а ако има катастрофа, тя ще е спомен на ФГ и Р. как са починали родителите им, поне така се надявам.

Ела у нас!!! Мини през "Чародейка" да не губиш време!  Joy  Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 158
Тюх, направо се изнервям вече, къде е дългият финал...

Специално за да си успокоиш нервичките,мила!
Скрит текст:
Вече съм на две чаши мерло, но пак ми ядно...
Виж целия пост
# 159
Гони изкажи се по време на йозета интересно ми е какво мислиш в повечето случай се покрива с това което мисля и аз.

 Hug Hug    bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 160
Момичета, компютъра ми се скапва нещо, изключва се сам.
Ако изчезна, да знаете не е нарочно  Sad
Аз силно вярвам в хепи енда, а ако има катастрофа, тя ще е спомен на ФГ и Р. как са починали родителите им, поне така се надявам.

Ела у нас!!! Мини през "Чародейка" да не губиш време!  Joy  Joy
нали знаеш, че го гледам по ТВ, не на компа  Heart Eyes
Аз имам още един комп, ако се наложи него ще взема  Joy
Аааа, Хриси, не така, тук съм, няма да му се дам на един компютър, ама детето не иска да заспива, че не знам  ooooh! То ако не е едното, ще е другото, голям късмет имам  Laughing
Виж целия пост
# 161
Ей тва е...и къде е дъъъъъългия финал?
усещам какво ще стане...2мин. песничка отпред, 2мин. песничка отзад....100 кила реклами и 20 мин. финал.


100 кила реклами..ама Зетя,все от семейството!  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 162
Бебо,заминавай бързо при Миленка ако имаш такива проблеми.Тази вечер имаме повече от всякога нужда от теб.  love001  love001  love001
Обаче ти нали гледаш като мен по кабелната,дори и със закъснение,твоите преводи биха ни дошли добре.Иначе изобщо няма да разбереме какви наказания получават мерзавците.
Виж целия пост
# 163
Забива ми, забива, забива...
Е те така, те днес, не бива

Публикувана от: Dimony
Вмъкни Цитат
невъзможно е,турската медицина е на „най-високо ниво“-не може да сгреши в прогнозите

Не противореча на медицината, но и в обедния сериал видяха момиченце, приготвиха всичко в розово, а то мъжкооооо
Виж целия пост
# 164
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия