ПрЪвУписТен спОсИк на магЙЙ с каИйсиЙ, еГографи и клоЛн в чорБогащник-71

  • 30 217
  • 736
# 225
Цитат
лазарни процедури
Кой е тоя Лазар?  Thinking Laughing
Виж целия пост
# 226
Цитат
пясъчинка

Не е единична грешка, на много места е написано така от авторката.
Виж целия пост
# 227
Цитат
И НИЕ  получихме писмо
 понеже  дечко е 2006 и в посмото пишеше че сме длъжни по закона да посещаваме  подготвителна        та  бяха изброени свободните места в най  гадните училища в района  .Много ми е 4удно преди да пуснат такива писма не виждат  ли 4е децата  на които следва да пускат това са записани в системата за 1 клас  ............    a  за  помощите за 1 клас  ми казаха  че тази година може да са под формата на дрехи не се знае още

Отначало помислих, че на клавиатурата липсват препинателните знаци. newsm78
Виж целия пост
# 228
 
Цитат
Какво пречи за спускат бариерите 2 минети преди преминаването?
Виж целия пост
# 229
Извинявам се, ако са пускани, че не  съм изчела цялата тема, но просто не мога да не споделя различните интерпретации на едно и също филмче, в една и съща тема, в поредни постове (забележете и избора на главни букви...)

Цитат
"Ну, Погади"

Цитат
ну пагад

Цитат
"Ну Пагади"

Цитат
Ну пагади.

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 230
Извинявам се, ако са пускани, че не  съм изчела цялата тема, но просто не мога да не споделя различните интерпретации на едно и също филмче, в една и съща тема, в поредни постове (забележете и избора на главни букви...)

 hahaha Интересното е, че няма познал верния отговор!  hahaha
Виж целия пост
# 231
Пак оттам:

Цитат
моят за животни не обича, мн се разтройва като гледа как ловуват и се убиват... гледа за слънчевата с-ма, космоса, вулкани, торнадота и подобни...

 Twisted Evil

"разтройва" и "торнадота" са моя хит за деня  Joy

Не мога да разбера кому е нужно да се съкращава много като мн  newsm78 При тинейджърите е масово, а и тук се промъква все повече и повече... За  къде бързат тези хора, норматив ли гонят с броя мнения  newsm78
Виж целия пост
# 232
Торнадота и техните сестри цунамита  Mr. Green

Цитат
друго мяйче
Виж целия пост
# 233
Цитат
когато се струполиш
Виж целия пост
# 234
Цитат
когато се струполиш

Това сигурно е най-тежката форма на падането - след нея си директен труп  hahaha
Виж целия пост
# 235
Цитат
който ни предстой
Цитат
ласт минет
Виж целия пост
# 236

 smile3532 rotfImao  Е не, не, нееееее..... Който намазал - намазал!  Mr. Green
Виж целия пост
# 237
Цитат
лазарни процедури
Кой е тоя Лазар?  Thinking Laughing

Моята щерка пък упорито нарича едната госпожа от детската г- жа Лазерова  Mr. Green
Виж целия пост
# 238
"Инжекция против тетелност"

Темата е архивирана, не мога да цитирам!
Виж целия пост
# 239
"Инжекция против тетелност"
Joy Joy Joy
Тетелност - в следващото заглавие.
ПП Можеш да цитираш. Като сложиш текста, го маркираш и натискаш бутон "цитат" над полето за писане - третия от дясно наляво, на долния ред. Не знам как да му сложа картинката тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия