Познавате ли моногамни мъже /без да броим вашите половинки/

  • 17 868
  • 346
# 315
На време ли се връщам  Flutter ?
Виж целия пост
# 316
Защо си мислиш, че си единствена  smile3532

Еее, то пък човек да не се изфука   Crossing Arms

Даже не помня никът на госпожата...

Аз пък помня. Бубанка, от форума, помня, че му беше навита. На моя, де  Laughing

Аз познавам доста моногамни мъже, а и не малко хич не-гамни. Не знам на колко от тях това е въпрос на личен избор.

Е, кажете клюката с две думи, де. Не е лоша темата, ама чак пък и да я четем назад... Grinning

И аз. МИсля, че е доооста преувеличено това, че нямало моногамни мъже. Съвсем не е вярно. И слава Богу  Wink
Пък и понякога мъжете повече приказват и им се иска, и затова се правят на много вървежни  Laughing
Виж целия пост
# 317

Аз пък помня. Бубанка, от форума, помня, че му беше навита. На моя, де  Laughing

Това си плаче за нова тема  Mr. Green
Виж целия пост
# 318
Ау, какви пикантерии щях да изпусна подминавайки темата!  Party
Виж целия пост
# 319

Аз пък помня. Бубанка, от форума, помня, че му беше навита. На моя, де  Laughing

Това си плаче за нова тема  Mr. Green

 Ако е така, имаш основания за тревоги, тя е яка мацка.
Виж целия пост
# 320
Подмятате си мъжовете ли? Party Laughing Много интересно. Whistling

Argent, ако метнеш едно Очо на темата - Прав си, прав си бил, скривам се с моята наивност. Повече морал от мен нье. Naughty Crazy

 
Скрит текст:
жалко, че са малкУ мъжете клюкарки, щЕх да им разкрия аз по кво мога да съм инстрУктор/ не това , не е... Wink/ Mr. Green
[/i]
Виж целия пост
# 321

Аз пък помня. Бубанка, от форума, помня, че му беше навита. На моя, де  Laughing

Това си плаче за нова тема  Mr. Green

 Ако е така, имаш основания за тревоги, тя е яка мацка.

И аз съм. Може би затова нямам никакви тревоги  Wink

П.С. Абе, къде е Бубанка? Не съм я мяркала отдавна  newsm78
Виж целия пост
# 322
П.С. Абе, къде е Бубанка? Не съм я мяркала отдавна  newsm78
Тук си е. Пéре ни през пръстите в парфюмната редовно. Намини натам и се хванете за косите. Laughing
Виж целия пост
# 323
Намини натам и се хванете за косите. Laughing

 hahaha

Да, да..ей сега

 Joy

Между другото имаше и други знайни и незнайни навитаци за съпружеското тяло, ама аз си го вардя и не го давам лесно  Laughing

Дайте сега по темата  Mr. Green
Виж целия пост
# 324
Бижу,
сама си си виновна - показа снимки какви хубави деца е направил и отгледал, хвали го как работи 24/7 за семейството си, и накрая каза какво работи - е как да не го нападнат хиените Simple Smile
Гледай Краси - хвали се, ама инфо за професия и телефон не дава Simple Smile.
Виж целия пост
# 325
Да,познавам себе си  amiiii Laughing
Виж целия пост
# 326
Бижу,
сама си си виновна - показа снимки какви хубави деца е направил и отгледал, хвали го как работи 24/7 за семейството си, и накрая каза какво работи - е как да не го нападнат хиените Simple Smile
Гледай Краси - хвали се, ама инфо за професия и телефон не дава Simple Smile.
Аа,  долу ръцете!    Stop
Такива редки екземляри (оказва се), не се дават току така.    Laughing
Ако реша обаче да го пускам на "пазара", обещавам, вие първи ще научите!   Grinning
Виж целия пост
# 327
Oхааа ...  smile3508 Започна се! Laughing
Виж целия пост
# 328
Бижу,
сама си си виновна - показа снимки какви хубави деца е направил и отгледал, хвали го как работи 24/7 за семейството си, и накрая каза какво работи - е как да не го нападнат хиените Simple Smile
Гледай Краси - хвали се, ама инфо за професия и телефон не дава Simple Smile.
Ми смотана съм значи, не съм като Краси оперена...
Рекох, че бизнеса е важен, мъжа е сигурен и даже телефона му раздавах наляво-надясно. После се хилим двамата в 1 посред нощ на моята наивност Mr. Green и като получи смс... Crazy

Да,познавам себе си  amiiii Laughing
Олеле, момко! Laughing Знаеш ли колко фурни хляб още трябва да изядеш...

Хаха, Fortune доволно потрива ръчички!  hahaha
Виж целия пост
# 329
Като се заговорихте, с мъжа на Валерия какво стана?  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия