Познавате ли моногамни мъже /без да броим вашите половинки/

  • 17 868
  • 346
# 300
Донке, не потривай ръце в очакване на сеир, няма да има. Даже не помня никът на госпожата...
Виж целия пост
# 301
Чудя се как бих гласувал ако има референдум за узаконяване на полигамията и полиандрията.
Виж целия пост
# 302
Даже не помня никът на госпожата...
Дааа бе, ще ми сваля някоя мъжа и няма да й запомня ника, повярвах ти  Twisted Evil
Виж целия пост
# 303
Даже не помня никът на госпожата...
Дааа бе, ще ми сваля някоя мъжа и няма да й запомня ника, повярвах ти  Twisted Evil
newsm10
Виж целия пост
# 304
 newsm10
Даже не помня никът на госпожата...
Дааа бе, ще ми сваля някоя мъжа и няма да й запомня ника, повярвах ти  Twisted Evil
newsm10
Виж целия пост
# 305
Даже не помня никът на госпожата...
Дааа бе, ще ми сваля някоя мъжа и няма да й запомня ника, повярвах ти  Twisted Evil
Ми ако щеш! Пък на мен да ми окапе косата, ако лъжа!
Виж целия пост
# 306
Стига момичета, нали казахме половинките не се обсъждат в тая тема Wink
Я дайте по едно гласче в анкетата, да видим кой се вади по-голямо ангелче отколкото е Grinning
Виж целия пост
# 307
Да, в сериозна връзка съм моногамна. Гласувах Peace
Виж целия пост
# 308
Бижу, и ти така хич, изобщо не начука канчето на въпросната?  Laughing

Ако изобщо се сетя за моногамен мъж, голямо мислене трябва да му ударя.
Виж целия пост
# 309
Бря, откога има анкета?

Липсват отговори: Моногамен с отвращение и Моногамен по принуда.
Виж целия пост
# 310
Бижу, и ти така хич, изобщо не начука канчето на въпросната?  Laughing
Ми не, Мимс. Laughing Не ме забавляват такива. Що не се пробва като съм наоколо? newsm66
Виж целия пост
# 311
Оф, хайде кажете каква е историята дее, ще започне мача...
Виж целия пост
# 312
Мързелано, прочети на предната страница де. Laughing
И гласувай! Twisted Evil
Виж целия пост
# 313
Хм, в темата се пита познаваме ли моногамни мъже, а в анкетата се пита дали ние сме моногамни?  newsm78 И опциите са много ограничени. Няма например "Моногамна съм по душа" и други възможни.
Виж целия пост
# 314
Аз познавам доста моногамни мъже, а и не малко хич не-гамни. Не знам на колко от тях това е въпрос на личен избор.

Е, кажете клюката с две думи, де. Не е лоша темата, ама чак пък и да я четем назад... Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия