Спамо-чат /25.06-01.07/ - July morning или изгрев след синя нощ

  • 12 095
  • 267
# 15
То и отърсване няма много ... само ако поискаш. Whistling Като с цигарите ...

А баш! Дето се вика - право в десятката. Всичко е в главата, всеки стремеж и мечта, но и всяко оправдание също.

Не съм много по лексиконното преписване на мъдрости, но тази има много смисъл - "If you change the way you look at things, the things you look at change."
Виж целия пост
# 16
Добър ден! Hug
Виж целия пост
# 17
... тази има много смисъл - "If you change the way you look at things, the things you look at change."

Toчно така си е... И на практика съм го изпитала това, не само на теория ... и смисъл, и истина има в тези думи.

Славена, как я караш ти?  Hug
Виж целия пост
# 18
има истина ... но трябва да ти стиска да чейнджнеш луука ...
Виж целия пост
# 19
 


 Открих ви!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 20
има истина ... но трябва да ти стиска да чейнджнеш луука ...

Понякога се оказва много по-лесно отколкото сме предполагали ... Sunglasses
Виж целия пост
# 21
Нел, ти пък  hahaha
ние сме си все тук, всяка седмица, всеки ден ...
снимай ейвънчетата  Wink
любим ми е Рома /от преди 3-4 години, лятна лимитка, изпъсках 2 броя, на влага и море беше чуден, в София - вкиснали плодове/ и Пур Бланка - по едно време събирах бутилчетата сплашчета, но после ми писна, пресипах остатъците в едно голямо рефанско шише и се освободих от стъкларията  Crazy
Виж целия пост
# 22
има истина ... но трябва да ти стиска да чейнджнеш луука ...

Понякога се оказва много по-лесно отколкото сме предполагали ... Sunglasses

за съжаление само, когато спре да ми пука, ми стиска  Rolling Eyes
скоро ми се случи да спре да ми пука, чейнджнаха се нещата, но другата страна хвана, че след промяната отново ми запука и пак взе връх  Twisted Evil
така е, щом не мога да бъда хладна и безразлична външно, когато отвътре съм огън от гняв и всякакви чувства ...
голяма съм бяла птица - сигурно мога да 'победя' всеки друг освен себе си  Twisted Evil
Виж целия пост
# 23
Мон,  Hug
Виж целия пост
# 24
Буб,  Hug!

 Имам от ейвънските Токио. Половинка е, аз него харесвах от тройката, която бяха пуснали.
 Искаш ли го? Ти как беше ме зарадвала. Още тръпна като се сетя как отворих пакета и ахнах, и ревнах...Много се трогвам от жестове. Като са от непознати пък, още повече.  Heart Eyes

 За синьо моля ви не говорете. Сърцето ми променя биенето си...Все още, и още...
Виж целия пост
# 25
Нел, благодаря, но Токио не ми допадна  Wink

омръзна ми от синьо - искам едно топло кафяво, средно към тъмно ... ех!  Heart Eyes
и да гледа мен, 'щото ми писнА да искам разни, които гледат в друга посока, а мен да ме зяпат някакви крайно нежелани ...  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 26
  



   bouquet
Виж целия пост
# 27
  



 Буб,  Hug Heart Eyes!

 Ама защо пак не ми се получи, беееееее?

 Прекрасна песен исках да ви пусна.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 28
чета една тема и цвиля от смях  Joy
темата по своята същност не е смешна, но някои от комернтарите са:

Цитат
А аз знам, че във всеки мъж дреме едно животно. Просто трябва да го събудиш.

Цитат
Да, ама в някои мъже животното е охлюв. 

пп Нел, оправих ти линка  Wink
не IMG - то е за снимка, а първото квадратче - то е за видео
Виж целия пост
# 29
  Буб, пак благодаря и мерси за цитатите.  hahaha Joy

 Бая изцвилих и аз за Охлювът. Че и в гащите си го представих. Мъжки де, мъжки гащи.

 Божееее, заради пустите снимки забравих как се пуска видео.  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия