"ТАТЯНИН ДЕН" - руски сериал

  • 39 420
  • 337
# 60

Надюшка  Heart Eyes

Виж целия пост
# 61
Кали  Hug Heart Eyes Heart Eyes здравей!
Пак не се справих с този линк.Аз очаквах да го натисна  Laughing и да започна да гледам. Laughing Laughing Laughing
Съжелявам ,че влязох в темата .
Срешнах  хора които гаварят на БЕ.... , а мен упрекват в неграмотност /правя го нарочно / и неподходящо  за възраста ми пристрастие към Д Е.
Мнаго жалка и низова история . Защо се захващаш да спориш с такива хора Кали.
 Ти си мнаго ерудиран човек и не бива да влизаш  в такива спорове.
Не си ли го разбрала до сега?
Аз дори не  разбирам защо се започват ,като не водят до нищо полезно и смисленно.
Не искам никой да ми казва какво да гледам и какво не,  още по- малко  хора които не ме уважават , а аз тях още по - малко .

  Кали  Heart Eyes  спокойна вечер  от мен , аз продължавам да се мъча да гледам филма препоръчан от теб.
Виж целия пост
# 62
Себи,   bouquet
Ще помолим Шатси, да го качи в нейния канал.

За другите неща не се кахъри.


Анна Снаткина - в ролята на Татяна.  Повярвайте ми - много талантлива актриса.







Виж целия пост
# 63
   Мила Кали, какво ти става? Ти ли си, не си ли ти? Не се връзвай.
   Я си купи пряники или сушки от руския магазин, направи си чай, и си пусни 100 и 101 серия на Татянин ден. (с много красиви моменти). Може и „Телохранител”.
Моят избор, или твоят избор, нямат нужда от одобрение. (Знаеш кой е любимия ми турски актьор нали? В нито една тема не се говори за него.)
  Кирилл Сафонов е много добър, много интелигентен актьор. Той впечатлява. Но ако някой е на друго мнение, това означава, че сме с различни вкусове, различна сетивност, различна потребност.
  "Татянин ден" е хубав сериал, с такива актьорски попадения, и разбира се... Сафонов. Той си заслужава да го познават повече хора. Сериалът и двата филма в Мастърс дават тази възможност. (ти имаш заслуги за това). От тук нататък е въпрос на избор.
  За мен Кирилл Сафонов е откритие. Със сигурност има и други също толкова, (защо не и по-добри) актьори. Изобщо не се съмнявам в това, но аз не ги познавам. Все пак Системата Станиславски си е руска. Как да се овладее инструмента-актьор, освен чрез
техническите изразни средства – глас, начин на говорене, движение на тялото, но и чрез техника на чувствата. Сафонов, (какъв тембър има само) ме впечатли точно с техниката на чувствата.

Много често гледам, търся руски продукции. Като препоръка "Нелюбимый". Докосна ме като сюжет, без да мога да отлича конкретен актьор.






Виж целия пост
# 64
  Мила Кали, какво ти става? Ти ли си, не си ли ти? Не се връзвай.
   Я си купи пряники или сушки от руския магазин, направи си чай, и си пусни 100 и 101 серия на Татянин ден. (с много красиви моменти). Може и „Телохранител”.
Моят избор, или твоят избор, нямат нужда от одобрение. (Знаеш кой е любимия ми турски актьор нали? В нито една тема не се говори за него.)
  Кирилл Сафонов е много добър, много интелигентен актьор. Той впечатлява. Но ако някой е на друго мнение, това означава, че сме с различни вкусове, различна сетивност, различна потребност.
  "Татянин ден" е хубав сериал, с такива актьорски попадения, и разбира се... Сафонов. Той си заслужава да го познават повече хора. Сериалът и двата филма в Мастърс дават тази възможност. (ти имаш заслуги за това). От тук нататък е въпрос на избор.
  За мен Кирилл Сафонов е откритие. Със сигурност има и други също толкова, (защо не и по-добри) актьори. Изобщо не се съмнявам в това, но аз не ги познавам. Все пак Системата Станиславски си е руска. Как да се овладее инструмента-актьор, освен чрез
техническите изразни средства – глас, начин на говорене, движение на тялото, но и чрез техника на чувствата. Сафонов, (какъв тембър има само) ме впечатли точно с техниката на чувствата.

Много често гледам, търся руски продукции. Като препоръка "Нелюбимый". Докосна ме като сюжет, без да мога да отлича конкретен актьор.


Hug Hug Hug

И другите момичета това казаха. (толкова добре ме познават).





Удоволствие беше, да ти чета постовете (от друга тема, не толкова популярна), жалко, че не пишеш.
Виж целия пост
# 65
Здравейте! Simple Smile
За първи път пиша тук.Кали благодаря за темата.  bouquet
Сериала мн ми хареса.Актьорите  са мн талантливи,а главните герои ме грабнаха с визия и изпълнение.Гледам с удоволствие. Simple Smile
Виж целия пост
# 66
Здравейте! Simple Smile
За първи път пиша тук.Кали благодаря за темата.  bouquet
Сериала мн ми хареса.Актьорите  са мн талантливи,а главните герои ме грабнаха с визия и изпълнение.Гледам с удоволствие. Simple Smile

Здравей Меги7  Hug

Аз съм убедена, че и други момичета (въпрос на време е) ще погледнат към сериала.

Съгласна съм с мнението ти за главните актьори и тяхната игра. (съчетание с красива визия - си е направо в десятката).

То иначе в този раздел ("Романтични сериали")  - сериалите си приличат.
Първата и най-важна "прилика".
Във всички тях се говори за любов.
Любов несподелена, трудна, невъзможна. А може и горделива, може и неуверена.....
Непременно се появява трети, а може и четвърти, който първо да обърка нещата, последа ги оправи...

Тук всички филми и сериали са еднакви.

Различен е режисьорският подход. Различна е играта на акткьорите.
Там е магията.
Защото откъм сюжет - всичко отдавна  вече е написано (от древни времена) в книгите  и пресъздадено (в по-новото време) на екран.

Другото различно в този раздел на форума, може да са мненията ни. (няма лошо)


В случая се радвам, че твоето мнение съвпада с моето.







Виж целия пост
# 67
Здравейте HugКали благодаря за приятелското посрещане. Simple SmileКакто казваш нищо ново под слънцето,но магията си я има,защото всичко е различно от предния ,и по-предния филм,който съм гледала..и т.н.Гледам двамата главни герои и не мога да им се нагледам и се питам м/у актьорите имало ли е някакви по-особенни взаимоотношения Heart Eyes,че така пресъздават магията на екрана, наречена любов. Simple Smile
Виж целия пост
# 68
Здравейте HugКали благодаря за приятелското посрещане. Simple SmileКакто казваш нищо ново под слънцето,но магията си я има,защото всичко е различно от предния ,и по-предния филм,който съм гледала..и т.н.Гледам двамата главни герои и не мога да им се нагледам и се питам м/у актьорите имало ли е някакви по-особенни взаимоотношения Heart Eyes,че така пресъздават магията на екрана, наречена любов. Simple Smile

  bouquet
Не, нямат.
Тандемът Снаткина - Сафонов много се харесва в Русия.
От това, което съм чела, руският зрител и зрителите от бившите руски държави, не са се усъмнили в професионализмът им и да отдадат перфектната им игра на лични чувства.



Не съм си и представяла, че може да ми хареса сериал от толкова много серии. Винаги съм смятала, че ще се отегча. Но тук не стана така. Радвам се, че са толкова много сериите, защото ми се ще да ги гледам, да ги гледам...
Браво на актьорите - и не само на главните, но все пак те са "черешката на тортата".
Виж целия пост
# 69
Благодаря  bouquet
Кали, а подписът ти от кой филм с участието на Сафонов е?
Виж целия пост
# 70
Сериалът се казва: Погоня за тенью (24 серии)









онлайн гледане: http://seasonvar.ru/serial-2197-Pogonya_za_ten_yu.html
Виж целия пост
# 71
Виж целия пост
# 72
Себи,   bouquet
Ще помолим Шатси, да го качи в нейния канал.

За другите неща не се кахъри.


Анна Снаткина - в ролята на Татяна.  Повярвайте ми - много талантлива актриса.









http://www.youtube.com/watch?v=eShpMapx59E
Виж целия пост
# 73
Шатци  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много ти благодаря за линка на "Двама под дъжда"
Скоро ще споделя мнението си за него Hug


И една мелодия със същото заглавие.


http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CEUQtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fvbox7.com%2Fplay%3A6005185e&ei=aXoeUPmMMY3LsgbTuoHwDQ&usg=AFQjCNGMcmBkvPEfzo1iwgT5quM0kOS_zw&sig2=4Td5N2Jdl40-z6lhg-glug
Виж целия пост
# 74
Изгледах го - "Двама под дъжда"


За мен беше много важно да започна да гледам отново руски филми.
20  години не можех и  да си помисля да гледам руски филм.
Бях отвратена - до 1998г всеки божи петък  след новините  започваше  задължитилното удоволствие -съветски филм.

Сега обаче и друго и много сериозно!
Проблемите на лошото строителство и отчуждаване  на имоти  след  падането на Берлинската стена  са стаховити.
Знаем колко успешни турски филми бяха направени  на базата на лошото строителство и големите трагедии след земетресенията  в Турция последните 10-15 години.
Тук в Русия е хванат много интересно чисто моралните  емоционални поражения от безсмисленото
отчуждаване на  ценни имоти-
Изгледах го на един дъх ooooh! ooooh!
Браво на момичетата превели и наредили субтитрите на филма smile3525
На теб Шатци Hug и  love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия