Професионални серии за коса - тема 36

  • 55 003
  • 735
# 285
Да взема и аз да си купя тази протеинова терапия на Милк шейк... newsm78Само да видим има ли я тук.Че се полудих с тази грозна коса.
Алена, дълга е до средата на гърба.
Дайте малко повече инфо за тази шейк терапия, моля.Сигурно много е писано, обаче с малката не мога да се заседявам дълго пред компютъра.
Виж целия пост
# 286
с кой еластисайзер искаш да комбинираш? обиновения или естремния  newsm78

да не ти стане тежко с интенса после, аз бих избрала нещо по-леко

според мен ботокса е удачно да се комбинира с обикновения еластисайзер, а ако се комбинират - запечатката д ае лека

да запечаташ ботокса с интенса може, ако преди това не си ползвала еластисайзер

но в крайна сметка 0 рисът е твой, можеш да комбинираш всичко  Peace


Аз също бях питала за ботокса на Лореал и Еластайзера обикновения на Филип Кингсли,  зна4и може да се направи 2 две поредни седмици, измивания или в един ден и кое е парво , За тънка коса нетретирана с по мазни корени и сухи краища подходящо ли е или само единия продукт е достатъчен? newsm78
Виж целия пост
# 287
с кой еластисайзер искаш да комбинираш? обиновения или естремния  newsm78

да не ти стане тежко с интенса после, аз бих избрала нещо по-леко

според мен ботокса е удачно да се комбинира с обикновения еластисайзер, а ако се комбинират - запечатката д ае лека

да запечаташ ботокса с интенса може, ако преди това не си ползвала еластисайзер

но в крайна сметка 0 рисът е твой, можеш да комбинираш всичко  Peace

В такъв случай няма да комбинирам на едно миене, защото еластисайзърът ми е екстрийм, а за ботокса нямам в момента с какво друго да запечатам, освен с Интенс и р-ра на Афоджий (който май не е особено подходящ за след еластисайзър  newsm78).
Алена, благодаря ти за бързия и изчерпателен отговор  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 288
Току що си получих емулсията на Лореал, която dachita  мисля ми препоръча. Определено си е с термо защита освен, че е термоактивна, има перлени протеини и УВ защита. Цената и е нереално добра за грамажа, мирише супер готино и свежо и само чакам да я изпробвам довечера да видя и ефекта. Ако се харесат с косата ми след сешоар ще я обявя за продукт на годината (в моята си класация  Mr. Green )!!!

п.п. Довечера ще пробвам и маската Вела енрич. С какъв шампоан да съчетая? Хидратиращ или по-протеинов?
Виж целия пост
# 289
Да взема и аз да си купя тази протеинова терапия на Милк шейк... newsm78Само да видим има ли я тук.Че се полудих с тази грозна коса.
Алена, дълга е до средата на гърба.
Дайте малко повече инфо за тази шейк терапия, моля.Сигурно много е писано, обаче с малката не мога да се заседявам дълго пред компютъра.
Какво точно те интересува за терапия? Описала съм и продуктите, и ефекта.
Виж целия пост
# 290
Ще чакам да споделиш резултата от емулсията,защото и аз мисля да я поръчвам  Peace
Малко ми е голяма тази разфасовка,но е в пъти по-изгодна от тази от 150мл  Simple Smile
Виж целия пост
# 291
Здравейте, да попитам в маската на Макадамия http://www.enzo.bg/kozmetika/macadamia-natural-oil/macadamia-nat … ir-masque-250-ml/ има ли и арган, защото в един сайт чета, че има , но от сайта ми отговориха, че не знаят. Ето тук пише, че има, но е на двойна цена http://bg.strawberrynet.com/haircare/macadamia-natural-oil/deep- … --damaged/102400/.
Виж целия пост
# 292
Сега погледнах, има арганово масло  Peace
Виж целия пост
# 293
Току що си получих емулсията на Лореал, която dachita  мисля ми препоръча.
chocolate-girl , за тази емулсия ли говориш http://www.enzo.bg/kozmetika/loreal-professionnel/loreal-profess … lour-care-500-ml/
Виж целия пост
# 294
Сега погледнах, има арганово масло  Peace



Freya, благодаря за бързия отговор. Ти доволна ли си от нея /предполагам, че я имаш/, защото моята коса е буквално съсипана от обезцветяване, късаща се и супер суха.
Виж целия пост
# 295
Ще чакам да споделиш резултата от емулсията,защото и аз мисля да я поръчвам  Peace
Малко ми е голяма тази разфасовка,но е в пъти по-изгодна от тази от 150мл  Simple Smile

Обезателно ще споделя  Peace
Още довечера ще я тествам, но ще споделя отзиви и след няколко ползвания също. Мирише приказно просто, свежарскооо, супер мой аромат е. И аз я мислех малката разфасовка първо за проба, но то просто не си  заслужава като видиш и сравниш с голямата... Разликата е е къде , къде .. абсолютно права си  Simple Smile

Кори, да. Точно за нея става въпрос  Peace
Виж целия пост
# 296
Благодаря   bouquet
И аз съм я загледала и ще изчакам твоите впечатления Simple Smile
Виж целия пост
# 297
sunrise32, много съм доволна, досега това е най-хубавата маска, която съм пробвала. Но моята коса не е така увредена и незнам дали ще постигнеш голям резултат само с нея, може би ти трябва и допълнителна грижа (тук вече не съм компетентна). Но от тази маска досега е нямало лоши отзиви.
Виж целия пост
# 298
sunrise32, много съм доволна, досега това е най-хубавата маска, която съм пробвала. Но моята коса не е така увредена и незнам дали ще постигнеш голям резултат само с нея, може би ти трябва и допълнителна грижа (тук вече не съм компетентна). Но от тази маска досега е нямало лоши отзиви.


______Freya______ , отново ти благодаря за отговора, разбрах, че в рибката до 10 дни ще заредят от Макадамията и цената ще е като в еnzo.bg, но доставката в рибката е на половина по-ниска. Ще почакам още 10-ина дни и ще поръчвам от рибката  newsm10.
Виж целия пост
# 299
desiniko, може и заедно, може и отделно  Peace, когато ги правя заедно - косата става напоена, тежко-падаща

ако ги правиш по отделно ефектите са различни, зависи от какво се нуждае косата ти  Peace



grrrl  Peace запечатай с 2 мин р-р  Peace



Volna peperudka, терапията включва 3 продукта - шампоан-олио за блясък, протеин на прах и база

шампоанът Milkshake Glistening Shampoo Oil е специфичен, изглежда, като олио, течен е, но добре измива, косата не остава мазна

протеинът се продава в едни кофички по 500 г и е напрах, може да си направиш шейк с него, та 15 г протеин се смесват с 40 г база, базата е като маска, смесваш ги с неметални средства и става гъста маска

на измита и подсушена коса - нанасяш сместа, изчакваш 5-10 мин и затопляш, постояваш 15 мин и пак, после стоиш още малко и миеш 

protein http://www.ebay.com/itm/MILK-SHAKE-NATURAL-MILK-MASK-MILK-POWDER … -54-/330611789411

база http://www.ebay.com/itm/MILK-SHAKE-NATURAL-MASK-BASE-RESTRUCTURI … 960#ht_878wt_1163

a tuk sa zaedno - bazata u proteina http://www.shopping.com/milkshake-natural-set-of/8okdUVLR2GBzVJW … wsSJw==/info?sb=1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия