ПрЪвУписТен спОсИк на магЙЙ с каИйсиЙ, еГографи и клоЛн в чорБогащник-71

  • 30 197
  • 736
# 450
Цитат
упйката
околко това
защотото и моите приятелки имат
онези пищщи майки
6 годиша
гелова

и пунктуация

*,* (* = интервал) х 50
раждане.Гледала

*.* х 6

Запетайките с интервали не са от един пост. Странното е, че се срещат и такива запетайки, които не са отделени с интервали. За мен би било трудно да пиша по този начин.
Виж целия пост
# 451
Цитат
Аз съм абсолютен лайк

Цитат
припоръчате
Виж целия пост
# 452
Аа, на това му трябва и останалата част, че ми идва и друго наум. Simple Smile
Виж целия пост
# 453
Цитат
nqkoi moje li da mi kaje dali ima decki v burgas
  newsm78
Виж целия пост
# 454
Цитат
nqkoi moje li da mi kaje dali ima decki v burgas
 newsm78
Следва обяснението:
Цитат
iskam da kaja децки надбавки
Виж целия пост
# 455
Цитат
Тръгнах за болницата подготвена за най-лошото, но уви!


Напоследък все по-често го срещам това "Уви", използвано в такъв тип изречения. Явно не всички знаят значението на думата.  Thinking

Виж целия пост
# 456
Цитат
nqkoi moje li da mi kaje dali ima decki v burgas
 newsm78
Следва обяснението:
Цитат
iskam da kaja децки надбавки

Аааааааааа не! Няма!  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 457
Цитат
Мами, аз патувем много често и даштериа ми е изтсиало на "слинг" но чувам какви ли не интересни изказваниа:

1. Ште му се изкриви главата/гарб/краката
2. Ште се задуши
3. Ште му става лошо...

Вие сашто ли се сбласквате с подобни изказваниа. Аз си порачаh листовки и ште ги давам на такива hора, плус това си измислиh една кратка "запознаватела" реч, за ползата на слинга (30 секунди)...

Вие какво правите?
Виж целия пост
# 458

Ужас  Crazy  Бисер до бисер, но все пак "изтсиало" и "патувем" са достойни претенденти за включване в следващото заглавие.  Peace Ох, не, не мога да реша, като че ли "hopa" е по-прЪвописТно. Доста интернационално изглежда.  Joy

Виж целия пост
# 459
Все пак жената се е извинила в края на мнението си, а и темата е от преди четири години.  Peace
Цитат
Сажалиавам за лошата кирилизатсиа... просто не ми работи тази на компутера а тази онлаин е пулна скраб...
 
Виж целия пост
# 460
Прилича ми на сбъркана фонетика на клавиатурата.
Виж целия пост
# 461
Пулната скраб си е за сажалиаване  Tired
Виж целия пост
# 462
Цитат
nqkoi moje li da mi kaje dali ima decki v burgas
 newsm78
Следва обяснението:
Цитат
iskam da kaja децки надбавки

Аааааааааа не! Няма!  Joy Joy Joy
Може би от същия източник:
Цитат
казанлак има детцки
      ooooh!
Виж целия пост
# 463
Цитат
Инък
Виж целия пост
# 464
Цитат
начина по-който, той ни кара да се чувстваме
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия