Професионални серии за коса - тема 36

  • 55 007
  • 735
# 300
Току що си получих емулсията на Лореал, която dachita  мисля ми препоръча. Определено си е с термо защита освен, че е термоактивна, има перлени протеини и УВ защита. Цената и е нереално добра за грамажа, мирише супер готино и свежо и само чакам да я изпробвам довечера да видя и ефекта. 

Откога чакам още мнения.  Grinning


От Енцо и те започнаха да вдигат цените.
Преди 2 дни беше 22 лв.  Close
На малката опаковка също е вдигната цената http://www.enzo.bg/kozmetika/loreal-professionnel/loreal-profess … lour-care-150-ml/ беше 15тина лева.

А този продукт не го намерих в Рибката, от там има какво още да взема, сега за един продукт не ми се плаща доставка 6 лева  Crossing Arms
Виж целия пост
# 301
Ще дам отзиви възможно най-скоро.
За цените, да- и аз я взех на по-ниска цена, но и на тази цена пак си струва. Аз по въпроса с цените се изказах...въпрос на лична преценка е  Peace
Btw в Рибата до скоро я имаше и беше на промоция дори - 36 лв.  Laughing
Виж целия пост
# 302
chocolate-girl мерси за информацията Simple Smile
Виж целия пост
# 303
Когато аз  купувах голямата опаковка - в рибката струваше над 50 лв. ( ако не се лъжа 56 лв.)  , от енцо я взех за 22 ( + 3 лв. доставка , комбинирахме с приятелка обща поръчка) Peace

chocolate-girl , ако търсиш това , което писах за продукта по-напред ,със сигурност ще ти хареса.  Hug   Peace 

Виж целия пост
# 304
Току що си получих емулсията на Лореал, която dachita  мисля ми препоръча. Определено си е с термо защита освен, че е термоактивна, има перлени протеини и УВ защита. Цената и е нереално добра за грамажа, мирише супер готино и свежо и само чакам да я изпробвам довечера да видя и ефекта.  
А този продукт не го намерих в Рибката, от там има какво още да взема, сега за един продукт не ми се плаща доставка 6 лева  Crossing Arms
Eто го http://zlatnaribka.com/termichno-mlqko-predi-izsushavane-loreal- … -ml-252-1682.html, но в Ензо е наполовина и с 6лв.доставка отгоре даже пак е на сметка, дори и само той да се поръча  Mr. Green
Аз имам това http://zlatnaribka.com/izglajdasht-i-podhranvasht-krem-za-suha-k … -ml-252-1639.html и много го харесвам, но като цяло пък повече залитам по "кристална" формула за финиши, обичам по-тежките Crazy, но е разкошно. Косата става много мекичка, добре оформена. Предполагам и това ще е хубаво  Crazy http://zlatnaribka.com/serum-za-blqsyk-za-suhi-i-iztoshteni-kosi … -ml-252-1781.html - от една серия са с моето. Пък е и спрейче, и по-удобно за нанасяне.
Виж целия пост
# 305
Не съм го видяла сигурно заради различната опаковка. Явно все пак ще се поръчва от енцо.
Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 306
Да споделя за фюзио дозата на Керастаз. Измих с Пюр Рисорс. Сложих оранжев концентрат със зелен бустер и стоят под шапка около 25 мин. После добавих 2-мин. р-р и стоях още толкова. Изплакнах, подсуших с кърпа, пръснах малко Л2 и сложих от коприната. Косата ми е супер гладка и блестяща, много жива, хем мека, хем уплътнена. Май ще ги поръчвам пак. Wink
Виж целия пост
# 307
Епона фузио дозите и бустерите са уникални ,и аз след морето мисля да поръчвам пак
Някой инфо за елсев arginine resist ? (че  ги спечелих)  Thinking
Виж целия пост
# 308
dachita емулсията взех по твоя препоръка  Hug
Хареса ми това, което написа за нея, а и бях силно привлечена от цената. Определено очаквам да ми хареса  Crazy
Виж целия пост
# 309
Момичета, мога ли след ботокс да ползвам Redken Extreme Strength Builder plus, а след еластисайзър Керастаз Маскентиз? Или след еластисайзър е по-добре Макадамия-та?  newsm78
Виж целия пост
# 310
...
Някой инфо за елсев arginine resist ? (че  ги спечелих)  Thinking

това не е проф. серия, но в новите козметични похождения имаше отзиви, с търсачката ще ти излязат - вероятно и други мнения
Виж целия пост
# 311
...
Някой инфо за елсев arginine resist ? (че  ги спечелих)  Thinking

това не е проф. серия, но в новите козметични похождения имаше отзиви, с търсачката ще ти излязат - вероятно и други мнения
Да,знам,че не е,благодаря
Виж целия пост
# 312
Как ползвате топката на Тиги newsm78 и какъв ефект постигате?
Виж целия пост
# 313
Как ползвате топката на Тиги newsm78 и какъв ефект постигате?
Използвам количество колкото половин лешник, дори и по-малко, защото с повече изглежда мазна и мръсна. Косата ми е под раменете. Разнасям на влажна коса - разнася се идеално по цялата коса. Суша със сешоара.
Предимство - косата става плътна, прическата се оформя идеално и изглежда гъста.
Недостатък при мен - на следващият ден краищата ми се спластяват и стават толкова твърди, че ако повдигна косата си нагоре, тя не се огъва, а стърчи Crazy Това за последните 10-15% от косата ми. Зле. Затова и съм го пуснала за размяна, но по-нататък може да пробвам да го ползвам само в корените, до към средата на дължината...
Виж целия пост
# 314
по-скоро пробвай с още по-малко и косата да не е много влажна  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия