Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 270
Ако Мюмтяз беше умрял,ей сега му беше мястото да го дадат в ректоспекцията,ама не е ! Joy  Joy  Joy

 Joy hahaha bowuu Joy hahaha Joy hahaha
Виж целия пост
# 271
Виж целия пост
# 272
Керим каза, че иска да вземе жена от селото и да е по любов и там да отглежда децата си. тогава си спомни ФГ в реката
Виж целия пост
# 273
Малиии, наближава времето на изнасилването и ми се е свила душата. Дано не го дават пак  ooooh!
Виж целия пост
# 274
момичета, привет! знаете ли къде мога да намеря епизода от тази вечер? майка ми го изпусна и сега вдига пара да и го пусна Grinning
В момента го дават
http://gledaitv.net/online-kanal-d-alternative
Виж целия пост
# 275
Виж целия пост
# 276
Репортаж 8

Парите са свързани с работата на Мустафа. Явно му предлагат работа в чужбина, но то й не е сигурен, колебае се.
Фати му се обажда и Мустафа я пита за годежа. Тя му разказва, споменава кадъните и че всичко било много хубаво. Фати се прибира в кухнята при Мука и пита къде е брат й.
Мусти се връща в кръчмата и им казва, че си тръгва. Ето, порядъчно било момчето, ние го изядохме с парцалите. Той се сбогува. Получи целувки по бузата от мераклийката и си трйгна с кърпата преметната през врата.
На партито за годежа, купона тече с пълна сила. Работниците седят на една маса и те вечерят. Всички ядат, Мука говори. Казва на Фати да яде по-яваш да не се задави. Идва Рахми и тя му сипва. Фати става от масата и отива в къщата. Май Мука я прати някъде. Мустафа пътува с градския транспорт. Дали не отива на партито и той. На партито раздават гривничките за късмет. Дадоха и на Мерием, тя каза харика.
Докато Рахми Мука и Фати бършат чинии, донасят огромна торта и всички и се радват. едно от момичетата подарява гривна на Фати. Т.е искаше да и я подари, но тя отказа.
Виж целия пост
# 277
момичета, привет! знаете ли къде мога да намеря епизода от тази вечер? майка ми го изпусна и сега вдига пара да и го пусна Grinning
В момента го дават
http://gledaitv.net/online-kanal-d-alternative
Гони момичето май говори за този по БТВ
Виж целия пост
# 278
Ама как си личи кои сцени са снимани сега и кои ги повтарят от 1еп.....
Виж целия пост
# 279
Репортаж 9/Финал

Докато Решат и Рифат си казват наздраве, Ердо им хвърля лоши погледи и мърмори. Керим и Вурал му казват да се успокои, и той надига чашата. Мустафа слиза от автобуса и си казват чао с шофьора. Мусти се качва в колата си, която е спряна на пътя и отпрашва с мръсна газ към партито.
Е, не е истина просто - Реклами.
Виж целия пост
# 280
Тази сцена на масата тримата Е,К и В си е старата от 1 серия
Виж целия пост
# 281
Така както я подкараха би трябвало изненадата да е още една серия бонус.
Виж целия пост
# 282
Моля ви дайте ми линк от къде може да гледам епизода?
Виж целия пост
# 283
Колко време ще гледаме тази ретроспекция на 1 сезон,нещо не ми харесва до сега-лично мнение  Peace

Подкрепям. И на мен нещо не ми е спокойно. Сигурно и той я е изнасилил..би било ужасно..
Виж целия пост
# 284
Ама как си личи кои сцени са снимани сега и кои ги повтарят от 1еп.....

нищо, не ми пречи. Само дето много продължи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия