Познавате ли моногамни мъже /без да броим вашите половинки/

  • 17 867
  • 346
# 60
Човек в същността си не е моногамен.
Така че...моногамията е по-скоро изключение. ) ...

Според мен зависи от връзката, в някои връзки не съм била моногамна, в други просто осъзнавам, че не приемам останалите представители на отсрещния пол за сексуални обекти.
Пък хич не ми дреме каква е същността на човека, аз съм лебед  Mr. Green
Виж целия пост
# 61
Така е. Но предполагам темата е за сериозната ви връзка, дъ Връзката  Laughing, брака или там в каквото сте сериозно Wink
Виж целия пост
# 62
Моя мъж казва, че аз съм му единствена и няма желание за секс с други, но предполагам всички така казват.  Laughing
И на мен така ми се казва, та пиши ни две Mr. Green

Много го казват и на любовниците си. Аз с жена си не спя от... години.
Виж целия пост
# 63
А какво ми дреме на мен, дали нечии чужд мАж е моногамен? А Polaana?  Thinking
На теб би ли ти пукало, какви ги върши мъжът на твоята дружка?
За близки приятелки, на човек обикновено му пука, най-вече защото обикновено се оказва пред дилемата " да и кажа или не", но това е друга тема.


Като в дет. градина... Другарко, ма Петърчо е направил нещо на Мими...
Защо взаимоотношенията в една двойка трябва да са обект и на още хора, макар и приятели? Ми мъжът й не ти ли е приятел, че да го портиш?
Но е друга тема, да.

Та колко моногамни преброихте до сега?
Виж целия пост
# 64
Всичко има на този свят шарен, хора! Peace
Познавам един такъв. Един, не повече.  Laughing Ще кажете - Как може пък да си сигурна? Сигурна съм, не е важно как и защо.
Моя мъж не подлежи на анализ. И на всички, които решат да си анализират мъжете, нали знаете приказката "По-добре де не се дебнем, защото ще се хванем". Wink Та понякога човек да живее в неведомо спокойствие е много по-удобно, от любопитството, което убило и котката даже.
Пък като не сте любопитни вие, няма да са любопитни и към вас. Mr. Green
Мнооого рядко явление е моногамията в наши времена и умирам от смях като почнат разни новобрачни(разбирайте с до 10 години семеен стаж) да се кълнат, че те никога  Naughty и мъжете им(респективно - жените им) никога нямало да им изневерят. hahaha
Виж целия пост
# 65
Та колко моногамни преброихте до сега?
При липса на доказателства, всички са моногамни.
Виж целия пост
# 66
Може и да има моногамни мъже, но това е само защото не са имали случай или подходяща жена, с която да изневерят. При определени ситуации и с подходяща жена, просто не вярвам, че някой мъж ще откаже - такава им е природата Wink
Виж целия пост
# 67
Само на Краси мъжа и съм сигурна, че е моногамен.
Виж целия пост
# 68
Човекът е полигамно същество.....
Моногамията, както и ред други ограничения, са социални изобретения..... Mr. Green
Виж целия пост
# 69
Човекът е полигамно същество.....
Моногамията, както и ред други ограничения, са социални изобретения..... Mr. Green
Да не кажем социалистически. Laughing
Виж целия пост
# 70
Предполагам,че не познавам моногамни.За едни знам със сигурност,за други имам предположения,че са полигамни.Всъщност,мисля,че всеки мъж в някакъв период от живота си е бил с повече от една партньорка,дори това да е било в периода на преминаване от едната към другата-хванал си нова човека,но забравил да извести първата,че е приключил с нея.
Виж целия пост
# 71
Моногамността е химера.
Освен за Красиния мъж, разбира се. Тук сме 100% сигурни, че тя съществува. Моногамността.
Виж целия пост
# 72
Ох, каква си... лаконична. Simple Smile
Кажи повече де, така хубаво го беше написала в една друга тема. Там за дискретноста, чистотата и т.н...забравих Laughing
Виж целия пост
# 73
Остави сега това, Шанталче, нека не разваляме розовите облаци.
Виж целия пост
# 74
Кой пък си мисли , че нашите са моногамни  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия