Фини мадами ставаме докато от въглехидрати се лишаваме!БВД - тема 17

  • 47 866
  • 780
# 255
Mirela Filcheva  да ти кажа не съм се мерила , че кантара ми се скапа , но поне 2 ми се струва по дрехите незнам ще се премеря тези дни. Преди 3 години отслабнах с Дюкан 11 кг. за 3 мезеца и бях супер , но 1 год по-късно качих всичко Sad
 
Виж целия пост
# 256
Оф тоз Дюкан и аз минах през него ама после имах много проблеми след това забременях и за това сега търся други варианти на диета че се спрях на тази.За сега съм доволна надявам се да има още свалени килца до края.Успех и умната с бисквитките  Wink  Hug
Виж целия пост
# 257
хихихихихих благодаря за подкрепата , ако не е твърде лично какви проблеми ти докара Дюкан , не за друго ами аз все още не съм станала мама и ме притеснява вечното ми диетуване да не ми изиграе някоя лоша шега Sad  
Виж целия пост
# 258
Точно за това говоря!!!!Ще ти пиша  на ЛС
Виж целия пост
# 259
оки благодаря ти !
Виж целия пост
# 260
здравейте и от мен.
аз също не съм писала защото бях на работа и беше направо .....лудница. още не съм се мерила но се чувствам добре.
хайде лека вечер и много минуси
Виж целия пост
# 261
Как сте сладурнки , имаме ли минуси вече ?
Аз ще се премеря довечера или утре сутрин и ще споделя резултатите Simple Smile
някъде по-горе или в предна част на диетата прочетох , че в даден момент спира да ти се яде !!!!!!!!
незнам защо на мен така ми се отвори апетита от както съм на тази диета че мога да омета света Sad май нещо съм сбъркана Sad
Виж целия пост
# 262
Добро утро и от мен!Как са минусите?Аз съм доволна от себе си.Днес сутринта станах и реших да пробвам едни панталони (3 броя)от преди да забременея които носех иииииии познайте нанизах се в тях без проблем. smile3521 newsm44
Виж целия пост
# 263
И аз бях ненаситна през първите дни, но постепенно апетитът ми влезе в нормалните си граници.

Браво, Мирелче!  smile3501
Виж целия пост
# 264
Спунк bowuu Имам още малко до целта,но ако до края(а то има още доста време) на диетката сваля още нещо няма да ми е излишно newsm03
Виж целия пост
# 265

Здравейте фини дами.Аз все още съм с вас,въпреки това,че  не ме поприветствахте ..
много..т.е. изобщо.Чудя се дали на някоя целта е -15 и повече кг.защото при мен са точно така поставени целите.За пет дни отслабнах с 2.900кг.,добре е но има още много.Това- с дребни ''нарушения'' тук-там.Сега хапнах 200гр.свинско със зеленчуци,после ще си направя голяма салата и за днес се надявам да изкарам с това.Успех на всички!
Виж целия пост
# 266
Lzara Поздравления за резултата!:)Не знам дали ще свалиш 15кг.,но пък колкото толкова по-добре е от нищо.Simple SmileПродължавай така и споделяй с нас само добри резултати.Успех!
Виж целия пост
# 267
Lzara здравей , добри резултати ня се безпокой ако не сега (тези -15) то при повторението ще станат толкова. И на мен ми се искат толкова но и 5 да сваля пак е добре дошло срам но снощи пак сгафих а Mirela Filcheva   точно ме подкрепи за лекото нарушение през деня и й обещах да не злоупотребявам Sad хапнах един шоколадов бонбон купих вчера за с къщи от един руски магазин а така ги обичам тези бонбони че не се сдържах ужас направо ми иде да се застрелям
 
 
Виж целия пост
# 268
Lzara, уж всичко чета, но съм прескочила първия ти пост в темата, извинявай.  Hug  Моята цел е по-малка, но при мен нещата се случват толкова бавно, че дълго ще си пишем заедно тук.
Виж целия пост
# 269
 Thinking Thinking Thinking Thinking не ми се вярва  но  май аз останах най-активната в тази темичка ? Хи Хи Хи шегичка  как сте сладуранки днес , аз пак не сум се мерила Sad  нищо пожелавам хубав и прохладен ден Simple Smile  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия