Познавате ли моногамни мъже /без да броим вашите половинки/

  • 17 867
  • 346
# 45
С Mirama явно сме от една партия Laughing
Виж целия пост
# 46
Да много .
Виж целия пост
# 47

Много такива познаваш?
И какво?. )))))
Виж целия пост
# 48
 А моногамен ли се води мъж, който блее, точи лига и си спестява само подпъхването
Виж целия пост
# 49
А моногамен ли се води мъж, който блее, точи лига и си спестява само подпъхването

Даааааа - някои са моногамни защото така искат,  други - защото колкото и да искат да са полигамни  - не могат - не смеят или не ги искат или и двете.

Ама втората група на никого не е интересна. Тук става дума основно май за първата!
Виж целия пост
# 50
А моногамен ли се води мъж, който блее, точи лига и си спестява само подпъхването
Разбира се. А моногамен ли е този, който е готов да преспи с всяка срещната, но тя не се навива?
Виж целия пост
# 51
Загубеняк му се вика Laughing
Виж целия пост
# 52
А моногамен ли се води мъж, който блее, точи лига и си спестява само подпъхването

много готин аватар Kasidy Mr. Green
Виж целия пост
# 53
Полигамията в така употребен смисъл е признак на нисък интелект, независимо дали иде реч за мъже или жени. Популярното из Ориента скришно съвокупляване е изключително нелепо и се радвам, че познавам хора (макар и немного), които имат навика да уведомяват своевременно партньорите си за всяка промяна в личния интерес. Но не бих отказала никога безплатния цирк, зрелищно устройван от масата полигамни примати.  Mr. Green
Виж целия пост
# 54
Повечето мъже, които познавам са моногамни в брака си, макар много да им се иска да са поли~.
Виж целия пост
# 55
Е, то всеки знае кое е хубавото.
Виж целия пост
# 56
Полигамията в така употребен смисъл е признак на нисък интелект, независимо дали иде реч за мъже или жени. Популярното из Ориента скришно съвокупляване е изключително нелепо и се радвам, че познавам хора (макар и немного), които имат навика да уведомяват своевременно партньорите си за всяка промяна в личния интерес. Но не бих отказала никога безплатния цирк, зрелищно устройван от масата полигамни примати.  Mr. Green
А защо така наречените "отворени връзки" /ако визираш тях/ да са признак на висок или нисък интелект, според мен са въпрос по-скоро на сексуални предпочитания, както суинга например. може би основата на въпроса с изневерите е дали ч0век би потиснал нагона си и пренебрегнал желанията си, заради друг човек. ти какво би направила, ако знаеш че човека  до теб например никога няма да приеме една "отворена връзка"
Виж целия пост
# 57
Аз лично откакто съм с мъжа ми, съм била реално сексуално привлечена от друг мъж само един единствен път. Просто много ми хареса като излъчване, поведение, маниер. Не съм го направила заради себе си по-скоро, не заради мъжа ми.  Живея в голям град, не е като да си в некое село където всеки знае всичко за всеки - тук винаги може да се загубиш сред тълпата и  никога няма да  се разбере.Има хиляди начини, хиляди дискретни хотелчета където може да отидеш и да се прибереш ни лук яла ни лук мирисала. Имам на разположение цял ден, мога и в момента да правя каквото искам.
Виж целия пост
# 58
Да, познавам, доста.
Ако не са моногамни, значи са достойни за Оскар!
Виж целия пост
# 59
Аз лично откакто съм с мъжа ми, съм била реално сексуално привлечена от друг мъж само един единствен път. Просто много ми хареса като излъчване, поведение, маниер. Не съм го направила заради себе си по-скоро, не заради мъжа ми.  Живея в голям град, не е като да си в некое село където всеки знае всичко за всеки - тук винаги може да се загубиш сред тълпата и  никога няма да  се разбере.Има хиляди начини, хиляди дискретни хотелчета където може да отидеш и да се прибереш ни лук яла ни лук мирисала. Имам на разположение цял ден, мога и в момента да правя каквото искам.


   не ни дразни сега, де. Laughing

    По темата - наистина не знам. Има някои, за които бих се заклела, че са моногамни, пък те не били.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия