Професионални серии за коса - тема 36

  • 55 007
  • 735
# 315
по препоръка на алена Hug реших да използвам на едно миене обикновен еластисайзър и ботокс, само че забравих да питам с каква маска да запечатам ботокса. Струва ми се прекалено да използвам макадамията, а след основно почистване и нов старт на продуктите ми за коса имам само една на сери http://parfumsbg.com/2009-03-10-11-25-49/farcom/farcom-kosa.html … p;category_id=253 и 2 мин р-р  newsm78. моля пак за съвет Praynig
Виж целия пост
# 316
по-скоро пробвай с още по-малко и косата да не е много влажна  Peace
Това за мен ли е? Може да пробвам пак, но сега обмислям размяна с това:
http://www.lookfantastic.com/paul-mitchell-extra-body-daily-boos … 0ml/10305899.html, въпреки че имам вече два добри подобни продукта. Спира ме задължителното, изтущително и изтущаващо косата духане със сешоара Whistling
Виж целия пост
# 317
Може ли да ме насочите от къде мога да купя маската от макадамия?
Виж целия пост
# 318
по-скоро пробвай с още по-малко и косата да не е много влажна  Peace
Това за мен ли е? Може да пробвам пак, но сега обмислям размяна с това:
http://www.lookfantastic.com/paul-mitchell-extra-body-daily-boos … 0ml/10305899.html, въпреки че имам вече два добри подобни продукта. Спира ме задължителното, изтущително и изтущаващо косата духане със сешоара Whistling

не те разубеждавам  Peace но и не пречи да пробваш, защото след размяна - няма да имаш възможност и ако четеш такив акоментари - ще ти е криво, че на си опитала  Peace

за размяната - да - всичи такива продукти се издухват, не се плаши от сешоара - просто ще я духнеш, няма да я изпичаш  Peace



tochica11, може и маската, може и 2 мин р-р, а ако имаш и лек балсам - още по-добре - да не е мазно и тежко  Peace
Виж целия пост
# 319
tochica11, може и маската, може и 2 мин р-р, а ако имаш и лек балсам - още по-добре - да не е мазно и тежко  Peace
ами имам малко останал от този http://beautyshop.bg/product/4433/.html разкарах всички балсами, оставам само с маски и шампоани  Simple Smile не е нищо кой знае какво, сигурно ще свърши работа  Simple Smile
отново ти благодаря за вниманието  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 320
Оценям съвета, Алена. Hug
Тиджито ми е още пълно и няма изхабяване в този живот - винаги мога да го разменя. Нищо не ми пречи да пробвам, когато приключа с изпробвнето на нови продукти - конски шампоан и балсам, Макадамия маска и евентуално Лакме против косопад, че ми е голям дерт напоследък. ooooh! А за Пол Мичъл не бях чувала, та затова го направих на въпрос Grinning
Виж целия пост
# 321
Момичета, някой ползвал ли е боя на Милк Шейк и евентуално отзиви? Днес видях, че в един фризьорски салон работят с нея. Изобщо не знаех, че има такава боя.  Blush
Купих си това.

Скрит текст:

Пак не е чисто арганово олио, но е добро. Мисля да направя една терапия (имаха няколко вида), с надеждата да реабилитирам марката пред себе си. Една единствена тяхна маска съм ползвала, но не ме впечатли изобщо, предполагам нещо съм объркала в комбинацията с шампоани/финиши.  Simple Smile
Виж целия пост
# 322
Момичета, мога ли след ботокс да ползвам Redken Extreme Strength Builder plus, а след еластисайзър Керастаз Маскентиз? Или след еластисайзър е по-добре Макадамия-та?  newsm78


Аз пак да попитам  Blush
Виж целия пост
# 323
по първото - може, по второто - кой еластисайзер  Rolling Eyes



Check Please, това е много хубав финиш, а маската която беше пробвала не е близо до терапията, която коментираме  Peace

не помня как ти беше косата - за да съм по="многословна"  Peace



OnDiNe_, доста обсъждахме този спрей - преди време, на доста хора им хареса, сигурно има и в другата посока, но ако имаш още 2 такива продукта - няма смисъл  newsm78

кои други 2 продукта имаш предвид  newsm78
Виж целия пост
# 324
Имам и 2та еласисайзъра. Мислех да пробвам екстрийм, защото след морето косата ми е КРАЙНО суха и неконтролируема  ooooh!
Виж целия пост
# 325
според мен е хубаво екстремният да се ползва с нещо по-леко след това, а обикновеният - може и с двете маски

ако е недостатъчно - продължи с финиша  Peace (олео релакс флуид, нектар термик, ако имаш, арганов финиш ...)

може би аз бих започнала с обикновения и една от маските, а екстремния малко по-нататък  Peace
Виж целия пост
# 326

не помня как ти беше косата - за да съм по="многословна"  Peace


Ами никаква не ми беше, но то с много продукти напоследък беше така. Откакто обаче преди няколко дена отрязах към 10 сантиметра, много добре стана.  Mr. Green Така де, то нещо като е окончателно умряло, няма как с химия да се събуди.  Blush
 
Сега като са отрязани поразените участъци, мисля да поръчам един комплект Форс Вектор, че помня от една размяна, че косата ми беше много щастлива с него.  Peace

Като стана дума за подстригване, днес на дъщеря ми й направиха такава прическа. Има много дебела права коса и беше дълга до средата на гърба. На фризьорката й се приплака, като взе да реже, но детето отдавна врънка за къса модерна прическа.  Laughing
Скрит текст:

Като видях резултата и на мене много ми се прииска, но да видим дали ще издържа на вътрешната атака.  Blush
Виж целия пост
# 327
Благодаря, Алена! Слушам и изпълнявам!  Sunglasses Утре е ден за маски и спа-терапии  Blush
Виж целия пост
# 328
Успех  Hug



Check Please, ако решиш да пробваш милк шейк терпаията - попитай Елинор - къде я правят във Варна  Peace ; също ще ти хареса и бамбука на алфапарф - щом харесваш форс вектор, можеш да пробваш и дийп кеър на лакме

но ще ти трябва и нещо хидратиращо - от време на време, нещо от нутритив линията, 2 мин р-р ....
Виж целия пост
# 329
http://www.profihaarwelt.de/images/artikel/5-_spray_125ml-jpg_72dpi_1_1975.jpg
и
http://www.beautyspion.de/spionneu/wp-content/uploads/2009/06/ni … nsatz-booster.jpg
И от двете съм доволна, но изискват усилия, а ми е жега и ме мързи... Mr. Green
Зная, че повечето неща сте ги обсъждали и не искам да те карам да се повтаряш, но съм сравнително нова и боса по темата, та... Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия