Познавате ли моногамни мъже /без да броим вашите половинки/

  • 17 866
  • 346
# 15
Моя мъж казва, че аз съм му единствена и няма желание за секс с други, но предполагам всички така казват.  Laughing
И на мен така ми се казва, та пиши ни две Mr. Green

 Това е като темата Защо не изневерявали жените Rolling Eyes Има си и от двата пола хора, които го правят и такива които не го правят
Виж целия пост
# 16
И аз не им светя, но поне по това, което виждам около себе си, аз "полигамни" мъже не познавам.
Виж целия пост
# 17
Аз имам познат, който е патологичен случай. Сам си признава - "Защо искам да спя с всички жени на света, не издържам като видя хубава жена, не съм в ред знам, ама искам да ги чукам всичките."
Има жена и дете, но  са семейство тип "нискън" от другата тема Laughing
Виж целия пост
# 18
Познавам.
Виж целия пост
# 19
Моногамни мъже има. Познавам такива, да ..и то не един  Peace
За мен моногамията е въпрос на възпитание.
Виж целия пост
# 20
Моногамията не се определя по полов белег. Не е и болест, тааа не виждам нещо странно. Хората живеят и се сексат/егати лафа/ според личните си разбирания/т.е. индивидуално е/.
Виж целия пост
# 21
Всичките ми приятели и познати са моногамни.
Виж целия пост
# 22
А къде е тази тема  Защо не изневерявали жените ?

Логиката ми ме води към това,че тогава изневеряващите мъже са гейове  Wink
Виж целия пост
# 23
Всичките ми приятели и познати са моногамни.

Не го приемай като заяване, но чак и за всичките си познати да гарантираш... newsm78
Виж целия пост
# 24
Познавам мъже, които в определен период от живота си са били моногамни по собствен избор и желание. Било им е кеф и готино да са с точно определена жена и само с нея, в точно определен период от време (2-3-5 и повече години).  Peace
Виж целия пост
# 25
Не го приемай като заяване, но чак и за всичките си познати да гарантираш... newsm78
Всички са с 1 брачен патньор от женски пол.
На повечето и на сватбите им съм бил.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 26
Моногамни мъже има. Познавам такива, да ..и то не един  Peace
За мен моногамията е въпрос на възпитание.

Съгласна  Peace
Виж целия пост
# 27
Да! Повечето от нашите приятели /семейни/ са такива.
Виж целия пост
# 28
Моногамни мъже има. Познавам такива, да ..и то не един  Peace
За мен моногамията е въпрос на възпитание.

Абсолютно подкрепям!
Не мога да твърдя със сто процента сигурност, че точно определен мъж никога не е кръшвал, но мога да твърдя, че голяма част от мъжете от обкръжението ми не дават поводи да се мисли обратното... нито на мен, нито на когото и да било.
В рамките на шегата обаче -  това са мъже на бизнеса, а както знаем сексът е удоволствие за бедните, които не могат да си позволят друго  Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 29
E, то 3-5 години е съвсем природоестествено дори да бъдеш с един партньор ( за създаване на поколение и т.н.) Въпроса е след това, когато хормоните се променят и онова чувство на пеперуди изчезне.... :thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия