ПрЪвУписТен спОсИк на магЙЙ с каИйсиЙ, еГографи и клоЛн в чорБогащник-71

  • 30 219
  • 736
# 210
Цитат
Аз лично като разгледах бг сайтовете и магазините в които ги продават ако си поръчваш 1-2 шишета и биберони няма идея отвънка да се прави, но тя май чака бебе и поръчката ще и е доста голяма като гледам моята е 200 лири тук това нещо ще ми излезе 300 българите обичаме да работим със 100% надценка ако не поне 50:)

 ooooh!
Виж целия пост
# 211
Цитат
флоае

 bowuu
Виж целия пост
# 212
Цитат
Аз лично като разгледах бг сайтовете и магазините в които ги продават ако си поръчваш 1-2 шишета и биберони няма идея отвънка да се прави, но тя май чака бебе и поръчката ще и е доста голяма като гледам моята е 200 лири тук това нещо ще ми излезе 300 българите обичаме да работим със 100% надценка ако не поне 50:)

 ooooh!

И после - следиш ли ми мисълта?!  ooooh!
Виж целия пост
# 213
драш котката  - от човек, който пише изключително на маймуница. И като посегне към кирилицата става още по-страшно  ooooh!
Виж целия пост
# 214
Цитат
Здравеите-Аз съм нова тук незнам каква е процедурата по започването на нова тема.бих искала да питам някои знае ли къде в БГ и по точно във Варна ,някои дали дава частни уроци по Фламански? Търсих в нета ,но чичо Гугъл нищо не казва.Много ще се радвам ако някои ми помогне.Предстои ми ходене в Белгия ,но без език нц,нц.Ще се радвам на всякакви отговори


опитай първо с български  Wink
Виж целия пост
# 215
Добри, ти пък с български! Дай с нещо по-лесно като за начало. Момичето е ново тук все пак.
Виж целия пост
# 216
Добри, ти пък с български! Дай с нещо по-лесно като за начало. Момичето е ново тук все пак.

 Hug аз съм непоправим оптимист.   Hug

а какво е нц, нц, нц? модерният вариант на нъцки ли?  Crazy
Виж целия пост
# 217
Може да е диалектна форма на цъкането с език при изразяване на възмущение или възхита  Mr. Green


Цитат
с пълнеж от стерипор

Цитат
Така аз вече 3  месеца ползвам техните продукти и сам много доволна ,наистина шишетата малко по трудно семият ,защото имат много части но пак нали сички ги имат   но са много по одобни в смисал че имитират маичината гарда ,но то се пак и е и вапрос на избор. До колкото за анти-колик системата никоя не помага детето има ли си колики нищо не помага само ги облекчава малко, необходимо е да си мине нужното време

 ooooh! ooooh! ooooh! Изказ да искаш, пръвупист да искаш!
Виж целия пост
# 218
Цитат
колко сте запознати да се впиша и аз за да следя темата сестра ми май ще се окаже в такова положение
Виж целия пост
# 219
Цитат
фешен модела

 smile3538

Виж целия пост
# 220
Цитат
Излизаме всяка ве4ер пред блока подразних се наистена много защото туко виж моето по4не да купира което  е на 3г. и не само това а просто защото това да плюе няколо пътя        майка си а тя да му каже съвсем спокоино недей така де ,и то само един път,явно за нея е нормално.ЗА мене 8 годишно да се държи така е наистена недопустимо
Виж целия пост
# 221
шофйор
Не е от тук, но когато видя "й" не на място и не се сдържам просто. На човекът сестра му е учителка, която докато решава кръстословица пише "събо" вместо "сабо"...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 222
Цитат
всебеотдаденост
Виж целия пост
# 223
Цитат
с чаршав... И зими и лети
Виж целия пост
# 224
Цитат
…Ох тоя балгарски мантлитет...... до романското посолство.... такав ни е мантлитета....

Дам, странен мантлитет имат ромите, но не знаех, че имат Посолство.
Да им се не надява човек!  hahaha

 Joy Joy Joy

момичета знаете ли каде в София мога да наеря фдт на Revlon?знам че имат проблем с зареждането,но от 2год го ползвам само него и не искам да го сменям.вие од каде си ги купувате ?мерси Simple Smile

Освен всичко друго и изреченията започват с малки букви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия