Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 165
Бебо,заминавай бързо при Миленка ако имаш такива проблеми.Тази вечер имаме повече от всякога нужда от теб.  love001  love001  love001
Обаче ти нали гледаш като мен по кабелната,дори и със закъснение,твоите преводи биха ни дошли добре.Иначе изобщо няма да разбереме какви наказания получават мерзавците.

А така! Те и комшиите го гледат по телевизията,ако искаш ще отидем у тях! [/color Joy  Joy  Joy]
Виж целия пост
# 166
Тюх, направо се изнервям вече, къде е дългият финал...

Специално за да си успокоиш нервичките,мила!
Скрит текст:
Вече съм на две чаши мерло, но пак ми ядно...
Лоша работа! Аз какво да кажа,като не мога да гледам,а само ви чета!  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 167
Ееееее, голямо повторение... няма що! ooooh!
Виж целия пост
# 168
АХ зетя ах Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 169

А, аз все не мога да се натъкна на него... не, че ми е зор, де..... Да е жив и здрав! Peace Само се моля за просветление на Берен! Praynig Ама тя си знае!  Peace Може и пък да е читав човекът!
Виж целия пост
# 170
Прави си рейтинг на гърба на Берен
Виж целия пост
# 171
Направо ми скапаха очакванията....за дълъг финал
Виж целия пост
# 172


Виж целия пост
# 173
Момичета чак ме притеснихте, сигурно нищо няма да мога да разбера от напрягане да не ви разочаровам. Но ще се реванширам като изгледам после серията и ще напиша точните присъди, ако не разбера на момента  Blush
Виж целия пост
# 174
Предварително се извинявам за неточностите и пропуските които ще направя тази вечер, защото съм леко неадекватна т.е. не много леко...
Даже се чудя дали да пиша, предвид това колко се вълнувам.  ooooh!
Виж целия пост
# 175
Направо ми скапаха очакванията....за дълъг финал
Може това да е неочакваното. Laughing
Виж целия пост
# 176
Аз пък гледам с голям интерес рекламите щото си запуших мивката в кухнята,че може да ми помогнат!
Виж целия пост
# 177
Хайде, момичета!

Да стискаме палци да видим щастлив финал за любимите сладури!

И за безпроблемен нет!
Виж целия пост
# 178
Добър вечер!
Приятно гледане и безпроблемен нет тази вечер!

mariana51 ,благодаря за темата !  bouquet
Започва.....
Виж целия пост
# 179
Мале как се стреснах в първия момент, като видях момченце спящо до нея Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия