На мен самата серия не ми хареса само накрая 


, vesinka1, vess_vel, vichom, vkotakova, welf, zdragolova, zdravka69, zlatkaan, Аnista, баба Ана, Бела*, Божана Тодорова, готината баба, Даниела Попова, кали 08, лава, Л_Дани, Мария Петкова, Марта_49, мишленцето, Пеца, РАДОСТ НИКОЛОВА, ЙОРДАНКА ЙОВЧЕВА, Сенди, Сутрешен гъдел, Татянa СЗ, ^sugar^ (+ 49 Скрит/и) и 542 Гости преглежда(т) тази тема.
Май нямаме много думи, трябва да се освестим, за да проумеем какво точно се случи

Това май Бисена го беше казала, а тя май не лъжеше много
, vesinka1, vess_vel, vichom, vkotakova, welf, zdragolova, zdravka69, zlatkaan, Аnista, баба Ана, Бела*, Божана Тодорова, готината баба, Даниела Попова, кали 08, лава, Л_Дани, Мария Петкова, Марта_49, мишленцето, Пеца, РАДОСТ НИКОЛОВА, ЙОРДАНКА ЙОВЧЕВА, Сенди, Сутрешен гъдел, Татянa СЗ, ^sugar^ (+ 47 Скрит/и) и 542 Гости преглежда(т) тази тема.
Препоръчани теми