Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е цената на вилицата и как мога да получа достъп до офертата за нея?
Как мога да „олекотя“ комплект маса и столове, ако имам нужда само от тях?
Каква боя е подходяща за боядисване на градински мебели, които ще бъдат изложени на външни условия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е цената на вилицата и как мога да получа достъп до офертата за нея?
-
Как мога да „олекотя“ комплект маса и столове, ако имам нужда само от тях?
-
Каква боя е подходяща за боядисване на градински мебели, които ще бъдат изложени на външни условия?
-
Как да подчертая релефните жилки на стол и какви са възможните методи?
-
Как мога да трансформирам дървена масичка с много боя в един плътен, лъскав цвят?



Благодаря ви! Опасявах се да не прекаля с вехториите, все пак е детска стая. Но май винаги може и още

Чакам с нетърпение да видя резултата 


малчо ,защото и аз не се чувствам добре когато им има нещо.
Тук да вметна, че мноооого исках да го направя с маслата на Осмо(запалена от вашите отзиви за него), но в наше село не продават такива екстри(даже не са и чували
), а пък аз исках първо да видя ефекта с очите си и така да поръчвам онлайн. За съжаление като идвах в София, в съботен ден, магазина, който ми препоръча Маминко не работеше и така се разминах с маслото. Сега дишаме лакови изпарения на воля
и чаааак тогава започва голямото сглобяване и нареждане на мебели
