SUPERNATURAL: Teach Me To Sin

  • 29 812
  • 747
# 345
И аз не мога, идеално!  Mr. Green Аз от любов, де, пращам те накъдето те тегли сърцето.  hahaha
Виж целия пост
# 346
Начи двамата ще играят сантасе (или както се пише там), а ние ще гледаме Joy
Виж целия пост
# 347
Ама то... аз няма да издържа само да гледам дълго време.  Blush Ся защо ми причиняваш това?  Embarassed
Виж целия пост
# 348
Аз мога ли да дойда да ви пиша резултата от картите (пък ако щете и Черен Петър играйте, нали и това е игра на карти)?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 349
Може, Розе, може, то на нас с Пуци и без това ще ни треперят ръчичките Mr. Green
Виж целия пост
# 350
Що, да не играете Черен Петър със събличане? Не за друго, а щото в Ада нали е жега...
Виж целия пост
# 351
Малко съм пораснала за такива игрички, тц Peace
А ръцете ще ни треперят от вълнение, че сме с обектите, разбираш ли  Wink
Виж целия пост
# 352
Що, да не играете Черен Петър със събличане? Не за друго, а щото в Ада нали е жега...

Ай, сбогом, дотука бях. Хич не ми трябва Черен Петър за да се съблека в определена компания. Ъъ, обаче тая компания изключва Апокалиптик и Сам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 353
Малко съм пораснала за такива игрички, тц Peace
А ръцете ще ни треперят от вълнение, че сме с обектите, разбираш ли  Wink
Ц, аз падам от Марс и не разбирам (както добре знаеш)  Mr. Green
Виж целия пост
# 354
Ох, цвиля Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 355

Гледам снимката и си мисля, мисля си и я гледам...
Апокалиптик, из тия треволяци не може да няма я лапад, я лобода. Да вземеш да източиш една баничка ли... Подозирам, че Джаред не е и помирисвал такова нещо, но няма как да не му се услади като опита.  Sunglasses
Виж целия пост
# 356
Хм, добра идея, Розе. Ако го направя, гарантирам доживот да стои я у нас, я на място, не по-далече от 10 метра от нас Mr. Green Но все пак да ми набере там лапади, лободи и други треволяци, че тая жега не е за зряла дама като мен Grinning
Виж целия пост
# 357
Ауу, какво му мислите на Самиту, докато аз работя за насъщния  Crossing Arms В ада, да му е жега...с лапад да го храните... ooooh! Дайте да му покажа рая  Flutter Ще му мятам пърЗолки на скарата, некое джоланче...тя салатата е за украса, не е за ядене  Naughty И вие сте поканени, като ви знам какви сте диетични, ще наблегнете на динята  Laughing
Виж целия пост
# 358
Абе с пържоли секи знае, ама хайде включи се, да не се чуФстваш изолирана. Аз диета не спазвам, ще ям от всичко  Grinning
Виж целия пост
# 359
Аз пък не спазвам диета, но съм вегетарианка, та за мен от динята няколко парчета ще са екстра. И шопска салатка да има и ми стига.
Мръвките си ги ръфайте вие.

ПП: вижте ме колко икономична гостенка съм  Mr. Green
ППП: ако ме поканите няма да дойда с празни ръце. Ще донеса хубав десерт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия