ПрЪвУписТен спОсИк на магЙЙ с каИйсиЙ, еГографи и клоЛн в чорБогащник-71

  • 30 210
  • 736
# 300
Цитат
ВИТАМИНИТЕ СЕ КАЗВАТ КИНДЕР ФИТ И УШ СА С НЕМСКИ ПРОИЗХОД <НО СЛЕД КАТО СИ НАПРАВИХ ТРУДА ДА ПРОВЕРЯ ДАЛИ ИМА ТАКИВА СЕ ОКАЗА ЧЕ ИМА (ИЗНЕНАДАХ СЕ !) ,НО ВЪНШНИЯТ ИМ ВИД И ЦЕНАТА НА КОЯТО СЕ ПРОДАВАТ В ГЕРМАНИЯ Е ДОСТА РАЗЛИЧНА ОТ ВИЯЗИЯТА ИМ ТУК !
НО АЗ ПРОДАЛЖИХ ДА СЕ РОВЯ В САЙТА НА ОРИГИНАЛНИЯТ ПРОИЗВОДИТЕЛ НА СЕРИЯТА И ДА ВИ КАЖА ,НЕ ОТКЕИХ НИСТО ПОДОБНО ТАМ
Виж целия пост
# 301
След "местни пюрета", дойде ред на "месна упойкаJoy Joy Joy

Виж целия пост
# 302
Цитат
чат пат някоя краставичка ръбне

А?  newsm78
Виж целия пост
# 303
Мел - "да гризне"
Виж целия пост
# 304
Те пюретата винаги са били местни. Simple Smile
RSA си е на английски, да.
Виж целия пост
# 305

Схванах аз за какво иде реч, но това "ръбне" не го бях чувала/виждала...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 306
Като синоним на "гриза" съм чувала и "грЪдам" - "нагрЪдах ябълката".
Виж целия пост
# 307
 Crazy
Виж целия пост
# 308
Цитат
чат пат някоя краставичка ръбне

А?  newsm78

Редовно употребявам тази дума, ръбам нещо  Laughing  Mr. Green

безприкусловно- поне з е на мястото си  ooooh!
Виж целия пост
# 309
Цитат
всеки сам предценява
Виж целия пост
# 310
Цитат
всеки сам предценява
Дори се сещам от кой потребител идва тоя бисер.Старичък е и бисера,и потребителя. Grinning
Цитат
чат пат някоя краставичка ръбне

А?  newsm78

Редовно употребявам тази дума, ръбам нещо  Laughing  Mr. Green

безприкусловно- поне з е на мястото си  ooooh!
И аз я употребявам вместо хрупам,примерно. Mr. Green
Виж целия пост
# 311
Цитат
сега пия калции

Веднъж да трябва Й на края и да сбъркат  Laughing
Виж целия пост
# 312
Цитат
сега пия калции

Веднъж да трябва Й на края и да сбъркат  Laughing
Може да пие по множко,та за това да е сложила това излишно мн.ч.  Laughing
Виж целия пост
# 313
Цитат
всеки сам предценява

Предценява,да-дали да не си включи "Проверка на правописа".

Признавам си,много не ме слушат пръстите,докато пиша,обаче откакто ви следя се проверявам .Уж щателно,но нищо чудно да се видя тук  Joy
Виж целия пост
# 314
Айде да не е половината, но 1/3  Laughing от грешките, пускани тук, са от объркване на местата на буквите по клавиатурата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия