ПрЪвУписТен спОсИк на магЙЙ с каИйсиЙ, еГографи и клоЛн в чорБогащник-71

  • 30 191
  • 736
# 420
Цитат
трябвало да ида до НОЙ

Ной май вече не приема попълнения за ковчега  Thinking Или пък е започнал да събира и неграмотници  Mr. Green
Виж целия пост
# 421
Цитат
трябвало да ида до НОЙ

Ной май вече не приема попълнения за ковчега  Thinking Или пък е започнал да събира и неграмотници  Mr. Green

И задължително трябва да са по двама  Peace
Виж целия пост
# 422
Цитат
трябвало да ида до НОЙ

Ной май вече не приема попълнения за ковчега  Thinking Или пък е започнал да събира и неграмотници  Mr. Green

И задължително трябва да са по двама  Peace

Пу, пу, сакън! Ще вземат да се размножат после....  ooooh!
Виж целия пост
# 423
Едно скромно
Цитат
обича ме се
Виж целия пост
# 424
Цитат
На 17г. съм... Обичам децката компания и обожавам да се грижа за тях.
Виж целия пост
# 425
Цитат
На 17г. съм... Обичам децката компания и обожавам да се грижа за тях.
Само да не им преподава правопис Laughing
Виж целия пост
# 426
Цитат
тънцуваше
Виж целия пост
# 427
Цитат
българия

 Confused
Виж целия пост
# 428
Цитат
През лятото не успяваме да се занимава ме много с мат. и бел,но четем редовно и постоянно-не книги от списъка,тъй като той е същия от първи клас-но си купихме доста книги-романи детски и тийн.През седмицата -3 дни ходи на таекуон-до-вечер,тъй като няма кой да я води,основно аз и мъжа ми се грижим за нея/а той често е в командировки/Събота и неделя тренира волейбол.
Преди седмица се върнах ме от морето-прекарах ме чудесно  и най-вече тя не излизаше от водата цял ден.Научи се да прави скокове във водата,да плува под вода!!!След седмица в къщи,сега отново е на път-при баба на село-но то е много близко до града ,така ,че няма да пропусне тренировките!!!!
Притеснява ме ,че времето лети ,а тя не е написала и ред от домашната по английски/ходи на частни уроци/ и от ваканционното другарче,а госпожата ще го проверява септември......
Това е засега от нас...приятна вечер на всички .....
Аз мисля, че и малко български няма да навреди. Не на детето, на майката.  Mr. Green
Виж целия пост
# 429
И "притеснява ме" Simple Smile
Виж целия пост
# 430
" Притеснява ме" си е наред, защото е в единствено число.
Виж целия пост
# 431
А, да, то от толкова "ме"-та и аз се обърках.  Grinning
Виж целия пост
# 432
Някой да ме светне моля какво точно би трябвало да е "тетелност"!
Нещо явно съм поизостанала.Иначе и
Цитат
подходящност
е достойна за уважение дума.Някой я беше отразил по-назад.

От същата
Цитат
жироки
  #Crazy
Виж целия пост
# 433
Цитат
савет по вапрос коѝто
 
Виж целия пост
# 434
Цитат
Много хубава тема! Накараме да се замисля...нямам усещането, че детето и жената са крайно различни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия