Фини мадами ставаме докато от въглехидрати се лишаваме!БВД - тема 17

  • 47 863
  • 780
# 240
До края на седмицата съм на плодове и зеленчуци.Ако устискам може и другата да продължа,
Виж целия пост
# 241
bilqnita, ами поръчай на свекърва си какво да ти сготви. Иначе и двете ще сте недоволни: ти ще се мъчиш на масата, а тя ще се обиди, че нищо не си яла.
Виж целия пост
# 242
Ееее, толкова отслабнахте, че не ви останаха сили да пишете.
Аз се провалих две поредни вечери. Много се срамувам от себе си. Иде ми да Banghead
Виж целия пост
# 243
Здравейте и от мен!Аз държа още.Как са минусчетата при вас?Simple SmileНа какво меню сте днес?
Виж целия пост
# 244
Здравейте и от мен  bouquet
От днес ви напускам.  Cry Останах си -3 кг., но съм сравнително доволна от себе си.

Спунк, не се самообвинявай. В тези слънчеви, летни дни е доста трудно да се спазва стриктно диетата. Изкушенията са прекалено много Wink Аз съм забелязала, че най-лесно спазвам режима в ранна пролет, когато все още няма толкова плодове.

След 20.08. отново ще се присъединя към вас, а сега отивам да се попека на морето.

Желая на всички усмихнати летни дни и много минуси   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 245

Здравейте и от мен, поздравления за това, че сте оцелили правилния начин за успешно отслабване.Пробвала съм всичко, при мен само диетата без въглехидрати е ефективна.През 2008 успях да се променя тотално като от 103кг се смалих до 78кг.Запазих постигнатото 1 година след това спрях работа и ето ме отново около 93кг.От четвартък насам съм във вашата група и ще гоня същия резултат, а може  би и по- добър.Ръста ми е 175см и 68-70кг. ще са ми перфектни.Не е невъзможно.Моят съвет е да имате търпение и да не се отказвате затова, че сте прегрешили с 50гр. сладолед или половин вафличка!Просто се постарайте да изгорите почерпката с каране на колело велоергометър  разходка или упражнения.Внимавайте ако сте с ниско кръвно наляганеУспех на всички  bouquet
Виж целия пост
# 246
Здравейте момичета,как е диетката.Аз съм в пауза но ви чета редовно.Много минусова седмица Wink
Виж целия пост
# 247
Добро утро минусчета!Аз като гледам май повечето са ни напуснали,кой спрял,кой се отказал,кой прегрешил.Та се пита в задачата има ли някой който да е на диета Simple Smile Весел,усмихнат и минусов ден на всички!
Виж целия пост
# 248
   Спунк :  свеки ми сготви чушки с доматен сос и печено пиленце
сега да се извиня че не съм писала от четвъртък , но в нас боядисваме от петък и добре че днес съм на работа та да си почина малко      мали всеки път си казвам че няма повече да се хващам да ремонтирам сама с мъжа и всеки път така става   
както и да е да ви кажа за 6 дни ми се струва че гащите поувиснаха     , не съм се мерила , но утре ще свърша тази работа
айде муцунки пожелавам отслабващ ден     
ааааааа на отказалите се моля моля айде малко по-сериозно  Praynig Praynig Praynig Praynig све пак трябва рано или късно да влезем със форма
Виж целия пост
# 249
Не съм се отказала, диетувам си, но нямам време да пиша.  Hug
Виж целия пост
# 250
Браво на нас за сега сме 3 останали....Скоро ще споделяме и резултати!:)
Виж целия пост
# 251
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed срам не срам ще споделя току що изядох половин
шоколадова бисквита е беше по-малко от половината , но все пак я изядох  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out но да ви кажа 6 дни без грам сладичко направо ми се ще да си издера лицето  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 252
Горката Simple Smileняма значение забравяй бисквитата и продължавай.Аз още не съм се изкушила да посегна към каквото и да е било забранено,НО има още доста време до края така че може и аз да прегреша.
Виж целия пост
# 253
Ужас направо ме е срам от мене си Sad , но продължавам с пълна сила .
Гадното е че съм с ниско кръвно и ми е доста трудно да се сдържам , но още 18 дни трябва да се преборя със себе си.
Стискам палци момичета нека най на края ги преборим тези гадни килца
Виж целия пост
# 254
И аз съм с ниско кръвно но пия много вода.И ти започна на 01.08 ако не се бъркам нали.От колко гадни килца се отърва до сега?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия